Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. hah, chyba jednak pozostaje tylko zrobienie breloczka ale fajny gadżet
  2. Fajna A4'czka, gleba widzę solidna się zapowiada jakie opony masz na tych kółkach na lato? u mnie też gwint już leży i czeka do sezonu wybierasz się na jakieś eventy w tym roku? Pozdrawiam!
  3. TA czyli to samo co FK, MTS?
  4. to refren z ulubionej piosenki założyciela wątku
  5. no ja mam planach konsole wykleić konsolę środkową i dekowy w sticker bomb, co czarnego wnętrza ale ta krata bardziej do mnie przemawia
  6. a co będziesz sie z tym pieścił? no właśnie paput, poka poka gdzie to widziałeś
  7. w ramach wykopek - dziura namierzona, okazało się, że gumowy kawałek rury łączący kolektor dolotowy z orurowaniem miał pęknięcie - od dołu dlatego nie mogłem tego znaleźć :| koszt naprawy - 10 PLN, auto znowu ma kopyto
  8. ciekawe jak by się prezentowały dekory w takim stylu
  9. junior_tdi odpowiedział(a) na KrzyDG temat w Audi
    nie słuchaj ich, tylko rzucaj wszystko i bierz się za tą Audinę!
  10. temat z oklejeniem dekorów powinien być podwieszony w Warsztacie - zrób to sam, sorry za OT
  11. i kolejne dodatkowe wybory za które mamy płacić? sorry za OT.
  12. podpisać podpiszą, ale nie zdają sobie sprawy jakie będą tego skutki... bo Anonimowi to nie jest grupa 10-ciu hakerów tylko to jest ogromna społeczność... jeśli po zamknięciu przez FBI megavideo i mediaupload Anonimowi przebili się przez zabezpieczenia strony FBI to sądzę że inne strony złamią bez większych problemów, w tym banki, urzędy itp... Rewolucja się zbliża...
  13. http://wiadomosci.wp.pl/title,Nie-wycofamy-sie-z-podpisania-ACTA-jest-za-pozno,wid,14192695,wiadomosc.html
  14. nie mam za bardzo czym nagrać tego filmu, mój telefon kręci beznadziejne filmy, lepsze da się nakręcić tosterem, tudzież bułką tartą, ale za to jest filmik jak to działa na passacie: http://youtu.be/B79LARgCdGE
  15. jak narazie wszystko działa jak należy, jak zapewnia sprzedawca będzie działać bezproblemowo przez wiele lat montaż banalnie prosty i naprawdę przydatny gadżecik, mogę polecić wygląda trochę druciarsko ale przeca i tak to jest schowane
  16. very nice, very nice ...
  17. ori? skąd masz? no nie ori, uniwersalny moduł pierdółka a na mieście jak i na trasie przydatna http://allegro.pl/komfortowe-kierunkowskazy-2-5x-migniec-uniwersalne-i2063788688.html
  18. ja pierd0le, normalnie warunki jak na biegunie czekam aż znajdę chwilę żeby to wyprać i założyć do auta powoli kompletuje pierdoły, żeby czarny środek zrobić, narazie poza fotelikami i boczkami wpadły mi rączki czarne: [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 21:28_________________________________________________dzisiaj wpadł kolejny gadżet - moduł komfortowych kierunkowskazów
  19. Dzisiaj wypad do stolicy i graty od Krychy - jakieś siedzenia Rikardo czy Recaro, coś takiego :decayed:
  20. za***ista Sesja! ile kosztowały Cię takie zimówki 18 cali?
  21. a to sie okaże od stanu finansów Zostań przy B5
  22. junior_tdi odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Evo X wyglądem bije na głowę to Subaru żadna fura na świecie nie ma piękniejszej mordy niż Evo X
  23. junior_tdi odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Wywalaj wydechy, HKS naprawę fajne robi pod Evo X :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.