Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Tytuł tematu masz za***isty a te fotele robia robotę, nad czym się tu zastanawiasz
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
kurde, ładny wynik...
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
jak wpadnie zderzak to będę chciał też Esowy grill zarzucić ---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- Kozą to wiało u mnie w zeszłym sezonie, gdy nie było gleby z tymi 18stkami myślałem o oponkach 215/35, i może minimalnie go jeszcze obniżyć, tak jak teraz jest to i tak dość dużo biorąc pod uwagę trasy po których jeżdżę. Gdyby nie wyjazdy co weekend do Łodzi do szkoły, opony już dawno by były zmienione i auto jeszcze położone, bo mam 2 odcinki takich kolein że już muszę jechać 50km/h i po garbach. Dziś jeszcze dojdzie zderzak od S4 to przód jeszcze bliżej dojdzie do gleby. Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to na przyszły sezon wpadnie Ejr Rajd i wtedy 205/35 na te 8,5 cala Mercedesowe
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemek, jak prace na gładkim zderzakiem?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Joł joł joł. W ubiegłą sobotę byłem z Kumplem w Pabianicach, gdzie miał miejsce mały zlot VAGów przy okazji otwarcia nowego pola golfowego. było kilka ciekawych aut, nawet ktoś mojej Avanturze strzelił 2 foty tak aktualnie prezentuje się mój klekot: Dzisiaj jadę do Zioma, będziemy pasować zderzak od S4
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
u siebie malowałem koła, ramke grilla i znaczek, ale obawiam się że nie za bardzo wytrzyma na tych plastikach na drzwiach. cały czas tam leży łokieć, także szybko może się zetrzeć. ---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- u siebie malowałem koła, ramke grilla i znaczek, ale obawiam się że nie za bardzo wytrzyma na tych plastikach na drzwiach. cały czas tam leży łokieć, także szybko może się zetrzeć.
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
za szybę najlepiej
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
WRONG! na tych plastikach momentalnie Ci się to wytrze, to nie trzyma się jak lakier na podkładzie, mocniej przyszorujesz i zwija się jak guma... Plasti dip jest dobry żeby pomalować koła, ramkę grilla, ewentualnie lusterka, dach, maskę (chociaż z tym malowaniem auta to nie jestem do końca przekonany)
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
jak zarzucisz mu powietrze to będzie najwyjebańsze B5 w Battalionie
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
amen
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
początki sa zawsze trudne jak się kasę wydaje na zakup, opłaty, rejestrację, ubezpieczenie i podstawowe naprawy i wymiany no wiadomo... działaj działaj... zaczynasz powoli ale już widać że utopisz kupę kasy w aucie jak wielu tutaj
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
u mnie P&P, wrażenia narazie żadne, zrobiłem dopiero 200 km, nie karam jeszcze silnika, chce żeby wszystko się "ułożyło", jeszcze z jakieś 200 km i jadę na komputer do mechanika, a turbo u siebie musiałem wymienić, bo stare się wyrzygało razem z silnikiem... planuję u siebie jeszcze co najwyżej załadować wtryski 216, centralny FMIC + program, także profilaktycznie wrzuciłem kolektor i pozbyłem się EGR'a. Tak jak Kowi kiedyś powiedział, ten kolektor to bardziej taki zabieg kosmetyczny niż wpływający jakoś super na osiągi
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
fajna Avancina fajna, ciekawie mody zaczynasz
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Tak więc auto wreszcie odebrane, siedzi nowe serce, suszarka AWX, kolektor AWX i wywalony egr, w międzyczasie wywaliłem sticker bomba z wnętrza i wpadło BURBERRY, doszła polerka rantu i wskaźnik boost w nawiewie... posprzątam i umyję auto to wrzucę jakieś fotky
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
łaaadnie się dekielki z patelką zgrały
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
białe robią robotę! tak jak kuternik napisał, jazda na 35 profilu przerąbana ale wizualnie - szał pyty
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ten niebieski to typowo Smerfny niebieski wziąłem puszkę, bo sąsiadowi będę malował elementy przy motocyklu
-
Diody led
w B5 wystarczą zwykłe diody w oprawce
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
świeci się jak psu jajca dobrze działasz z tym lakierem, podziwiam!
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Avant zawsze spoko ładna wystawka
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mefju, kiedy jakieś koło wpadnie solidne?
-
Jaki Kolor Felg
te koło widzę tak: czarne z zewnątrz i wnętrze felgi w kolorze Auta
-
Na jaki kolor pomalowac felgi?
zostaw kolor, bez gleby nie ma co czarować
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
jadę na plasti dipie już jakiś czas, mogę polecić tutaj moje fele na plasti dipie czarnym:
-
[B5 AFN] Smaragd Avant '96
fajna furka, gleba aż się prosi widzę że rodzina AFN Avantów ciągle rośnie w siłę ile kosztowało Cię obszycie kierownicy? (wygląda świetnie)