Treść opublikowana przez junior_tdi
-
nazwa firmy
auto-czyste-fc**j
-
[B5 ALG] 2.8 Czarny Avant
Super autko, sam chciałbym na V6 się przesiąść powiedz mi tylko, czy rzeczywiście pali Ci w granicach 13-15l LPG? chyba przy "głaskaniu" pedału gazu, bo przy pałowaniu to i ponad 20 łykają te silniczki
-
[ALL] Fele RH co to
jaki model i rozmiar? [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 12:08_________________________________________________podeślij foty na PW, co by OT nie robić
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
taaa.. moja letnia zabawka CBR 600 RR 2003 rok druga skarbonka
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
i jednak przesiadka do sedana? mi właśnie bardziej podoba się Avant w przypadku A4 B5
-
[ALL] Fele RH co to
bo to nie jest jakaś chińszczyzna tylko dobre koła
-
[ALL] Wyniki testu - jak wpływa wielkość felgi na osiągi samochodu
jak dobrze że są maniacy którzy ładują ogromne koła i glebę do zwykłych aut gdyby każdy kierował się ekonomią i ergonomią to byśmy latali na piętnastkach i 195/65 :decayed:
-
Strefa Śmiechu
kto to wymyśla
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
oby oby, ale chyba w weekend zrobię małą przymiarkę kół, żeby zobaczyć czy to jakoś będzie wyglądać
-
Opinie o "Honda Accord" 2004r 2.0i+lpg 155ps
tak jak koledzy piszą, te silniki dobrze współpracują z gazem, ale dlaczego nie CCCO?
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
Kox pełną gębą zaczynam odkładać na b7
-
[B5 AHH] Dziwne syczenie przy ponad 2000 tys obrotów
też słyszałeś szum/syczenie przy pałowaniu fury?
-
[ALL] Nakładki na pedały
cena niższa ale nie podejdą do a4 b6 bo są dedykowane do a3,te co podałem w aukcji mam założone u siebie wygląd w ostateczności??? bo porostu nie jestem fanem takich rzeczy. Gdybym miał wydac 350zl, to wolałbym kupić cos innego do samochodu np. paliwo
-
Grafika nie daje rady?? Nie sądzę żeby komp był za słaby - Problem rozwiązany!
Jaki masz dokładnie system? Win7 64bit?
-
[B5 AFN] Moje Kochanie :D
Dobra Czerwonka i gratki za uratowanie egzemplarza daj jakieś foteczki środka
-
Mocniejszy i wolniejszy ......
no dokładnie, skośnookie inżynierki z Nissana się postarali i zrobili jak narazie auto nr 1 (stosunek osiągów do ceny auta)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Satisfaction... Satisfaction....
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
ja na Twoim miejscu wybierałbym pomiędzy: http://www.wheelcollision.com/wccpix/58816gr.jpg a http://lh5.ggpht.com/_9HYFFImPbcU/TBZhq_470PI/AAAAAAAAAVs/1gakehrAP28/s1024/IMG_1666.JPG[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 08:27_________________________________________________ewentualnie koło, które dla mnie jest nr 1 http://sklep-tuningowy.pl/upload/images/products/big/FELGA_BBS_LM_18_quot_-_silver5168.jpg
-
[B6 AWX] Zderzaki - ktoś ma z tej firmy?
damn! nawet nie próbuj laminować swojej B6
-
[B5 ADR] A4 poprawianie fabryki-zdjęcia po modach w pierwszym poście
400 minimum wołaj fajna audina, ładuj koło i glebe
-
AIRride ON BOARD :)
fajna fajna tylko ten sam problem co u mnie, brak gleby ale na sezon obowiązkowo
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
aha... z niecierpliwością czekam na wyniki na tych suszarkach
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
:> oklepane polerowanie tych patelni, dlatego chce pomalować je na czarno i sam rant wypolerować. Poza tym zawsze marzyło mi się takie koło [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 07:27_________________________________________________znalazłem chwilę czasu i wreszcie polakierowałem koła :decayed: Sam malowałeś te kółka to jest czarny mat? da, sam pomalowałem, tak to czarny mat
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
:> oklepane polerowanie tych patelni, dlatego chce pomalować je na czarno i sam rant wypolerować. Poza tym zawsze marzyło mi się takie koło [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 07:27_________________________________________________znalazłem chwilę czasu i wreszcie polakierowałem koła :decayed:
-
[ALL] kolor felg
srebrne, będą dobrze widoczne