Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. to jest właśnie ta magia MAGIC TURBO ULTRA CHIP BOXa
  2. Oj Stasiu Stasiu... this is piece of shit, poczytaj na forum o podniesieniu mocy w dieslu... PS. muszę Cię zmartwić, bo niestety to nie kosztuje 35 zł + KW
  3. tam serie przewaznie 160-165 wychodza albo 108 a po sofcie 138 :polew: wszystko zalezy od modelu,teraz juz ciezko dostac dobrego ARL dlatego się zdziwiłem, bo trafić tak zdrowego ARL'a to jak 6 w totka...
  4. Fajna A4, mody w dobrym kierunku zmierzają a co do koła to gwint ładuj najpierw
  5. ori? skąd masz? no nie ori, uniwersalny moduł pierdółka a na mieście jak i na trasie przydatna http://allegro.pl/komfortowe-kierunkowskazy-2-5x-migniec-uniwersalne-i2063788688.html fajny duperel ten moduł - może by się skusił furka no pierdółka a naprawdę pomocna no do mnie na sezon wpadnie zderzak S4 i chyba zostawię ten RS'owy
  6. no jeszcze koza, gewinde leży pod łóżkiem i czeka na wiosnę a grill niestety a'la RS4
  7. nie orientuję się czy można to VAGiem zrobić... [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 07:47_________________________________________________ :decayed: a taki brudas jest przy -15stu stopniach:
  8. no to dokup włącznik od przeciwmgielnych i dorezaj pod włącznik te LEDy
  9. jakby ktoś chciał zobaczyć te lampy na aucie to zapraszam do mnie to reaktywacja auta? jakiś czas temu widziałem że rozsprzedajesz na części swojego avanta?
  10. vódki mu polać!
  11. A nie możesz sam sprawdzić gdzie masz map sensor????????? Czy jest on na rurze na dolocie przed kolektorem, czy też w sterowniku. Jak nie wiesz to poszukaj na forum, jest tego mnóstwo. Jak się dowiesz to czujnik znajdziesz w 5 sekund. szukałem w c**j...[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 16:33_________________________________________________sprawdzone, chciałem dzisiaj założyć wskaźnik, ale przy ECU nie było wężyka czyli rozumiem że pozostaje mi króciec?
  12. fakt, widziałem kiedyś Betkę E39 na szerokiej 17stce to już robiło robotę...
  13. no 16stego wypada, postaram się zajrzeć...
  14. ulep to i tak będzie joke tylny zderzak eS poliftowy to najlepszy zderzak do b5 (nie wliczając dobrze wyrezanych z wydechami na dwie strony), takie moje skromne zdanie popieram Michała
  15. jeśli masz trochę więcej $ to postaraj się znaleźć jakąś dobrą używkę (KW, H&R)
  16. A ile do Avanta m2 ?
  17. też miałem raz podobną akcję.... tyle że pistolet mi odbił, to ja niewiele myśląc delikatnie za spust, żeby dobić pod sam korek, powoli leję i patrzę się na licznik.. leję leję i leję tak powoli, nagle patrzę a tu kałuża przy aucie i się leje z wlewu :wallbash:
  18. i poszedł za 10k?
  19. Bardzo fajne kółko jaką tą lotkę kupiłeś w stylu "M3" ? mam nadzieję że tą taką zgrabną malutką
  20. wywalaj wszystko, ładuj AFN'a i grzeb na 2xx KM !
  21. nawet lepiej, bo jak halo nie świeci to żółte szkło jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.