Treść opublikowana przez nikaa
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
100 pękła to się nie wysilają
-
Spoty Katowice i okolice
Zmęczony będzie albo zaśpi :gwizdanie: Albo mu antybiotyk zmienią :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie mówię że piwo to nie alkohol.Po prostu lubię piwo i tyle.Zobacz jak mnie zakonserwowało :polew: Nikt nie daje mi tyle lat ile mam :naughty: Mi też choć nie piję tyle co Ty Taa siedzisz nad jednym piwem cały wieczór i jeszcze do końca nie wypijesz bo Ci się zapomni. nie zapominam tylko zostawiam Tobie
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie mówię że piwo to nie alkohol.Po prostu lubię piwo i tyle.Zobacz jak mnie zakonserwowało :polew: Nikt nie daje mi tyle lat ile mam :naughty: Mi też choć nie piję tyle co Ty
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu to chyba nie ma lekko :gwizdanie: Ty też :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:pociesz: Wyglądam jakbym wymagała pocieszania? chciał się podlizać :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też miałem takie pozwolenie ale zamieniłem je za drobną opłatą na pozwolenie korzystania z każdej kiedy chcę i ile chcę.Niestety nie powiedzieli mi że to czasowe pozwolenie było i straciło ważność Czyli co? Załapałeś syfa Taaa mnie
-
Spoty Katowice i okolice
zaktualizowałem podpis :polew: :polew: zazdrośnik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: W starej B4 też byłam blada także to nie jest zasługa quattro :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czy ktoś z was będzie z dziećmi ??
-
Tacierzyństwo
moja na pierwsze ma Emilia a na drugie Marta
-
Tacierzyństwo
też te dwa pierwsze ostatnio bardzo popularne ano Jak dla mnie to Emilka i Marta
-
Spoty Katowice i okolice
se było bajtli nie robić My też mamy dzieci i Marek na spocie był
-
Spoty Katowice i okolice
tak jak i Leony :polew: :polew: :polew: Leon nie leon rocznikowo i mocowo łoi w dupala stare B5 że az miło... :polew: :polew: Ja tam gustuję w starszych rocznikach :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
-
Spoty Katowice i okolice
tak jak i Leony :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Żydowi, Murzynowi i Niemcowi urodzili się synowie (wszyscy tacy sami). Pielęgniarka zapomniała ich oznaczyć i nie wiedziała, który jest czyj. - Przepraszam panów ale nie wiem, który to czyj bo zapomniałam oznaczyć. Proszę wejść może panowie poznają. Wchodzi i wychodzi Żyd: - Wszystkie takie same nie mam pojęcia. Wchodzi i wychodzi Murzyn: - Myślałem, że mój będzie czarny ale jednak i to nie. Nie mam pojęcia. Wchodzi Niemiec, wychodzi z dzieckiem na ręce i mówi: - Ten jest mój, tamten żyda a Tamten Murzyna. - Skąd wiesz? - Wszedłem i powiedziałem "hi Hitler". Mój się wyprostował, Żyda się zesrał a Murzyna posprzątał.
-
Spoty Katowice i okolice
Ja chce sie przejechac takim TAXI ... lepsze niż w filmie Besona ... [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 18:26_________________________________________________ dojebane trzeba kiedys tak zrobic, jako kierowce proponuje Keżora lub Maxa albo Kanara :polew: Po ostatnim przejeździe z adrenaliny do City stanowczo obstawiam Maxito ... nawet mi nie mów, mało w gacie nie narobiłem :gwizdanie: dał rade... jakby nie to że zemną Nikaa jechała to cioł bym za Wami ale z kobitami trzeba ostroznie ... :polew: :polew: No co Jentelmen ze mnie i w pyte ziomek ... przynajmniej się starałeś :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja chce sie przejechac takim TAXI ... lepsze niż w filmie Besona ... [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 18:26_________________________________________________ dojebane trzeba kiedys tak zrobic, jako kierowce proponuje Keżora lub Maxa albo Kanara :polew: Po ostatnim przejeździe z adrenaliny do City stanowczo obstawiam Maxito ... nawet mi nie mów, mało w gacie nie narobiłem :gwizdanie: dał rade... jakby nie to że zemną Nikaa jechała to cioł bym za Wami ale z kobitami trzeba ostroznie ... :polew: :polew:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Witam po pracy nareszcie
-
Spoty Katowice i okolice
i nagle wszyscy będą bardzo zajęci
-
Spoty Katowice i okolice
spadam jutro do pracy
-
Spoty Katowice i okolice
Gdzie!? Gdzie!? :naughty: w albumach rodzinnych
-
Spoty Katowice i okolice
marzyciele :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe Dalej siedzisz na klatce? STan Cię nie wpuścił? Pewnie myślał że to Jehowi po klatce chodzą Kotki... :gwizdanie: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe Dalej siedzisz na klatce? STan Cię nie wpuścił? Pewnie myślał że to Jachowi po klatce chodzą Nie co ty Kędzior jak widzi jak sie alko leje to wygląda jak osioł ze shreka... aż serce sie kraja taki ma wzrok proszący... to już wiem dlaczego nie chce go do środka wpuścić