Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AHU] Metaliczny dzwięk, jakby tarcie metalu o metal w tylnym prawym kole
oprócz skończonych klocków mogło wysypać się łożysko, niestety wiem z autopsji ;(
-
Znaczenie ET Felgi
mam takie pytanie, mam alu 8,5J, ET35 i z przodu koło jest idealnie równo z nadkolem, nawet minimalnie wystaje, a z tyłu trochę koło jest schowane, jaki dystans założyć żeby wysunąć koło na równo z nadkolem? 20mm wystarczy?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
nie narzekam, cichutko, dobrze się kleją drogi... chyba mogę polecić [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 10:39_________________________________________________Audiola dostała nowe filtry, płyny, nowy termostat bo coś ostatnio nie chciał mi się silnik dogrzać, a także wpadły ramki na zegarki RS4 [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 08:04_________________________________________________doszły nowe łożyska na przód, grill a'la RS4 i gumowe wycieraczki z racji sezonu zimowego
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
ja planuje u siebie obkleić dekory, lusterko wewnętrzne i konsolę środkową, bo już mam nieco porysowaną i aktualne pseudo drewniane wykończenie średnio mi podchodzi
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
no całkiem ładnie wpasowane te halo z jakiej fury zaadaptowane?
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Witamy w gronie Avantów dobra baza, dobry początek modów, czekam na kolejne no i ładuj jakieś duuuuże koło :decayed:
-
[B5 AEB] Jaki zawias gwintowany do a4
w ramach małych wykopek warto kupić gwint FK/MTS/TA-technix za ok 1200 PLN? bardzo twardo jest na czymś takim? w poprzednim aucie miałem sportowe amory + sprężyny obniżające i było meeega twardo, czy na którymś z tych gwintów będzie lepiej?
-
Counter Strike 1.6
ja raczej 1.6 na Steamie jakieś dobre serwerki macie? ja zazwyczaj gram na Bydgoskim serwerze 4fun (cs.bydgoszcz bodajze adres) [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 14:29_________________________________________________Nazwa serwera: CSBydgoszcz.PL [4FUN] #2 | Pukawka.pl Typ: 4Fun IP: 193.33.177.14:27221 Kraj: Polska
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
true... true...
-
Counter Strike 1.6
jako posiadacz Platynowego Szpadla - odkopuję temat, żeby nie zaśmiecać nowym - gra ktoś w CS'a? ustawiamy się na jakieś granie?
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
jak do prostowania to oddawaj i szukaj zdrowych prostych ori
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
qr**, temat od lipca zeszłego roku, dzisiaj przypadkiem trafiam na temat a tu sie okazuje że sprzedane fajny dupowóz, chętnie bym takiego kupił, tylko żeby zalać to musiałbym 3x więcej zarabiać niż teraz
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
karton przed chłodnice i jazda :polew:
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
sporo ostatnio tych srebrnych Avantów
-
[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań
fajny egzemplarz, mega ten jasny środek mi się podoba
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
zdrowa Audiola, dobra baza do rezania osobiście co do koła to nie za bardzo mi podchodzą, ale z drugiej strony za tą kaskę to raczej się opłaca... bezawaryjności życzę
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
- [B5 1Z] tractor na glebie by grn
filmik z górnej półki- [INNE] Quattro GmbH Rs6 Avant - spokojne rodzinne kombi
świetna sesja- [ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Wygląda fajnie bo jest zrobione ze smakiem, zawiecha i koło dopełnia, a zobacz jak by to wygladało w serii, kazdy by myślał ze koleś nie pomalował w kolor to obkleił bo taniej Najwięcej robi tu chyba dobra gleba W serii wyglądało by to jakbyś jezdził szrotowozem bez gustu albo jak z wielkim czerwonym napisem DEVIL na tylnej szybie haha hell yeah!- [ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
dekory w sticker bomb? ktoś ma w b5, przeszukaj dział b5- [B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
fajnie gada ten silniczek a tak to prysnąłbym progi w kolor, ładuj te czarne bixy, gleba i jakaś 18stka ładniutka- [ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
jeśli już tak chcesz zrobić to nie zapomnij o lusterku w samochodzie w Sticker Bombe wykleić- [ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
wg mnie Sticker Bomb tylko na koła/dekory/lusterka/elementy silnika/emblematy/ramka grilla (w przypadku A4 ) - do Audi średnio pasuje oklejanie w tym stylu większych elementów nadwozia...- [B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
możesz podrzucić ten temat bo nie moge znaleźć. Chciałbym zobaczyc czy ten plastik który rozprasza światło jest taki sam jak przy żarókach? jakby było foto było by idealnie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=77247.0;highlight=smd - [B5 1Z] tractor na glebie by grn