Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. możesz podesłać foto i mniej więcej wytłumaczyć jak te nadkola porobiłeś? u siebie bym taki zabieg przeprowadził żeby dziada jeszcze bardziej położyć
  2. a z Q dużo większe spalanie?
  3. na VAGu w Nysie jeden pepiczek przyjechał na takich kołach wypolerowanych ale chyba pastą tempo to robił bo średnio poler mu wyszedł... no i w porównaniu z Twoim wypada ogólnie KIEPSKO Soczyście wygląda z tą BRą, typowy Amerykańczyk
  4. bez Q aż taka lipa? nie ukrywam że chciałbym spróbować bezynowca i koniecznie V6 ale z TDI się przesiąść to możliwe że się obsram od tankowania
  5. Prawie jak RS4 naprawde sympatycznie pracuje hamowałeś go? wiesz ile ma mocy?
  6. Fat Bitch konkretnie wyszło a co do kół to na biało tylko z grubą perłą do czerwonej budy białe koła i fura na euro gotowa na tyle masz przedliftowe lampy?
  7. No myślałem że się nie doczekam wreszcie leży i rzeczywiście robi wrażenie muszę przyznać że z tymi progami jest Bajeczka! ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- obudowę wokół halogenu masz w kolorze?
  8. hmmm to sobie policz ile nowe opony kosztuja i sprobuj dostać ten model w używce:wink: nie no, świruje marzy mi się to koło, ale z racji tego że do 10-tego, tj. Matki Boskiej Pieniężnej mam 3 dychy w portfelu muszę sie wstrzymać
  9. szafa, jeszcze jeden błąd Ci się wkradł - cena za te fele 4x za wysoka
  10. Ale Czerwoniakowi dupsko spuchło od tego RSa konkretnie działasz! fajny chudy RS wyjdzie
  11. czekam aż to wsiądzie na tego Twojego parcha a i podpinam się pod zamówienie
  12. Witam. Tak jak w temacie - czy ma sens taka przekładka, ile może to mniej więcej kosztować, jakie niespodzianki mogą mnie spotkać, ile mniej więcej może kosztować kompletny silnik z całym osprzętem? Myślałem, żeby sprzedać swoje auto i znaleźć gotowe 2.8, ale szkoda mi mojego z unikalnym pakietem Caractere i S4 frontem Czy bardziej sensowne będzie kupić zwykłe zderzaki i założyć na auto i pogonić, następnie przełożyć do drugiej Audioli z 2.8 pod maską? graty rypu Recaro i inne rarytasy naturalnie też bym przerzucił
  13. ze słodyczy tylko czysta
  14. Ty masz POLIFTOWĄ a WhyMe ma PRZEDLIFTOWĄ
  15. Ty masz poliftową S4 kierownicę a Mefjuuu ma przedliftową
  16. o chodzi... jeśli nie jest to jakaś chińszczyzna i w dobrej kasie to czemu by nie wziąć... ściągnij tą oponę, trzeba zajrzeć pod nią.... jak ja u siebie zacząłem polerować ranty, to też wyszło że 2 ranty były spawane, ale to były malutkie spawy i na maszynie do prostowania nie pękały jak zwykłe chinole
  17. sporo spawane... ciekawe jak od drugiej strony spaw wygląda.... jaka firma tych rolek? jaki rozmiar?
  18. Jeśli ktoś lubi mocno minimalowe klimaty polecam mojego naświeższego seta: Zippyshare.com - Santos Junior - In My Own Circus Tent Vol.1.mp3 w Aucie bardzo przyjemnie buja muzyka w klimatach Minimal-Techno, głównie inspirowana festivalem Audioriver, który co roku odbywa się na płockiej plaży. Serdecznie zachęcam do słuchania jak również na sam festival, bo przez ostatnie 4 lata było naprawde prze potężnie
  19. gdyby tutaj wpadły lampki w black + grill to była by niezła koooosa
  20. Kowi87 Mam sporo filmów, bo miałem kamerę a nie aparat. Może uda mi się zlepić jakiś film do piątku... Zdjęcia robił kumpel z Łodzi, zdjęcia będę miał koło weekendu
  21. no jest ładnie
  22. Spartan_Wroc. nie, to nie ja ktoś sobie burberry chyba oglądał radimm no sporo osób się kręciło przy moim padle MaxsteRR dziękufka! Gdzie to Twoje powietrze Ziomek? Składaj składaj i tutorial od razu gotuj, bo sam mam ciśnienie na Ejr Rajda
  23. pierdzi pięknie! uwielbiam taki dźwięk, coraz bardziej motywuje mnie to do sprzedaży mojego klekota
  24. trochę tak ale weź go teraz na takim niskim profilu opuść to będzię rył mordą o każdą nierówność fakt... coś za coś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.