Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. No teraz elegaaancko nie mogę się napatrzeć na ten Twój lakier zayebisty jest ten kolor jutro niedziela, to bierz syna i Audi na sesję
  2. :grin: :grin: :grin: ja z wykształcenia też elektryk
  3. Magik co mi zrobił program namawiał mnie na hybrydę turbiny (?). Podobno wyciągają obecną dmuchawkę, ładują w nią graty z BRD i podobno (także) lekko 200KM wchodzi. Koszt 1600zł. Nooo, takie cuda to chyba w Plusie więc sobie odpuściłem na razie. Na razie ;] no te 200 koni to nie po samej suszarce, tak jak kolega pisał jeszcze coller, wtryski i by było coś koło 200 o widzę że z ŁDZ, jutro robimy małego spota ze znajomymi także wpadaj jakby co na Pasaż Łódzki ok 16
  4. No zgrabny Avancik i ciekawe nawet to koło coś przy silniku będziesz grzebał ?
  5. no domyślam się... jutro niedzielka, to bierz się za swojego i dawaj foty
  6. Niezły eReS jakiw kapcie masz na tych felgach? bo wydaje się szeroooooko
  7. Ładniutkie te łopaty masz na niej
  8. No to już jest nas trzech, co do Nysy się wybiera w tym robu
  9. Wow, niezłe cuda można tą polerką zdziałać nie spodziewałem się....
  10. w sumie to nie dużo... mi pomógł ten temat: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?186934-ALL-Kierunkowskazy-przednie-w-stylu-ameryka%F1skim ważna sprawa - przełącznik na 2 niezależne obwody elektryczne no i przeprowadzenie kabli do kabiny przez ECU i tyle chyba resztę masz w wątku. Dawaj dawaj te foty na letnim ---------- Post added at 14:03 ---------- Previous post was at 13:34 ---------- Mała dzienna sesja - miejsce to samo co w zeszłym sezonie, auto to samo, nawet koła te same a mimo wszystko trochę inaczej i jakieś w locie:
  11. jak na chwilę obecną tylko jakbyś przy skręconym kole szybko zjechał z koleiny (ale to przy miękkim zawieszeniu też się działo), opony Pirelli P Zero Nero 225/40/18 no kumam... u mnie też te pirelki leżą tylko 215/40/18 na 8.5J feldze, to czasami przytrze na większych nierównościach zayebiste le listwy od eSy !
  12. Elegancka Audiola gładki zderzak robi robotę! a co do rejestracji to mój kumpel też już kupę czasu jeździ z blachą za szybą przednią (VW Bora) bez żadnych problemów z Niebieskimi
  13. Ale ładnie leży furka nie przyciera nic ? jakie masz opony?
  14. Słuchawki SkullCandy - fajny design i całkiem dobra jakość dźwięku, coś wybierzesz fajnego dla 18stki http://www.urbancity.pl/sklep/marka/2038-skullcandy.html ---------- Post added at 09:44 ---------- Previous post was at 09:43 ---------- qr**, temat sprzed 2 tygodni :grin:
  15. Przyjemna Audiola modyfikacje jak najbardziej na + jak również plany czekam na dalszy ciąg wydarzeń
  16. tak nie moze być Amen!
  17. Nie wiesz kolego jak wygląda sytuacja z gwintem to nie pisz komentarzy typu "Niech się ruszy" owszem nie wiem, ale nie ma się co ciśnieniować z niecierpliwością czekam na efekt Szaraka na glebie Dlatego następnym razem normalnie napisz a nie będziesz pisał komentarza mającego kogoś poganiać. nic z tych rzeczy zwracam honor
  18. Nie wiesz kolego jak wygląda sytuacja z gwintem to nie pisz komentarzy typu "Niech się ruszy" owszem nie wiem, ale nie ma się co ciśnieniować z niecierpliwością czekam na efekt Szaraka na glebie
  19. Dzisiaj wpadła kiera S4 weekend mam wreszcie wolny od szkoły, także zajmę się wnętrzem
  20. hehehe dobre Kowi, możesz na białe je przerobić?
  21. No dobra sztuka, ciekawe jak z tym przebiegiem rezaj rezaj bo sezon za pasem tak jak kolega wyżej pisze - uzupełnij dolną listwę w tylnych prawych drzwiach bo rzuca się to w oczy okropnie
  22. ładny profil
  23. no cześć! LEDy z alledrogo: http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-avant-94-01-led-red-white-i2159189553.html - mam takie, tylko z czarnym środkiem, a na allegro zostały tylko z białym....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.