Treść opublikowana przez Krzycho81
-
chiptuning na dolnym śląsku wasze opinie
Na forum są ludzie co zrobia Ci to bez problemu bez wizyty w warsztacie. Na hamownie pojedziesz zeby sprawdzić co wyszło.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Panowie zna kotoś tego sprzedajacego?? Może jest tu na forum? http://allegro.pl/hamulce-zaciski-a4-b6-b7-s4-zimmermann-321mm-ebc-i5697409936.html
-
hybrydowe turbo AVF
Ja mam u siebie hybryde. Jak dobrze pamietam rozmawialismy przez pw. Mam koło kompresji CNC i rozwiert oczywiscie. Wstaje ładnie z dołu.
-
pompowtryskiwacze
Kunów koło Sobutki.
-
wtryski
Całkiem niedawno na aukcji widziałem ze w Wrocławiu przerabiają na tzw firad. Nie pamiętam gdzie to było.
-
hybryda avf
dzisiaj dwa podejscia i 2.0 tfsi nie dało rady.
-
hybryda avf
Korekta mapy n75, mapy turbo, mapy paliwa i limiterów. Trochę mi dymi jak dostanie w pióro.
-
hybryda avf
Wstaje fajnie. Było z tym trochę zabawy. podoba mi sie mina niejednego kierowcy. Turbo mam Hybryde.
-
GŁOGÓW też żyje
Temat raczej umarł. Też bym podjechał.
-
hybryda avf
220 ps wypluło, nowy docisk i tarcza obita kevlarem.
-
hybryda avf
I odżyło ale sprzęgło potrafi puścić. Szykuje się wymiana tylko na jakie?
-
Analiza logów
Soft jest pod seryjne graty. Po wymianie turbo jeszcze nie robiłem korekty ponieważ czekam na wtryski AL. Turbina jest od turbospeca z Rakszawy. Soft był robiony w ecuproject Wrocław
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Pany pytanie dotyczy garażu. Potrzebuje jaką dobrą farbę aby pomalować 50m2 podłogi w garaży. Ewentualnie coś w formie gumy czy coś takiego. Obecnie się strasznie syfi i denerwuje mnie to.
-
Analiza logów
Dosłownie przed chwilą odebrałem i zamontowałem. Jest odczuwalna różnica na plus. Po zmianie konta tak jakby głośniej pracuje silnik. http://vaglog.pl/log_218756.html
-
Analiza logów
Ok. Odbiorę przepływke, pojadę na garaż pokombinuje ustawieniami. W stawie logi co mi wyszło. Korekta synchro http://vaglog.pl/log_218735.html
-
Analiza logów
Wałek, panewki wałka oraz szklanki nowe, koło pasowe oryginał z mojego auta. Dzisiaj będę miał kompletnie nową przepływkę. http://vaglog.pl/log_218729.html
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Tak za Mysłakowicami po lewej.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja swoją gwiazdę uczyłem za bankiem genów w kierunku Karpacza.
-
Analiza logów
Przepływ podmienię z golfa jest identyczna i niedawno wymieniana. W planie mam jeszcze zamianę wtrysków BA na AL. Faktycznie podmiana przepływki poprawia wiele. Pisałeś coś o synchronizacji, chodzi o wałek rozrządu??
-
Analiza logów
Auto po programie trochę temu. Obecnie nowy rozrząd, wałek i szklanki. Turbo jest też nowe tzn hybryda. Dołożony FMIC.
-
Analiza logów
Bardzo proszę o analizę logów. Auto od jakiegoś czasu bardzo ospałe z dołu. 1.9 AWX http://vaglog.pl/log_218395.html http://vaglog.pl/log_218394.html http://vaglog.pl/log_218393.html http://vaglog.pl/log_218392.html http://vaglog.pl/log_218391.html http://vaglog.pl/log_218390.html http://vaglog.pl/log_218389.html http://vaglog.pl/log_218388.html
-
Zamiana wisco na elektryczny
No własnie pod koniec 2003 szły już z elektrycznym. Ja się niestety nie załapałem. Coś wymyśle.
-
Zamiana wisco na elektryczny
Wymienili mi 4 sztuki. Mam dość użerania się.
-
Zamiana wisco na elektryczny
Ori z serwisu nowe nie używka.
-
Zamiana wisco na elektryczny
To że co 40kkm wymieniam wisco na nowe. Zablokowane ewidentnie zabiera moc. Nowsze typy miały elektryczny wiatrak, szykuje sie do wymiany rozrządu to przy okazji wentylator bym zamontował.