Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. No bazę masz konkretną do rezania, więc nie spi3rdol tego btw. ładny egzemplarz, oby służył jak najdłużej ! po mojemu to lampy przód i tył na polifty, przód w black, jakaś 18stka ładna + gleba i już będzie rwało suty !
  2. felunek z S5 zamieniony na białe RS'y?
  3. Fajny macik kółko bym zmienił i gleba obowiązkowo! jak jest z utrzymaniem czystości matu? podobno ciągnie brud jak cholera, najgorzej z tłustymi plamami podobno, jak jest u Ciebie?
  4. a w tle A4 B5 z dieslem 90 KM na co dzień? na żywo musi robić robotę po takim myciu
  5. ale efekt taki że rwie suty
  6. Progi i listwy robią robotę
  7. dokładnie
  8. 1 sztuka 950 PLN... szkoda że nie za komplet
  9. :polew: skoro wewnątrz jest taki odpust, to może chociaż look zewnętrzny jest chociaż do zaakceptowania jest temat z wyglądem zewnętrznym.poszukaj ---------- Post added at 13:59 ---------- Previous post was at 13:58 ---------- http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?229731-B5-AFN-Popticall-RS4-sedan-CZIKITA-grill-Malowany-w-stylu-Anti-Ford-and-f*ck rzeczywiście!
  10. :polew: skoro wewnątrz jest taki odpust, to może chociaż look zewnętrzny jest chociaż do zaakceptowania
  11. qr**, przepiękne są te koła ! jaki to jest dokładnie model?
  12. Kamil, wrzuć więcej zdjęć auta...
  13. Ładnie suka leży i prezentuje się wybornie
  14. te ceny z kosmosu a co do EGR to wywal po prostu wiele osób tak robi, sam będę ten manewr przeprowadzał a co do Gwintu to mam u siebie własnie MTS'a w Avancie i powiem tak - nie jest jakoś masakrycznie twardo (przejechałem nie wiele, narazie z 3 tys kilometrów), na oponach 215/40/18 jeździ się całkiem przyjemnie... auto pewniej się prowadzi no i wygląda o niebo lepiej
  15. Ładnie przed sezonem działasz
  16. przebiła się (mała dziurka) ale byłem na takim odcinku trasy że nie mogłem od razu zjechać i musiałem z jakieś 100m przejechać bez powietrza... Więcej chyba nie muszę tłuumaczyć Boki opony obecnie jak galareta i takie akcje motywuja mnie do szukania zapasu:whistling: amen!
  17. kurczę, aż szkoda jeździć z takim wypucowanym seruchem BTW, wygląda jak salonówka
  18. ja też zakupiłem RSową podróbkę naprawde sympatycznie się prezentuje na tym kole ten mały RC obok Audi to Twoja zabawka?
  19. przebiła się (mała dziurka) ale byłem na takim odcinku trasy że nie mogłem od razu zjechać i musiałem z jakieś 100m przejechać bez powietrza... więcej chyba nie muszę tłuumaczyć boki opony obecnie jak galareta
  20. z okazji rozpi3rdolenia przeze mnie jedej z opon auto dostało tyczasowy setup letni - oridżinalne 16 cali, na których auto przyjechało do kraju zeszłego roku ehh...
  21. jak po kilku godzinach to nieźle, ja swój pierwszy komplet alu 15cali do golfa mk3 polerowałem całe ferie zimowe roboty co nie miara ale efekt
  22. hallo hallo ? jak tam przygotowanie do Sizonu 2012?
  23. no to wybronił:polew: U mnie takie straty http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/2012-03-25-109.jpg u niego nieco lepiej bo tylko paczył http://republika.pl/blog_jl_3261277/5112921/sz/zajac.jpg :polew: co on paczy... no to co Kowi, malowanie zderzaka? będzie okazja żeby spasować tą szparę u Ciebie ja ostatnio mniej więcej 2-3 razy w tygodniu o włos unikam starcia z sarnami... wiosna przyszła i zaczęły wychodzić z lasów
  24. Szalone te recaro u Ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.