Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nikaa

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nikaa

  1. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe Dalej siedzisz na klatce? STan Cię nie wpuścił? Pewnie myślał że to Jehowi po klatce chodzą
  2. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe nad czym tu sie zastanawiać taka propozycja :gwizdanie:
  3. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ideal Miałem ją .... pewnie kotki ci nią przywieźli
  4. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No lekko ... szacun dla Koleżanki na cięte riposty... jakby nie to to te forum bylo by nudne ... To coooo widzimy się na spocie w wtorek i póxniej obowiązkowo w Bukowinie na zimowym.... :gwizdanie: Nas nie będzie na spocie A nad Bukowiną to się jeszcze zastanowimy To się nie ma co zastanawiac.... ja wiem że Twój nie bardzo przepada za imprezami gdzie leje się alkohol ale może jakos uda Ci sie go namówic.... :polew: no wiesz spróbować mogę może się uda :polew: :polew:
  5. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No lekko ... szacun dla Koleżanki na cięte riposty... jakby nie to to te forum bylo by nudne ... To coooo widzimy się na spocie w wtorek i póxniej obowiązkowo w Bukowinie na zimowym.... :gwizdanie: Nas nie będzie na spocie A nad Bukowiną to się jeszcze zastanowimy
  6. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No lekko ... szacun dla Koleżanki na cięte riposty... jakby nie to to te forum bylo by nudne ...
  7. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    od kiedy My na Ty ??????? kotku nie udawaj .... tutaj sami swoi ... :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: widzę że ktoś tu lubi kotki w pieskach też gustujesz ??
  8. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    od kiedy My na Ty ???????
  9. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: :polew: :polew:
  10. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zabrzmiało gejowsko :polew: :polew: :polew:
  11. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Witam
  12. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    peszek
  13. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A ja dziś miksuję Czysta,Red Label i teraz Wojak Będzie się działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: wklej fotki :polew:ciekawe jak to przyjmą sąsiedzi pod tobą Nie, nie! Ja chyba nie chce tego oglądać! :polew: :polew: i tak tego nie nagra :gwizdanie: on nie ale ja mogę :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. mojej małej pomagała herbatka PLANTEX dostępna w aptekach
  15. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry żur to tylko u mnie :polew: :polew: :polew:
  16. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ty chlejesz toście se pogadali :polew: :polew:
  17. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nasza to ma 3 latka ale patrykbor był z 7 miesięczną córką
  18. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kort tenisowy za godzinę gry 15 zł kawa herbata 4 zł łódki i rowerki nie wiem po ile bo nawet nie pytaliśmy po tym jak zobaczyliśmy ich stan
  19. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    reszta przyjemności osobno płatne :gwizdanie:
  20. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Tylko pośpiesz się z odbiorem bo za długo u mnie w domu alkohol nie postoi :kox: ile w końcu tych browarów jest ? 8
  21. Dzisiaj o godzinie 17:50 w Tychach rondo na al.Bielskiej rejestracja jeśli dobrze pamiętam ST 933.. z rameczkami klubowymi kto to taki ??
  22. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    śliczna Gratuluje Moja córa stwierdziła że to jest jej "koleżanka przyjaciółka "
  23. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jakby Ciebie baba która miała psa odebrać wystawiła to też by ci w bagażniku szczekał :gwizdanie: ale to nie o Waszego psa chodziło - później z grilla zrobiłem psa a no to chyba że tak ale jeśli ci tak psa brakuje że z grilla go robisz to my bardzo chętnie Ci naszego damy
  24. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jakby Ciebie baba która miała psa odebrać wystawiła to też by ci w bagażniku szczekał :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.