Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nikaa

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nikaa

  1. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakas samotna mamusie tez moglbym poznac :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:19_________________________________________________ a jaki jest powod sprzedazy? hgehe mała ma alergie to kiszka troche, a tebletkami troche szkoda ja faszerowac dlatego też musimy go sprzedać
  2. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a jaki jest powod sprzedazy? hgehe mała ma alergie
  3. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a psa czasem nie chcecie ?? Mamy Beagle na sprzedaż rocznego
  4. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pogoda barowa a w barze pusto
  5. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli zdążyłaś pupa... Dalej na nią patrzę bo nie mam noża pożycz od sąsiadek z sali :gwizdanie:
  6. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tam mam wolne :gwizdanie:
  8. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe chyba sie powoli trzeba zbierac do spanie bo rano trza wstac kto musi ten musi
  9. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja na miejscu chlopakow bym sie na ciebie obrazil o to co na nich powiedzialas pozwol mu chociaz z nami porozmawiac badz twardy aż takiego rygoru to on nie ma A o piatku może zapomnieć
  10. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ze kupiles w realu karpia na wigilie to niejest wedkarstwo :polew: nie kupuje ryb w realu z łowieniem to powaga zapomnialem kupujesz w tesco burzuj ta ja tez pewnego czasu chodzilem na ryby a tam piatek lepiej mu daj wolny wtorek nie ma wolnego wtorku we wtorek jedzie ze mną
  11. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to jeszcze nie jest problem wy to macie problem alkoholiki normalnie :gwizdanie:
  12. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chcesz mieć Piątek wolny ?? to uważaj :gwizdanie:
  13. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    1. ja tam się nie wtrącam dla mnie auto to auto ważne że jeździ :polew: :polew: 2. na temat waszego alkoholizmu też się nie wypowiadam 3. a o łowieniu ryb i robieniu przerębli to już w ogóle :polew: :polew: innych tematów tutaj nie zauważyłam :polew: :polew: ad1.nie ma prawka jeździ jako pasażerka ad2.jedno piwo męczy przez cały wieczór ad3.pomyliły jej się wątki ze zlotów ogólnopolskich A ja znowu dostanę za to co napisałem co do 2 punktu to piwo dawno wypiłam i chce jeszcze
  14. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    łowienie ryb to na ogólnopolskim ale wy faceci jak widze innych tematów nie macie :gwizdanie:
  15. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja bym taka do końca lekarza nie słuchała :gwizdanie:
  16. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tam się nie wtrącam dla mnie auto to auto ważne że jeździ :polew: :polew: na temat waszego alkoholizmu też się nie wypowiadam a o łowieniu ryb i robieniu przerębli to już w ogóle :polew: :polew: innych tematów tutaj nie zauważyłam :polew: :polew:
  17. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Noc jeszcze długa :gwizdanie:
  18. to niech kobita załatwi sobie wolne
  19. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    witam przed pracą
  20. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    W końcu od czego będzie mamusia :polew: Znowu mi się dostanie ale se grabisz
  21. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ciekawe czy wrocisz z kropkiem Z kropkiem ??? nom kropek czyli ostrzezenie od moderatorow A za co ostrzeżenie na zlocie ? za straszenie dzieci moderatora i zwyzywanie prezesa Uff a już myślałem że za nadmierne pijaństwo Prezesa na szczęście nie będzie A dzieci będę omijał szerokim łukiem tylko swojej córy nie omijaj
  22. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ciekawe czy wrocisz z kropkiem Z kropkiem ??? nom kropek czyli ostrzezenie od moderatorow A za co ostrzeżenie na zlocie ? za straszenie dzieci moderatora i zwyzywanie prezesa prezesa nie będzie bo coś mu "wypadło"
  23. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jutro spot wiec odrobi w inny dzien wiekszosc klinuje spot musi poczekać do następnego wtorku
  24. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    daj stówke a zobacze co mozna zrobic ja juz przestalem tak mowic, natury sie nie da oszukac :polew: Ta natura to mnie wykończy kiedyś Dziś zerwałem się z roboty po 4 godzinach bo nie dawałem rady Teraz klinik i od razu lepiej się czuję :gwizdanie: zapomniałeś tylko dodać że jutro musisz to odrobić :polew: :polew:
  25. Wiecie jaki on cwaniak jest? Chce kupić ode mnie lampy. Mówię do niego, 400zł chcę a on mówi, dam Ci 300zł i 2 ręczniki :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.