Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nikaa

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nikaa

  1. hubtychy + Monika + Emilka to my [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 08:25_________________________________________________także jestem na liście
  2. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  3. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ktoś musi robić żeby ktoś nie musiał jutro wolne :> to i ja spadam dobranoc Panowie
  4. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze postawimy to wkupne
  5. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co dobranoc ? jak co dobranoc czas iść do łóżeczka spać bo rano do roboty... to najpierw trzeba : dzień dobry panie stanley, jak minął dzień, czy mogę się już pożegnać dzień dobry było z rana... panie stanley :polew: to strzała... do jutra to bajo , wisisz flaszkę ja bym nawet powiedziała że dwie flaszki
  6. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ano jedziemy jedziemy No szkoda że tak mało osób jedzie ale co tam może następnym razem więcej będzie na zimowy, do Bukowiny jedzie od nas sporo osób zobaczymy może się też zabierzemy :> to zależy w jakim terminie wypadnie zimowy pod koniec marca zawsze w tym terminie ??
  7. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ano jedziemy jedziemy No szkoda że tak mało osób jedzie ale co tam może następnym razem więcej będzie na zimowy, do Bukowiny jedzie od nas sporo osób zobaczymy może się też zabierzemy :> to zależy w jakim terminie wypadnie zimowy
  8. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ano jedziemy jedziemy No szkoda że tak mało osób jedzie ale co tam może następnym razem więcej będzie
  9. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    po pracy
  10. coś cieniutko idą te pogaduszki
  11. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry :>
  12. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: :polew:
  13. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    O 21ej to się dopiero zaczyna... :> długo się rozkręcacie
  14. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    może Marek się pojawi z małą ja niestety w pracy do 21 ;(
  15. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :gwizdanie: nie wiem, czy jutro strój dowolny, czy muszę jakiś wizytowy ciuch wyciągać z szafy Jak zawsze wizytowy. szkoda że tego nie zobaczę
  16. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to się wam niezły spot szykuje
  17. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Witam po pracy
  18. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dzień dobry
  19. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobranoc
  20. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli tzw pakiet wloczykij tylko będziecie musieli mu ten materac pożyczyć bo my nie mamy :polew: :polew: u nas tego pod dostatkiem no spoko to teraz kto mu tego avanta pożyczy ?? :polew: :polew: No i widzicie jaka ta moja kobieta jest Nawet samochód mi chce zabrać Zostanie mi miejscówka pod mostem pod mostem będziesz miał ciężko bo krzaki wycieli
  21. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli tzw pakiet wloczykij tylko będziecie musieli mu ten materac pożyczyć bo my nie mamy :polew: :polew: u nas tego pod dostatkiem no spoko to teraz kto mu tego avanta pożyczy ?? :polew: :polew:
  22. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli tzw pakiet wloczykij tylko będziecie musieli mu ten materac pożyczyć bo my nie mamy :polew: :polew:
  23. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mówisz o naszym ??
  24. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kilka imprez i może się to zmienić. Mąż zamieszka z Nami! :polew: skoro mu bedzie lepiej z wami :polew: na siłę nie będę trzymać :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.