Treść opublikowana przez junior_tdi
-
Dziwna sytuacja na allegro odnosnie mojej sprzedazy ...
czego to ludzie nie wymyślą żeby się nawzajem wychuyać
-
Malowanie proszkowe
dokładnie, najlepszy efekt jest po szkiełkowaniu + proszkowe malowanie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nie ma różnicy chyba w pełnym słońcu może by było coś widać, po tych fotkach jest relax
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
kiedy położysz tą kozę?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
papuciak, pokazuj te foty
-
Malowanie proszkowe
Malowanie proszkowe jest najlepszą metodą malowania felg aluminiowych. Temperatura nie jest taka żeby aż felgi wyginało
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Rzucaj dziada na ziemię! niezły fart z tym gwintem, żeby tylko jakaś padaka nie była
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
to na maske tez cementu nayebał ze przod tez tak lezy? ---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- to na maske tez cementu nayebał ze przod tez tak lezy?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Thanks Amigo:friends: http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/dddd.jpg bajka jest
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
pełna kulturka na tej zawieszce no i ten kolor, który jest nr 1 wśród B5
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no Nysa obowiązkowa pozycja w maju też śmigasz?
-
[ALL B5] Audi S4
jak nófka - Salonófka już czystszy chyba byc nie może...
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
nie ma co przymierzać, bo leżą elegancko daj mi dane do konta allegro - 2 dni i kurier Ci przyniesie
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
leży pięknie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
też chętnie bym przytulił takie dekle, tylko kolory odwrotnie
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
podwadzasz delikatnie śrubokrętem z jednej strony (od przodu albo od tyłu). Kierunek jest "wciśnięty" w nadkole i na zatrzasku się trzyma ---------- Post dopisany at 07:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ---------- podwadzasz delikatnie śrubokrętem z jednej strony (od przodu albo od tyłu). Kierunek jest "wciśnięty" w nadkole i na zatrzasku się trzyma
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
co to jest za FELGA? kolory jak spod jednego że tak powiem pędzla
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
KOzak proszkowo malujesz te rolki za każdym razem?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
która to warstwa lakieru na tych kołach
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
ładnie
-
[B5 AAH] 2.8 QUATTRO / wiosenna metamorfoza :)
dooobrze działasz! i widzi mi się tutaj z 18tka z rs6 + gleeeeeba!
-
[B5 AAH] 2.8 QUATTRO / wiosenna metamorfoza :)
poliftowe są zespolone z kierunkiem ogólnie furanczo sympatyczne i mistrzowska jednostka napędowa, na którą choruję od jakiegoś czasu - 2.8 + quattro osobiście wypi3rdoliłbym te chromy spod lamp z tyłu i posadził dziada do ziemi czekam na dalsze MODY
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
oj tak, jest zacnie Milordzie !
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Damn cute Motherfucker ! nie przesadziłeś z glebą ani trochę
-
[B5 1Z] A4 TDi
z klapą będzie kox a tyłu nie podnoś