Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
dokładnie, też próbowałem upolować klapę do swojego golfa mk3 ale zwątpiłem, jak zobaczyłem w jakiej kasie chodzą te US klapy :/ wracając do tematu, kolor prosiaków bym zostawił, jeśli czarne to wybrałbym inne koło, coś w ten deseń: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
-
[ALL B5] Oświetlenie kabiny, raz działa a raz nie...
sorry że odgrzebuje, ale jak sprawdzić te mikrostyki ?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 10:37_________________________________________________dodam że udałem się do "serwisu" i mechanik po zVAGowaniu nie potrafił powiedzieć co jest przyczyną :/
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Czekam na filmy na tych gratach na 400 KM :decayed: :decayed:
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
sam też chorowałem na te keskiny, ostatecznie padło na patelnie merca na Twoim miejscu zostawiłbym prosiaki, tylko może w jakiś kolor szalony je walnąć?
-
[B5 1Z] A śtyry tampon
zarzuć poliftowe lampki przód i tył i będzie git! wyborna ta gleba dobra baza, rzezaj rzezaj!
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Dobrze masz z tymi częściami
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
Elegancki egzemplarz może chcesz sprzedać ten przedni zderzak
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
dzięki za info mi TRW polecił znajomy mechanik także mam nadzieję że się spiszą jak należy. a zaciski mam w nie najgorszym stanie i tak jak piszesz - za tymi kołami i tak ich nie widać jakie łożyska możesz mi polecić? (jaki koszt tak +/-) ? może dla świętego spokoju też sobie wymienię wszystkie
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Dziś Audi dostało nowe klocki i tarcze na tył TRW
-
[B5 AVG] Alusy do b5
tak jak Zeppelin napisał - jeśli chcesz pewne koła kup oryginalne Audi... Zajrzyj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.0 na pewno coś wybierzesz
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no racja... a moją padlinę na pewno będę grzebał, jak tylko fundusze pozwolą dzięki co do gleby to będę próbował upolować coś w dobrych pieniądzach
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Dobra, Pany, temat B5 Battalion jest w innym miejscu tyle zamieszania o jakiś podpis dziękuje!
-
[B5 AFN] Problem z oświetleniem wewnątrz
dzięki, w weekend spróbuje podjechać do znajomego i zVaguje moje padło
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
po głowie chodzi mi Supersport, Krycha miał ostatnio na sprzedanie za śmieszne pieniądze ale wtedy czekałem już na koła :/[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 09:40_________________________________________________ właśnie taki mam plan, żeby zakupić używany firmowy gwint
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no właśnie troche u nas oklepane te wielkie LUSTRA. No i osobiście wolałbym jakiś kolor łooo Panie, ile to $ trzeba żeby tapicerkę na jasno obić narazie staram się modzić pod bazę, którą już mam ale ta kość słoniowa może być ciekawa... [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 14:11_________________________________________________ a to dobre http://www.stylepoznan.com/images/cars/max/193c7cb78b12.JPG http://www.stylepoznan.com/images/cars/max/6cbcfaf18ff5.JPG
-
[B5 AFN] Problem z oświetleniem wewnątrz
u pasażera działa. nie podpinałem VAG'a. jaki jest ewentualny koszt krańcówki?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
ja pierdańczę to jest modzenie :> Auto wypas! To Kółko idealnie tu pasuje :> bez zbędnych pierdół, wszystko robione z głową i co najważniejsze ze smakiem chyba dzisiaj przerobie swoje lampki tak jak Ty
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
jakiś szalony kolor wybrać? pomarańcz, czerwień ? myślałem też nad kością słoniową... dzięki! Co do zderzaka to też mam bardzo mieszane uczucia :/ chcę zrobić auto w stylu german/US a ten zderzak bardziej pasuje do auta typu DTM
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
O żesz MADAFAKER dzięki za VT, właśnie takie coś mi siedzi w głowie ;] a końcówka albo jakaś chrom dwururka ładna albo ta pójdzie w czarny mat
-
[B5 AFN] Problem z oświetleniem wewnątrz
naturalnie...
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
wypłukałem się z $$$ na koła, teraz następny zakup to właśnie gwit, tak jak pisałem wyżej
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
zostaje bez relingów ja nie z battalionu, zmienić ten podpis?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Foty nieco ogarnięte dzięki fakt, trzeba się trochę pilnować. Można zapomnieć o "wjeżdżaniu" na krawężniki dziękufka, no polerka na tym kole wygląda zdrowo, ale ja u siebie będę polerował tylko rant, a środek koła pójdzie w kolor fury lub w czerń...
-
[B5 AFN] Problem z oświetleniem wewnątrz
Witam! Moi mili, mam taki problem - nie reaguje mi oświetlenie w aucie po otwarciu drzwi kierowcy... czy zapalony, czy nie, nie "rozświetla" mi się wnętrze. Przestała też świecić kopertówka w drzwiach kierowcy, ktoś się orientuje gdzie mam szukać przyczyny?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
rant w poler a środek w kolor auta albo BLACK ale to dopiero na przyszły sezon letni, w tym tak dolatam...