Treść opublikowana przez Krzycho81
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Szukam informacji na temat licznika 8H0920930E
-
Bosch ME 7 odczyt eeprom
Jak w temacie potrzebuje odczytać eeprom w sterowniku bosch ME7.5 (8E0909518). Konkretnie chodzi mi o sprzęt.Polecacie coś?? Coś sprawdzonego
- Opis pinów ECU.
-
Opis pinów ECU.
Podaj kod silnika, oraz rok to sprawdzę wieczorem.
-
Pytanie O szynę CAN
Mi za dokładany moduł od kogla zabrali dowód. Nasze lampy nie maja homologacji do jazdy dziennej.
-
B5 Polift - Przy Wyłaczeniu Kierunkowskazu L/p Zapalają Się Awaryjne
Przekaźnik od kierunków jest jet w wyłączniku awaryjnych. Włącznik kierunków pod kierownicą ,raczej to jego wina.
-
[A4 B5] mały problem z elektryką ? xenony, radio ?
Zacznij od wywalenia przetwornic, chinole tak mają. Potem sprawdź czujnik temp. możne jakaś diagnoza vagiem, test elementów licznika.
-
G85 Problem Z Komunikacją
Ori. Przyjmuje legowanie. Taśma sprawna. Stone świetnie znam, korzystam z niej często. Musze dokładnie obadać wiązkę coś mi się ona nie podoba.
-
G85 Problem Z Komunikacją
VCDS. Błąd 00778, nic więcej. w blokach pomiarowych w kanale nr 5 powinienem widzieć aktualną pozycje. Przy kręceniu kierownicą pozycja sie nie zmienia, stale wskazuje -2.5 stopnia. JAk pisałęm wyżej czujnik, moduł kierownicy i pompa abs jest sprawny. Coś jakby blokowało komunikacje ABS z modułem kierownicy.
-
G85 Problem Z Komunikacją
Tak jest błąd w ABS 00778 steering angle sensor g85. Wychodzi na to że trzeba zrobić ponowną kalibracje skrętu. Tylko jak, jak czujnik nie zmienia pozycji.
-
G85 Problem Z Komunikacją
Witam. Mam pewien problem z czujnikiem konta skrętu g85, mianowicie nie mogę go skalibrować. Czujnik na pewno jest sprawny w akcie desperacji sprawdziłem go na innym aucie. W ABS w blokach pomiarowych widzę położenie -2,5 stopnia niezależnie czy czujnik jest wpięty lub wypięty. Sprawdziłem linie CAN pomiędzy ABS a modułem kierownicy jest sprawna. Moduły kierownicy i sterownik ABS też podmieniałem, efekt ten sam. Auto jest to kombinacja alpejska 3,0 benz przerobiony na 1,9. 2002 rok.
-
Spotkania na drodze
Nie tylko Ciebie nikt nie widzi[emoji3][emoji3]
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wiadomo, każdy pin ma nr.
-
Kluczyk, immo, transponder pomocy !
Może i się nie znam. Wczoraj robiłem 5WK4678 i nie poszło. Z licznika czyta fajnie.
-
Kluczyk, immo, transponder pomocy !
Raczej bez wylutu sie nie obejdzie.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Nie. Ja demontowalem schowek. Tapicera do góry, dosc dobry dostep.
-
AWX jak sprawdzić VIsco??
Wymieniłem dzisiaj na ori nowe i jest ok.
-
AWX jak sprawdzić VIsco??
Więc tak. Zabiera i to sporo, bo gdy odkręcę śmigła wiatraka od razu lepiej. Jedyne czego można nie podpiąć to alternatora, niestety trzeba go wymontować. Kreci sie ze zmienną prędkością, powiedzmy dogania silnik. Da sie je zatrzymać ale czuć że ciągnie. Poprzednie się rozpadło.
-
AWX jak sprawdzić VIsco??
Panowie mam taki o to problem. Rozleciało mi się Visco założyłem drugie ale ono mi nie pasuje. Mianowicie odczuwam przymulenie auta w dolnym zakresie obrotów oraz huczy pod maska.
-
Moduł pod siedzeniem pasażera Audi A4 B6 pomoc
Udaje że jest dobrze. Za takie coś można sobie posiedzieć. Wtyczka poduszki fotela. Co do reszty pytań masz dziurę w instalacji
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mi tak robił z xperia. Czasem po 10 minutach sie włączał.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zmien kodowanie. Nie trzeba mostkowac
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Z tt bedzie pasował?
-
Turbo BRD
Mam awx- a i chce wsadzić turbo z brd oraz fmic. Ile mozna na takim zabiegu uzyskać??
-
Turbo BRD
zgłupiałem teraz. Wychodzi na to ze turbo z awx jest lepsze od brd??? Mam awx w serii, mysle nad jakimiś zmianami. Wiadomo fmic no i turbo.