Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
No teraz elegaaancko nie mogę się napatrzeć na ten Twój lakier zayebisty jest ten kolor jutro niedziela, to bierz syna i Audi na sesję
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
:grin: :grin: :grin: ja z wykształcenia też elektryk
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Magik co mi zrobił program namawiał mnie na hybrydę turbiny (?). Podobno wyciągają obecną dmuchawkę, ładują w nią graty z BRD i podobno (także) lekko 200KM wchodzi. Koszt 1600zł. Nooo, takie cuda to chyba w Plusie więc sobie odpuściłem na razie. Na razie ;] no te 200 koni to nie po samej suszarce, tak jak kolega pisał jeszcze coller, wtryski i by było coś koło 200 o widzę że z ŁDZ, jutro robimy małego spota ze znajomymi także wpadaj jakby co na Pasaż Łódzki ok 16
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
No zgrabny Avancik i ciekawe nawet to koło coś przy silniku będziesz grzebał ?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no domyślam się... jutro niedzielka, to bierz się za swojego i dawaj foty
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Jak na Czołg przystało
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Niezły eReS jakiw kapcie masz na tych felgach? bo wydaje się szeroooooko
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Ładniutkie te łopaty masz na niej
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
No to już jest nas trzech, co do Nysy się wybiera w tym robu
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Wow, niezłe cuda można tą polerką zdziałać nie spodziewałem się....
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
w sumie to nie dużo... mi pomógł ten temat: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?186934-ALL-Kierunkowskazy-przednie-w-stylu-ameryka%F1skim ważna sprawa - przełącznik na 2 niezależne obwody elektryczne no i przeprowadzenie kabli do kabiny przez ECU i tyle chyba resztę masz w wątku. Dawaj dawaj te foty na letnim ---------- Post added at 14:03 ---------- Previous post was at 13:34 ---------- Mała dzienna sesja - miejsce to samo co w zeszłym sezonie, auto to samo, nawet koła te same a mimo wszystko trochę inaczej i jakieś w locie:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
jak na chwilę obecną tylko jakbyś przy skręconym kole szybko zjechał z koleiny (ale to przy miękkim zawieszeniu też się działo), opony Pirelli P Zero Nero 225/40/18 no kumam... u mnie też te pirelki leżą tylko 215/40/18 na 8.5J feldze, to czasami przytrze na większych nierównościach zayebiste le listwy od eSy !
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Elegancka Audiola gładki zderzak robi robotę! a co do rejestracji to mój kumpel też już kupę czasu jeździ z blachą za szybą przednią (VW Bora) bez żadnych problemów z Niebieskimi
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Ale ładnie leży furka nie przyciera nic ? jakie masz opony?
-
Szukam fajny gadźet elektroniczny dla 18nastolatki :)
Słuchawki SkullCandy - fajny design i całkiem dobra jakość dźwięku, coś wybierzesz fajnego dla 18stki http://www.urbancity.pl/sklep/marka/2038-skullcandy.html ---------- Post added at 09:44 ---------- Previous post was at 09:43 ---------- qr**, temat sprzed 2 tygodni :grin:
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
Przyjemna Audiola modyfikacje jak najbardziej na + jak również plany czekam na dalszy ciąg wydarzeń
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
tak nie moze być Amen!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie wiesz kolego jak wygląda sytuacja z gwintem to nie pisz komentarzy typu "Niech się ruszy" owszem nie wiem, ale nie ma się co ciśnieniować z niecierpliwością czekam na efekt Szaraka na glebie Dlatego następnym razem normalnie napisz a nie będziesz pisał komentarza mającego kogoś poganiać. nic z tych rzeczy zwracam honor
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Amen!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie wiesz kolego jak wygląda sytuacja z gwintem to nie pisz komentarzy typu "Niech się ruszy" owszem nie wiem, ale nie ma się co ciśnieniować z niecierpliwością czekam na efekt Szaraka na glebie
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Dzisiaj wpadła kiera S4 weekend mam wreszcie wolny od szkoły, także zajmę się wnętrzem
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
hehehe dobre Kowi, możesz na białe je przerobić?
-
[B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
No dobra sztuka, ciekawe jak z tym przebiegiem rezaj rezaj bo sezon za pasem tak jak kolega wyżej pisze - uzupełnij dolną listwę w tylnych prawych drzwiach bo rzuca się to w oczy okropnie
-
[B5 AGB] VIAGRA
ładny profil
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no cześć! LEDy z alledrogo: http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-avant-94-01-led-red-white-i2159189553.html - mam takie, tylko z czarnym środkiem, a na allegro zostały tylko z białym....