Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krzycho81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzycho81

  1. Na forum są ludzie co zrobia Ci to bez problemu bez wizyty w warsztacie. Na hamownie pojedziesz zeby sprawdzić co wyszło.
  2. Panowie zna kotoś tego sprzedajacego?? Może jest tu na forum? http://allegro.pl/hamulce-zaciski-a4-b6-b7-s4-zimmermann-321mm-ebc-i5697409936.html
  3. Ja mam u siebie hybryde. Jak dobrze pamietam rozmawialismy przez pw. Mam koło kompresji CNC i rozwiert oczywiscie. Wstaje ładnie z dołu.
  4. Kunów koło Sobutki.
  5. Krzycho81 odpowiedział(a) na piotrka temat w Dolnośląskie
    Całkiem niedawno na aukcji widziałem ze w Wrocławiu przerabiają na tzw firad. Nie pamiętam gdzie to było.
  6. Krzycho81 odpowiedział(a) na kisielek123 temat w Audi A4 B6/B7
    dzisiaj dwa podejscia i 2.0 tfsi nie dało rady.
  7. Krzycho81 odpowiedział(a) na kisielek123 temat w Audi A4 B6/B7
    Korekta mapy n75, mapy turbo, mapy paliwa i limiterów. Trochę mi dymi jak dostanie w pióro.
  8. Krzycho81 odpowiedział(a) na kisielek123 temat w Audi A4 B6/B7
    Wstaje fajnie. Było z tym trochę zabawy. podoba mi sie mina niejednego kierowcy. Turbo mam Hybryde.
  9. Temat raczej umarł. Też bym podjechał.
  10. Krzycho81 odpowiedział(a) na kisielek123 temat w Audi A4 B6/B7
    220 ps wypluło, nowy docisk i tarcza obita kevlarem.
  11. Krzycho81 odpowiedział(a) na kisielek123 temat w Audi A4 B6/B7
    I odżyło ale sprzęgło potrafi puścić. Szykuje się wymiana tylko na jakie?
  12. Krzycho81 odpowiedział(a) na Krzycho81 temat w 1.9TDI
    Soft jest pod seryjne graty. Po wymianie turbo jeszcze nie robiłem korekty ponieważ czekam na wtryski AL. Turbina jest od turbospeca z Rakszawy. Soft był robiony w ecuproject Wrocław
  13. Pany pytanie dotyczy garażu. Potrzebuje jaką dobrą farbę aby pomalować 50m2 podłogi w garaży. Ewentualnie coś w formie gumy czy coś takiego. Obecnie się strasznie syfi i denerwuje mnie to.
  14. Krzycho81 odpowiedział(a) na Krzycho81 temat w 1.9TDI
    Dosłownie przed chwilą odebrałem i zamontowałem. Jest odczuwalna różnica na plus. Po zmianie konta tak jakby głośniej pracuje silnik. http://vaglog.pl/log_218756.html
  15. Krzycho81 odpowiedział(a) na Krzycho81 temat w 1.9TDI
    Ok. Odbiorę przepływke, pojadę na garaż pokombinuje ustawieniami. W stawie logi co mi wyszło. Korekta synchro http://vaglog.pl/log_218735.html
  16. Krzycho81 odpowiedział(a) na Krzycho81 temat w 1.9TDI
    Wałek, panewki wałka oraz szklanki nowe, koło pasowe oryginał z mojego auta. Dzisiaj będę miał kompletnie nową przepływkę. http://vaglog.pl/log_218729.html
  17. Tak za Mysłakowicami po lewej.
  18. Ja swoją gwiazdę uczyłem za bankiem genów w kierunku Karpacza.
  19. Krzycho81 odpowiedział(a) na Krzycho81 temat w 1.9TDI
    Przepływ podmienię z golfa jest identyczna i niedawno wymieniana. W planie mam jeszcze zamianę wtrysków BA na AL. Faktycznie podmiana przepływki poprawia wiele. Pisałeś coś o synchronizacji, chodzi o wałek rozrządu??
  20. Krzycho81 odpowiedział(a) na Krzycho81 temat w 1.9TDI
    Auto po programie trochę temu. Obecnie nowy rozrząd, wałek i szklanki. Turbo jest też nowe tzn hybryda. Dołożony FMIC.
  21. Krzycho81 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Bardzo proszę o analizę logów. Auto od jakiegoś czasu bardzo ospałe z dołu. 1.9 AWX http://vaglog.pl/log_218395.html http://vaglog.pl/log_218394.html http://vaglog.pl/log_218393.html http://vaglog.pl/log_218392.html http://vaglog.pl/log_218391.html http://vaglog.pl/log_218390.html http://vaglog.pl/log_218389.html http://vaglog.pl/log_218388.html
  22. No własnie pod koniec 2003 szły już z elektrycznym. Ja się niestety nie załapałem. Coś wymyśle.
  23. Wymienili mi 4 sztuki. Mam dość użerania się.
  24. Ori z serwisu nowe nie używka.
  25. To że co 40kkm wymieniam wisco na nowe. Zablokowane ewidentnie zabiera moc. Nowsze typy miały elektryczny wiatrak, szykuje sie do wymiany rozrządu to przy okazji wentylator bym zamontował.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.