Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. czego to ludzie nie wymyślą żeby się nawzajem wychuyać
  2. dokładnie, najlepszy efekt jest po szkiełkowaniu + proszkowe malowanie
  3. nie ma różnicy chyba w pełnym słońcu może by było coś widać, po tych fotkach jest relax
  4. kiedy położysz tą kozę?
  5. Malowanie proszkowe jest najlepszą metodą malowania felg aluminiowych. Temperatura nie jest taka żeby aż felgi wyginało
  6. Rzucaj dziada na ziemię! niezły fart z tym gwintem, żeby tylko jakaś padaka nie była
  7. to na maske tez cementu nayebał ze przod tez tak lezy? ---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- to na maske tez cementu nayebał ze przod tez tak lezy?
  8. Thanks Amigo:friends: http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/dddd.jpg bajka jest
  9. pełna kulturka na tej zawieszce no i ten kolor, który jest nr 1 wśród B5
  10. no Nysa obowiązkowa pozycja w maju też śmigasz?
  11. jak nófka - Salonófka już czystszy chyba byc nie może...
  12. nie ma co przymierzać, bo leżą elegancko daj mi dane do konta allegro - 2 dni i kurier Ci przyniesie
  13. też chętnie bym przytulił takie dekle, tylko kolory odwrotnie
  14. podwadzasz delikatnie śrubokrętem z jednej strony (od przodu albo od tyłu). Kierunek jest "wciśnięty" w nadkole i na zatrzasku się trzyma ---------- Post dopisany at 07:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ---------- podwadzasz delikatnie śrubokrętem z jednej strony (od przodu albo od tyłu). Kierunek jest "wciśnięty" w nadkole i na zatrzasku się trzyma
  15. co to jest za FELGA? kolory jak spod jednego że tak powiem pędzla
  16. KOzak proszkowo malujesz te rolki za każdym razem?
  17. która to warstwa lakieru na tych kołach
  18. dooobrze działasz! i widzi mi się tutaj z 18tka z rs6 + gleeeeeba!
  19. poliftowe są zespolone z kierunkiem ogólnie furanczo sympatyczne i mistrzowska jednostka napędowa, na którą choruję od jakiegoś czasu - 2.8 + quattro osobiście wypi3rdoliłbym te chromy spod lamp z tyłu i posadził dziada do ziemi czekam na dalsze MODY
  20. oj tak, jest zacnie Milordzie !
  21. Damn cute Motherfucker ! nie przesadziłeś z glebą ani trochę
  22. z klapą będzie kox a tyłu nie podnoś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.