Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 1Z] Większa moc
to jest właśnie ta magia MAGIC TURBO ULTRA CHIP BOXa
-
[B5 1Z] Większa moc
Oj Stasiu Stasiu... this is piece of shit, poczytaj na forum o podniesieniu mocy w dieslu... PS. muszę Cię zmartwić, bo niestety to nie kosztuje 35 zł + KW
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
tam serie przewaznie 160-165 wychodza albo 108 a po sofcie 138 :polew: wszystko zalezy od modelu,teraz juz ciezko dostac dobrego ARL dlatego się zdziwiłem, bo trafić tak zdrowego ARL'a to jak 6 w totka...
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
Fajna A4, mody w dobrym kierunku zmierzają a co do koła to gwint ładuj najpierw
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
ori? skąd masz? no nie ori, uniwersalny moduł pierdółka a na mieście jak i na trasie przydatna http://allegro.pl/komfortowe-kierunkowskazy-2-5x-migniec-uniwersalne-i2063788688.html fajny duperel ten moduł - może by się skusił furka no pierdółka a naprawdę pomocna no do mnie na sezon wpadnie zderzak S4 i chyba zostawię ten RS'owy
-
Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET
Snow Fun!
-
[ALL B5] Czy te felgi podejdą ?
podejdą
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no jeszcze koza, gewinde leży pod łóżkiem i czeka na wiosnę a grill niestety a'la RS4
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
nie orientuję się czy można to VAGiem zrobić... [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 07:47_________________________________________________ :decayed: a taki brudas jest przy -15stu stopniach:
-
[B5 1Z] Listwy LED w miejscu halogenów gdzie podlaczyc zasilanie?
no to dokup włącznik od przeciwmgielnych i dorezaj pod włącznik te LEDy
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
jakby ktoś chciał zobaczyć te lampy na aucie to zapraszam do mnie to reaktywacja auta? jakiś czas temu widziałem że rozsprzedajesz na części swojego avanta?
-
[ALL] Twój ulubiony film jaki oglądałeś
vódki mu polać!
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
z seryjnych 150 KM?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
A nie możesz sam sprawdzić gdzie masz map sensor????????? Czy jest on na rurze na dolocie przed kolektorem, czy też w sterowniku. Jak nie wiesz to poszukaj na forum, jest tego mnóstwo. Jak się dowiesz to czujnik znajdziesz w 5 sekund. szukałem w c**j...[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 16:33_________________________________________________sprawdzone, chciałem dzisiaj założyć wskaźnik, ale przy ECU nie było wężyka czyli rozumiem że pozostaje mi króciec?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
hehehe dobre
-
[ALL B5] SZEROKA STAL A4
fakt, widziałem kiedyś Betkę E39 na szerokiej 17stce to już robiło robotę...
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no 16stego wypada, postaram się zajrzeć...
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
ulep to i tak będzie joke tylny zderzak eS poliftowy to najlepszy zderzak do b5 (nie wliczając dobrze wyrezanych z wydechami na dwie strony), takie moje skromne zdanie popieram Michała
-
[B5 APU] Zawieszenie gwintowane
jeśli masz trochę więcej $ to postaraj się znaleźć jakąś dobrą używkę (KW, H&R)
-
[B5 1Z] Obcie podsufitki alcantara
A ile do Avanta m2 ?
-
[ALL TDI] Podczas tankowania pistolet nie odbija
też miałem raz podobną akcję.... tyle że pistolet mi odbił, to ja niewiele myśląc delikatnie za spust, żeby dobić pod sam korek, powoli leję i patrzę się na licznik.. leję leję i leję tak powoli, nagle patrzę a tu kałuża przy aucie i się leje z wlewu :wallbash:
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
i poszedł za 10k?
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Bardzo fajne kółko jaką tą lotkę kupiłeś w stylu "M3" ? mam nadzieję że tą taką zgrabną malutką
-
[INNE] vw polo swap silnika, czy podejdzie mi ten silnik?
wywalaj wszystko, ładuj AFN'a i grzeb na 2xx KM !
-
[ALL] Co myślicie o xenonie 3000k?
nawet lepiej, bo jak halo nie świeci to żółte szkło jest