Treść opublikowana przez Krzycho81
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Hmm. Myślałem ze mi coś gdzie podlazło jak składałem, czasem odrobina smaru robi problem. Dzisiaj rozebrałem w drobny mak wyczyściłem i poskładałem, wymieniłem profilaktycznie klocki. I dalej lipa. Co może być w zaciski nie tak??? Dodam ze kierownicą i pedałem nic nie telepie. Tak jakby szarpało całym autem, cholera wie jak to opisac. Nie ma pomysłu, spróbuje jeszcze zamienić tarcze miejscami, pewnie nic to nie da.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czyli kolejne klocki. Dzisiaj założyłem nowe FDB1629. Przez 10 km było ok, ale po 30 km zaczyna znowu. Może być to wina tarcz??? Mam wrażenie jak by te nawiertki stawiały opór, taki efekt puszcza łapie przy jednakowym nacisku hamulca. Przy gwałtownym jest ok.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tzn?
-
Prosze o analize Logów
Cały czas mam denerwujące drgania, normalnie czuje jak telepie budą.Wymieniłem wał napędowy, była naderwana podpora. Poprawiłem wydech wydawało mi się ze jest za bardzo sztywny. Silnik pochodzi z Passata b5 nie wiem jak pracował wcześniej auto było rozbite. Kupiłem cały kompletny z osprzętem miedzy innymi z kompem, był robiony soft pod tego passata. Przy okazji założyłem nowe sprzęgło Sachs, nie wymieniłem jeszcze poduszek pod silnikiem, były razem z silnikiem i są całe. Generalnie auto jest po swapie z 2,5 na 1,9. Kupiłem z uszkodzonym motorem. Skrzynia została ori z 2,5. Wgrałem ori soft poza brakiem mocy nic sie nie zmieniło. Auto stoi nie ma chętnych do jazdy.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja nie nacieszyłem się długo swoim zestawem. Przy delikatnym hamowaniu słychać głośne huczenie, Kierownica i pedał ok zero drgań. Chyba klocki red suff wykończyły zimmermanna sport. Zmieniłem klocki na ferodo ale efektu brak.
-
LEDY PHILIPS
Odepnij wtyczke od lampy włanczasz posotojowe i szukasz gdzie masz napięcie.
-
Prosze o analize Logów
Czyli co proponujesz?? Pomału mi ręce opadają. Przesławic go na -0.6??
-
Prosze o analize Logów
Robiłem 04 statycznie. Siódmy log od góry
-
Prosze o analize Logów
Proszę o analizę logów. A4 b6 swap z 2,5 quatro na 1,9 awx. Straszynie telepie autem, wymienione poduszki i nowe sprząglo. Auto po wirusie, na serii to samo. Napinacz hydraulik. http://vaglog.pl/log_260131.html http://vaglog.pl/log_260130.html http://vaglog.pl/log_260129.html http://vaglog.pl/log_260128.html http://vaglog.pl/log_260127.html http://vaglog.pl/log_260126.html http://vaglog.pl/log_260122.html http://vaglog.pl/log_260123.html http://vaglog.pl/log_260124.html http://vaglog.pl/log_260125.html
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak byś chciał się pozbyć to jestem zainteresowany.
-
Zmiana turbiny na hybryde
Nie wiem jak w benz ale w tdi po zmianie na hybrydę było jeszcze gorzej. Dosłownie turbawa tańczyła.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja u siebie mam zmodyfikowany na razie przód, zaciski z 3,0 tdi b7 tarcze Zimmermann Sport plus klocki red suff. Efekty czuć. Tył tez zmienia jak trafie zaciski w dobrych pieniądzach.
-
Regeneracja wahaczy
No właśnie u mnie tez luźno sworznie pracują. W banach dość ciasno. Chyba wymienię te wahacze na nowe, stare oddam do regeneracji.
-
Regeneracja wahaczy
Poda ktoś namiary gdzie regenerują te sworznie?? O ile tuleje wymienię sobie sam sworzni na pewno nie zrobię.
-
usuniecie dpf
Chcesz sam program czy komplet?
-
Czujnik wstecznego dziwny przypadek
Mam dziwny przypadek w 2,4 benz. skrzynia 5 manual. Mianowicie trafiło do mnie auto z niedziałającymi światłami wstecznego, pierwsza diagnoza wskazała na uszkodzony czujnik. Po wymianie czujnika na nowy światła świecą ale na biegu 2 , 4 i wstecznym czyli w tylnej pozycji lewarka zmiany. Miał ktoś taki przypadek??Jakieś pomysły?
-
200 km / 400nm w 2.0 TDI bpw
Z dobrą brd będzie problem, ciężko znaleźć. Szukałem parę miesięcy, wertowanie internetu padło na hybrydę. Ja mam od Turbospeca z Rakszawy. Na forum miedzy innymi kolega Spanky poleca hybrydy od Dev-a, jest tu na forum. Można założyć tez CAHA, GTB17.
-
przepływomierz 1.9 avf
Najlepiej zrobić logi. Jest gdzieś opisane jak to zrobić
-
Jaki kompresor do garażu/warsztatu ?
Ja kupiłem używany od znajomego co wozi wystawki z Niemiec. Widać po nim ze pracował w lakierni jakiejś ,150 litrów. Wymieniłem zawór ciśnieniowy i hula. Jak na moje potrzeby jest ok. Zaleta to zasilnie jednofazowe.
-
Legnica Lubin Regeneracja felg.
Ja mam czarny połysk. Mi się podoba
-
Giełda Dolnośląska
Panowie ponawiam oferte MDC wersji ful ( opisane parę postów wyżej) odda m za 700 zeta z wysyłką. ponadto w prezencie oddam ramę bdm z tworzywa, miałem plan zamontować łożyska ale zrobiłem metalową. Łożyska oddam za browara. Alternator do 3,0 tdi, -250zeta http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/wzcWWSpGtmChtLR7u_xEEcyqqaGkS7 http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/LU1yiIzmwLzSpp5_xp1_1aYKljm773 http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/KPdf7ZQ88oGFHYhVnLN6dlj2Wu3yMD
-
Regeneracja głowicy
Miałem odpisać i mi wypadło. Byłem u niego, auto już lata. Polecam
-
Regeneracja głowicy
Panowie gdzie na dolnym śląsko regenerują głowice? Chodzi o głowicę 2.0 cr cega SKODA RS. Pękła do płaszcza wody.
-
Audi A4 B6 1.8T Immobilizer
Miałem podobnie u siebie, fakt tdi ale zasada ta sama. Rozdłubałem wtyczkę i dosłownie przylutowałem przewody, będzie z dwa lata bezproblemowej jazdy.
-
Legnica Lubin Regeneracja felg.
Osiek koł Lubina. Stefan.