Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No bazę masz konkretną do rezania, więc nie spi3rdol tego btw. ładny egzemplarz, oby służył jak najdłużej ! po mojemu to lampy przód i tył na polifty, przód w black, jakaś 18stka ładna + gleba i już będzie rwało suty !
-
[B5 AFN] Audi 1.9 TDI quattro!
felunek z S5 zamieniony na białe RS'y?
-
[A4 AFN]
Fajny macik kółko bym zmienił i gleba obowiązkowo! jak jest z utrzymaniem czystości matu? podobno ciągnie brud jak cholera, najgorzej z tłustymi plamami podobno, jak jest u Ciebie?
-
[ALL B5] Audi S4
a w tle A4 B5 z dieslem 90 KM na co dzień? na żywo musi robić robotę po takim myciu
-
[B5 AGB] VIAGRA
ale efekt taki że rwie suty
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Progi i listwy robią robotę
-
[ALL B5] Audi S4
dokładnie
-
[B5 AGB] VIAGRA
1 sztuka 950 PLN... szkoda że nie za komplet
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
:polew: skoro wewnątrz jest taki odpust, to może chociaż look zewnętrzny jest chociaż do zaakceptowania jest temat z wyglądem zewnętrznym.poszukaj ---------- Post added at 13:59 ---------- Previous post was at 13:58 ---------- http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?229731-B5-AFN-Popticall-RS4-sedan-CZIKITA-grill-Malowany-w-stylu-Anti-Ford-and-f*ck rzeczywiście!
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
:polew: skoro wewnątrz jest taki odpust, to może chociaż look zewnętrzny jest chociaż do zaakceptowania
-
[B5 AGB] VIAGRA
qr**, przepiękne są te koła ! jaki to jest dokładnie model?
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Kamil, wrzuć więcej zdjęć auta...
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Ładnie suka leży i prezentuje się wybornie
-
[B5 AJM] Moja B5 Jaca
te ceny z kosmosu a co do EGR to wywal po prostu wiele osób tak robi, sam będę ten manewr przeprowadzał a co do Gwintu to mam u siebie własnie MTS'a w Avancie i powiem tak - nie jest jakoś masakrycznie twardo (przejechałem nie wiele, narazie z 3 tys kilometrów), na oponach 215/40/18 jeździ się całkiem przyjemnie... auto pewniej się prowadzi no i wygląda o niebo lepiej
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Ładnie przed sezonem działasz
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
przebiła się (mała dziurka) ale byłem na takim odcinku trasy że nie mogłem od razu zjechać i musiałem z jakieś 100m przejechać bez powietrza... Więcej chyba nie muszę tłuumaczyć Boki opony obecnie jak galareta i takie akcje motywuja mnie do szukania zapasu:whistling: amen!
-
[ALL B5] Audi S4
kurczę, aż szkoda jeździć z takim wypucowanym seruchem BTW, wygląda jak salonówka
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
ja też zakupiłem RSową podróbkę naprawde sympatycznie się prezentuje na tym kole ten mały RC obok Audi to Twoja zabawka?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
przebiła się (mała dziurka) ale byłem na takim odcinku trasy że nie mogłem od razu zjechać i musiałem z jakieś 100m przejechać bez powietrza... więcej chyba nie muszę tłuumaczyć boki opony obecnie jak galareta
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
z okazji rozpi3rdolenia przeze mnie jedej z opon auto dostało tyczasowy setup letni - oridżinalne 16 cali, na których auto przyjechało do kraju zeszłego roku ehh...
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
jak po kilku godzinach to nieźle, ja swój pierwszy komplet alu 15cali do golfa mk3 polerowałem całe ferie zimowe roboty co nie miara ale efekt
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
hallo hallo ? jak tam przygotowanie do Sizonu 2012?
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
Całe na BIAŁO !
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no to wybronił:polew: U mnie takie straty http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/2012-03-25-109.jpg u niego nieco lepiej bo tylko paczył http://republika.pl/blog_jl_3261277/5112921/sz/zajac.jpg :polew: co on paczy... no to co Kowi, malowanie zderzaka? będzie okazja żeby spasować tą szparę u Ciebie ja ostatnio mniej więcej 2-3 razy w tygodniu o włos unikam starcia z sarnami... wiosna przyszła i zaczęły wychodzić z lasów
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Szalone te recaro u Ciebie