Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. oprócz skończonych klocków mogło wysypać się łożysko, niestety wiem z autopsji ;(
  2. mam takie pytanie, mam alu 8,5J, ET35 i z przodu koło jest idealnie równo z nadkolem, nawet minimalnie wystaje, a z tyłu trochę koło jest schowane, jaki dystans założyć żeby wysunąć koło na równo z nadkolem? 20mm wystarczy?
  3. nie narzekam, cichutko, dobrze się kleją drogi... chyba mogę polecić [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 10:39_________________________________________________Audiola dostała nowe filtry, płyny, nowy termostat bo coś ostatnio nie chciał mi się silnik dogrzać, a także wpadły ramki na zegarki RS4 [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 08:04_________________________________________________doszły nowe łożyska na przód, grill a'la RS4 i gumowe wycieraczki z racji sezonu zimowego
  4. ja planuje u siebie obkleić dekory, lusterko wewnętrzne i konsolę środkową, bo już mam nieco porysowaną i aktualne pseudo drewniane wykończenie średnio mi podchodzi
  5. no całkiem ładnie wpasowane te halo z jakiej fury zaadaptowane?
  6. Witamy w gronie Avantów dobra baza, dobry początek modów, czekam na kolejne no i ładuj jakieś duuuuże koło :decayed:
  7. w ramach małych wykopek warto kupić gwint FK/MTS/TA-technix za ok 1200 PLN? bardzo twardo jest na czymś takim? w poprzednim aucie miałem sportowe amory + sprężyny obniżające i było meeega twardo, czy na którymś z tych gwintów będzie lepiej?
  8. ja raczej 1.6 na Steamie jakieś dobre serwerki macie? ja zazwyczaj gram na Bydgoskim serwerze 4fun (cs.bydgoszcz bodajze adres) [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 14:29_________________________________________________Nazwa serwera: CSBydgoszcz.PL [4FUN] #2 | Pukawka.pl Typ: 4Fun IP: 193.33.177.14:27221 Kraj: Polska
  9. true... true...
  10. jako posiadacz Platynowego Szpadla - odkopuję temat, żeby nie zaśmiecać nowym - gra ktoś w CS'a? ustawiamy się na jakieś granie?
  11. jak do prostowania to oddawaj i szukaj zdrowych prostych ori
  12. qr**, temat od lipca zeszłego roku, dzisiaj przypadkiem trafiam na temat a tu sie okazuje że sprzedane fajny dupowóz, chętnie bym takiego kupił, tylko żeby zalać to musiałbym 3x więcej zarabiać niż teraz
  13. karton przed chłodnice i jazda :polew:
  14. sporo ostatnio tych srebrnych Avantów
  15. fajny egzemplarz, mega ten jasny środek mi się podoba
  16. zdrowa Audiola, dobra baza do rezania osobiście co do koła to nie za bardzo mi podchodzą, ale z drugiej strony za tą kaskę to raczej się opłaca... bezawaryjności życzę
  17. filmik z górnej półki
  18. Wygląda fajnie bo jest zrobione ze smakiem, zawiecha i koło dopełnia, a zobacz jak by to wygladało w serii, kazdy by myślał ze koleś nie pomalował w kolor to obkleił bo taniej Najwięcej robi tu chyba dobra gleba W serii wyglądało by to jakbyś jezdził szrotowozem bez gustu albo jak z wielkim czerwonym napisem DEVIL na tylnej szybie haha hell yeah!
  19. dekory w sticker bomb? ktoś ma w b5, przeszukaj dział b5
  20. fajnie gada ten silniczek a tak to prysnąłbym progi w kolor, ładuj te czarne bixy, gleba i jakaś 18stka ładniutka
  21. jeśli już tak chcesz zrobić to nie zapomnij o lusterku w samochodzie w Sticker Bombe wykleić
  22. wg mnie Sticker Bomb tylko na koła/dekory/lusterka/elementy silnika/emblematy/ramka grilla (w przypadku A4 ) - do Audi średnio pasuje oklejanie w tym stylu większych elementów nadwozia...
  23. możesz podrzucić ten temat bo nie moge znaleźć. Chciałbym zobaczyc czy ten plastik który rozprasza światło jest taki sam jak przy żarókach? jakby było foto było by idealnie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=77247.0;highlight=smd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.