Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nikaa

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nikaa

  1. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ty po czyjej stronie jesteś ???? Pamiętaj że mieszkasz ze mną :polew: :polew: :polew:
  2. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pamietaj ze ty tez musisz zrobic wkupne i od razu mowie razem wkupnego byc niemoze :polew: :polew: :polew: :polew:
  3. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    takie wkupne sie nie liczy To może jakaś ustawka w Kato.Powiedzmy Pomarańcza lub Spiż albo coś podobnego.Oczywiście bez samochodów :gwizdanie: i to mnie sie podoba :good: :good: a mnie nie :> No prosić się nie będę Będziesz chciała to pojedziesz,a jak nie to sam z chłopakami poimprezuję :gwizdanie: ty załatwiasz opiekę dla dziecka
  4. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    takie wkupne sie nie liczy To może jakaś ustawka w Kato.Powiedzmy Pomarańcza lub Spiż albo coś podobnego.Oczywiście bez samochodów :gwizdanie: i to mnie sie podoba :good: :good: a mnie nie
  5. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty musisz najpierw postawic "wkupne" jak to sie mowi takze jak co to impreza u ciebie Dobrze mówisz! ty musisz najpierw postawic "wkupne" jak to sie mowi takze jak co to impreza u ciebie :polew: :polew: Ta i mnie moja z domu wygoni. Jak coś to na jakimś spociku,tylko muszę drugiego kierowcę ze sobą zabrać :gwizdanie: A tam od razu wygoni. Kulturka jak nigdzie. :gwizdanie: oczywiście że wygoni :>
  6. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spuścić to ty sie możesz gdzie indziej :polew: :polew:
  7. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Mogę sobie dać rękę odciąć i nie tylko że na pewno mam dobry :polew: Popatrz na profile :gwizdanie: popatrz przez okno właśnie Wam [br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 23:17_________________________________________________trzeba się zbierać, bajo BTW Kędzior Ty zboczeńcu, nie wysyłaj mi więcej zdjęć, które robisz podczas spóźnionego dnia dotykania cycków i nie tylko jak tyś na ten dach wlazł ? :polew:
  8. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    koleżanką jestem ale nie Miszki
  9. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niezłe przywitanie mamy tutaj taki zwyczaj, że każdy "nowy/nowa" wkleja swoje zdjęcie, podaje adres i pisze kiedy może zorganizować imprezkę żeby lepiej się poznać numer telefonu też ?? nr telefonu już mamy to jak macie numer to i resztę pewnie też
  10. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niezłe przywitanie mamy tutaj taki zwyczaj, że każdy "nowy/nowa" wkleja swoje zdjęcie, podaje adres i pisze kiedy może zorganizować imprezkę żeby lepiej się poznać numer telefonu też ??
  11. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. Witam wszystkich klubowiczów Pozdrawiam Monika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.