Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. ja mam moto drugi sezon dopiero - CBR 600RR 03' rok Radio założone, ale gałki raczej zmieniać nie będę bo ta mi się podoba ori leży w garażu P.S zastanawia mnie tylko czemu jak szukam na różnych ogłoszeniach sprzedam to nie ma B5 95r. z podgrzewanymi fotelami a ja takowe mam... Może modzone były przez kogoś te fotele kierę też masz eSową a to eska przecież nie jest no i tą gałę to bym zmienił również
  2. junior_tdi odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    Wyborne siedliska Milordzie!
  3. Ja mam steama i tylko na steam serwerach moge grac nie wiem czemu tak jest [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 22:52_________________________________________________ http://allegro.pl/counter-strike-1-6-cs-steam-klucz-cd-key-24-7-i1932797302.html 3 dyszki Nie kupuj takich kluczów na allegro... już nie jeden taki był co kupił bo taniej i po miesiącu się pożegnał z kontem.. idź np. do empiku i kup sobie ori płytke z CD KAY'em gówno prawda kupuj na relaxie na allegro, ale tylko od sprzedawcy z samymi pozytywami. Ja kupiłem przez allegro i jak tylko wpłaciłem hajs, to automatycznie dostałem odpowiedź na maila z kodem
  4. sprawa wygląda tak - nie mogę doszukać się "dziury w całym". kumpel siedział za kółkiem, ciskał do ok 3 tys. obrotów, gumowe przewody od turbo robiły się sztywne, ale nie mogę namierzyć nieszczelności. dodam, że specyficzny "świst" słychać tylko podczas jazdy, a na postoju już tego nie słychać ...
  5. wg mnie takie coś to w Japońcu tylko...
  6. co tam masz za motorek? [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 13:45_________________________________________________bo ja też jeżdżę
  7. tak dokładnie. a co do zasięgu to ja zazwyczaj ,miałem z d*py zasięg na odbiornikach z plusa, teraz mam wypas cały czas od kiedy na orange przestawiłem telefon
  8. Panowie, żeby nowego nie zakładać tematu, jaki wieloklin jest u mnie? też chcę kupić Esową kierę i nie wiem z jakim wieloklinem szukać [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 12:48_________________________________________________sorry za foto ale tylko takie mam. rok auta to 99
  9. Veri najs, Veri najs świetne są te łopaty a w planach tylko swap i ściema szyb? :gwizdanie:
  10. Dokładnie, od niedawna Play korzysta z nadajników Orange, dzięki czemu nie ma już problemu z zasięgiem, jak to było na nadajnikach Plusowych
  11. Dzięki, wjadę na garaż po południu i postaram się sam sprawdzić te rurki i IC'ka.
  12. junior_tdi opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Panowie, mam taki problem. Od kilku dni auto zaczęło mi strasznie kopcić na czarno - tylko gdy wciskam pedał gazu w podłogę, mało co widzę w lusterku wstecznym, kopci gorzej niż stu letni ursus. równocześnie przy deptaniu słychać spod maski "świst powietrza" jakby turbina zasysała lub dmuchała gdzieś "bokiem". Auto straciło też moc, zleciłem mechanikowi, żeby sprawdził przewody od turbo i mówi, że wszystko szczelne, ale IC nie sprawdził. i w związku z tym przypadkiem seria pytań ode mnie: - Czy nieszczelny IC może być tego przyczyną? - Jaki jest orientacyjny koszt wymiany IC? - Czy dużo drożej będzie mnie kosztować wymiana coolera na większy i wciśnięcie go w przedni zderzak? ( wkrótce planuję wymienić wtryski na 0,216 i wgrać nowego virusa). Dzięki za pomoc, pozdrawiam!
  13. Plany przyjdą z czasem na pewno a co do naklejki z tyłu, to jeśli kolega również lata na moto, to pewnie nie ściągnie tej naklejki Pozdrawiam i bezawaryjności zyczę!
  14. Dokładnie to samo miałem w AFN'ie, nie dogrzewał mi silnika i dziwiłem się dlaczego mi pali więcej niż każdy inny AFN. Po wymianie termostatu wszystko ładnie wróciło do normy, i temperaturka i spalanie
  15. Fajna sztunia co to jest za gwint?
  16. Narobiłeś się z tą blacharką ale efekty pracy bardzo fajne
  17. dzięki Kowi za foto, nie będę oklejał tej konsoli środkowej
  18. poka poka foto. to jest pełna fela AMG?
  19. prawie walec zakładaj zakładaj! :decayed:
  20. nieco mocniej oponkę naciągniesz i wejdzie http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRfpz7yuZIfkCkEQRTSH8BzI52KDKoIiZY49wGONJ6OR-EgCeLotJ-mDHXs :decayed: :decayed:
  21. Desire jeszcze daje rade
  22. Witam. Czy orientuje się ktoś, czy taka gałka od A3: http://moto.allegro.pl/galka-zmiany-biegow-z-mieszkiem-audi-a3-oryginal-i1954018886.html pasuje do B5 ?[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 13:21_________________________________________________@up
  23. kupuj wszystko z wyjątkiem HTC na na pewno nie Wildfire, Nie POLECAM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.