Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Tytuł tematu masz za***isty a te fotele robia robotę, nad czym się tu zastanawiasz
  2. jak wpadnie zderzak to będę chciał też Esowy grill zarzucić ---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- Kozą to wiało u mnie w zeszłym sezonie, gdy nie było gleby z tymi 18stkami myślałem o oponkach 215/35, i może minimalnie go jeszcze obniżyć, tak jak teraz jest to i tak dość dużo biorąc pod uwagę trasy po których jeżdżę. Gdyby nie wyjazdy co weekend do Łodzi do szkoły, opony już dawno by były zmienione i auto jeszcze położone, bo mam 2 odcinki takich kolein że już muszę jechać 50km/h i po garbach. Dziś jeszcze dojdzie zderzak od S4 to przód jeszcze bliżej dojdzie do gleby. Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to na przyszły sezon wpadnie Ejr Rajd i wtedy 205/35 na te 8,5 cala Mercedesowe
  3. Przemek, jak prace na gładkim zderzakiem?
  4. Joł joł joł. W ubiegłą sobotę byłem z Kumplem w Pabianicach, gdzie miał miejsce mały zlot VAGów przy okazji otwarcia nowego pola golfowego. było kilka ciekawych aut, nawet ktoś mojej Avanturze strzelił 2 foty tak aktualnie prezentuje się mój klekot: Dzisiaj jadę do Zioma, będziemy pasować zderzak od S4
  5. u siebie malowałem koła, ramke grilla i znaczek, ale obawiam się że nie za bardzo wytrzyma na tych plastikach na drzwiach. cały czas tam leży łokieć, także szybko może się zetrzeć. ---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- u siebie malowałem koła, ramke grilla i znaczek, ale obawiam się że nie za bardzo wytrzyma na tych plastikach na drzwiach. cały czas tam leży łokieć, także szybko może się zetrzeć.
  6. za szybę najlepiej
  7. WRONG! na tych plastikach momentalnie Ci się to wytrze, to nie trzyma się jak lakier na podkładzie, mocniej przyszorujesz i zwija się jak guma... Plasti dip jest dobry żeby pomalować koła, ramkę grilla, ewentualnie lusterka, dach, maskę (chociaż z tym malowaniem auta to nie jestem do końca przekonany)
  8. jak zarzucisz mu powietrze to będzie najwyjebańsze B5 w Battalionie
  9. początki sa zawsze trudne jak się kasę wydaje na zakup, opłaty, rejestrację, ubezpieczenie i podstawowe naprawy i wymiany no wiadomo... działaj działaj... zaczynasz powoli ale już widać że utopisz kupę kasy w aucie jak wielu tutaj
  10. u mnie P&P, wrażenia narazie żadne, zrobiłem dopiero 200 km, nie karam jeszcze silnika, chce żeby wszystko się "ułożyło", jeszcze z jakieś 200 km i jadę na komputer do mechanika, a turbo u siebie musiałem wymienić, bo stare się wyrzygało razem z silnikiem... planuję u siebie jeszcze co najwyżej załadować wtryski 216, centralny FMIC + program, także profilaktycznie wrzuciłem kolektor i pozbyłem się EGR'a. Tak jak Kowi kiedyś powiedział, ten kolektor to bardziej taki zabieg kosmetyczny niż wpływający jakoś super na osiągi
  11. fajna Avancina fajna, ciekawie mody zaczynasz
  12. Tak więc auto wreszcie odebrane, siedzi nowe serce, suszarka AWX, kolektor AWX i wywalony egr, w międzyczasie wywaliłem sticker bomba z wnętrza i wpadło BURBERRY, doszła polerka rantu i wskaźnik boost w nawiewie... posprzątam i umyję auto to wrzucę jakieś fotky
  13. łaaadnie się dekielki z patelką zgrały
  14. białe robią robotę! tak jak kuternik napisał, jazda na 35 profilu przerąbana ale wizualnie - szał pyty
  15. ten niebieski to typowo Smerfny niebieski wziąłem puszkę, bo sąsiadowi będę malował elementy przy motocyklu
  16. w B5 wystarczą zwykłe diody w oprawce
  17. świeci się jak psu jajca dobrze działasz z tym lakierem, podziwiam!
  18. Avant zawsze spoko ładna wystawka
  19. Mefju, kiedy jakieś koło wpadnie solidne?
  20. te koło widzę tak: czarne z zewnątrz i wnętrze felgi w kolorze Auta
  21. zostaw kolor, bez gleby nie ma co czarować
  22. jadę na plasti dipie już jakiś czas, mogę polecić tutaj moje fele na plasti dipie czarnym:
  23. fajna furka, gleba aż się prosi widzę że rodzina AFN Avantów ciągle rośnie w siłę ile kosztowało Cię obszycie kierownicy? (wygląda świetnie)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.