Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. dokładnie, też próbowałem upolować klapę do swojego golfa mk3 ale zwątpiłem, jak zobaczyłem w jakiej kasie chodzą te US klapy :/ wracając do tematu, kolor prosiaków bym zostawił, jeśli czarne to wybrałbym inne koło, coś w ten deseń: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
  2. sorry że odgrzebuje, ale jak sprawdzić te mikrostyki ?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 10:37_________________________________________________dodam że udałem się do "serwisu" i mechanik po zVAGowaniu nie potrafił powiedzieć co jest przyczyną :/
  3. Czekam na filmy na tych gratach na 400 KM :decayed: :decayed:
  4. sam też chorowałem na te keskiny, ostatecznie padło na patelnie merca na Twoim miejscu zostawiłbym prosiaki, tylko może w jakiś kolor szalony je walnąć?
  5. zarzuć poliftowe lampki przód i tył i będzie git! wyborna ta gleba dobra baza, rzezaj rzezaj!
  6. Dobrze masz z tymi częściami
  7. Elegancki egzemplarz może chcesz sprzedać ten przedni zderzak
  8. dzięki za info mi TRW polecił znajomy mechanik także mam nadzieję że się spiszą jak należy. a zaciski mam w nie najgorszym stanie i tak jak piszesz - za tymi kołami i tak ich nie widać jakie łożyska możesz mi polecić? (jaki koszt tak +/-) ? może dla świętego spokoju też sobie wymienię wszystkie
  9. Dziś Audi dostało nowe klocki i tarcze na tył TRW
  10. tak jak Zeppelin napisał - jeśli chcesz pewne koła kup oryginalne Audi... Zajrzyj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.0 na pewno coś wybierzesz
  11. no racja... a moją padlinę na pewno będę grzebał, jak tylko fundusze pozwolą dzięki co do gleby to będę próbował upolować coś w dobrych pieniądzach
  12. Dobra, Pany, temat B5 Battalion jest w innym miejscu tyle zamieszania o jakiś podpis dziękuje!
  13. dzięki, w weekend spróbuje podjechać do znajomego i zVaguje moje padło
  14. po głowie chodzi mi Supersport, Krycha miał ostatnio na sprzedanie za śmieszne pieniądze ale wtedy czekałem już na koła :/[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 09:40_________________________________________________ właśnie taki mam plan, żeby zakupić używany firmowy gwint
  15. no właśnie troche u nas oklepane te wielkie LUSTRA. No i osobiście wolałbym jakiś kolor łooo Panie, ile to $ trzeba żeby tapicerkę na jasno obić narazie staram się modzić pod bazę, którą już mam ale ta kość słoniowa może być ciekawa... [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 14:11_________________________________________________ a to dobre http://www.stylepoznan.com/images/cars/max/193c7cb78b12.JPG http://www.stylepoznan.com/images/cars/max/6cbcfaf18ff5.JPG
  16. u pasażera działa. nie podpinałem VAG'a. jaki jest ewentualny koszt krańcówki?
  17. ja pierdańczę to jest modzenie :> Auto wypas! To Kółko idealnie tu pasuje :> bez zbędnych pierdół, wszystko robione z głową i co najważniejsze ze smakiem chyba dzisiaj przerobie swoje lampki tak jak Ty
  18. jakiś szalony kolor wybrać? pomarańcz, czerwień ? myślałem też nad kością słoniową... dzięki! Co do zderzaka to też mam bardzo mieszane uczucia :/ chcę zrobić auto w stylu german/US a ten zderzak bardziej pasuje do auta typu DTM
  19. O żesz MADAFAKER dzięki za VT, właśnie takie coś mi siedzi w głowie ;] a końcówka albo jakaś chrom dwururka ładna albo ta pójdzie w czarny mat
  20. wypłukałem się z $$$ na koła, teraz następny zakup to właśnie gwit, tak jak pisałem wyżej
  21. zostaje bez relingów ja nie z battalionu, zmienić ten podpis?
  22. Foty nieco ogarnięte dzięki fakt, trzeba się trochę pilnować. Można zapomnieć o "wjeżdżaniu" na krawężniki dziękufka, no polerka na tym kole wygląda zdrowo, ale ja u siebie będę polerował tylko rant, a środek koła pójdzie w kolor fury lub w czerń...
  23. Witam! Moi mili, mam taki problem - nie reaguje mi oświetlenie w aucie po otwarciu drzwi kierowcy... czy zapalony, czy nie, nie "rozświetla" mi się wnętrze. Przestała też świecić kopertówka w drzwiach kierowcy, ktoś się orientuje gdzie mam szukać przyczyny?
  24. rant w poler a środek w kolor auta albo BLACK ale to dopiero na przyszły sezon letni, w tym tak dolatam...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.