Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
możesz podesłać foto i mniej więcej wytłumaczyć jak te nadkola porobiłeś? u siebie bym taki zabieg przeprowadził żeby dziada jeszcze bardziej położyć
-
SWAP Silnika 1.9 TDI na 2.8 V6
a z Q dużo większe spalanie?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
na VAGu w Nysie jeden pepiczek przyjechał na takich kołach wypolerowanych ale chyba pastą tempo to robił bo średnio poler mu wyszedł... no i w porównaniu z Twoim wypada ogólnie KIEPSKO Soczyście wygląda z tą BRą, typowy Amerykańczyk
-
SWAP Silnika 1.9 TDI na 2.8 V6
bez Q aż taka lipa? nie ukrywam że chciałbym spróbować bezynowca i koniecznie V6 ale z TDI się przesiąść to możliwe że się obsram od tankowania
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Prawie jak RS4 naprawde sympatycznie pracuje hamowałeś go? wiesz ile ma mocy?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Fat Bitch konkretnie wyszło a co do kół to na biało tylko z grubą perłą do czerwonej budy białe koła i fura na euro gotowa na tyle masz przedliftowe lampy?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No myślałem że się nie doczekam wreszcie leży i rzeczywiście robi wrażenie muszę przyznać że z tymi progami jest Bajeczka! ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- obudowę wokół halogenu masz w kolorze?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
hmmm to sobie policz ile nowe opony kosztuja i sprobuj dostać ten model w używce:wink: nie no, świruje marzy mi się to koło, ale z racji tego że do 10-tego, tj. Matki Boskiej Pieniężnej mam 3 dychy w portfelu muszę sie wstrzymać
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
szafa, jeszcze jeden błąd Ci się wkradł - cena za te fele 4x za wysoka
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Ale Czerwoniakowi dupsko spuchło od tego RSa konkretnie działasz! fajny chudy RS wyjdzie
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
czekam aż to wsiądzie na tego Twojego parcha a i podpinam się pod zamówienie
-
SWAP Silnika 1.9 TDI na 2.8 V6
Witam. Tak jak w temacie - czy ma sens taka przekładka, ile może to mniej więcej kosztować, jakie niespodzianki mogą mnie spotkać, ile mniej więcej może kosztować kompletny silnik z całym osprzętem? Myślałem, żeby sprzedać swoje auto i znaleźć gotowe 2.8, ale szkoda mi mojego z unikalnym pakietem Caractere i S4 frontem Czy bardziej sensowne będzie kupić zwykłe zderzaki i założyć na auto i pogonić, następnie przełożyć do drugiej Audioli z 2.8 pod maską? graty rypu Recaro i inne rarytasy naturalnie też bym przerzucił
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ze słodyczy tylko czysta
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ty masz POLIFTOWĄ a WhyMe ma PRZEDLIFTOWĄ
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ty masz poliftową S4 kierownicę a Mefjuuu ma przedliftową
-
Spawane felgi
o chodzi... jeśli nie jest to jakaś chińszczyzna i w dobrej kasie to czemu by nie wziąć... ściągnij tą oponę, trzeba zajrzeć pod nią.... jak ja u siebie zacząłem polerować ranty, to też wyszło że 2 ranty były spawane, ale to były malutkie spawy i na maszynie do prostowania nie pękały jak zwykłe chinole
-
Spawane felgi
sporo spawane... ciekawe jak od drugiej strony spaw wygląda.... jaka firma tych rolek? jaki rozmiar?
-
Muzyka w naszych autkach
Jeśli ktoś lubi mocno minimalowe klimaty polecam mojego naświeższego seta: Zippyshare.com - Santos Junior - In My Own Circus Tent Vol.1.mp3 w Aucie bardzo przyjemnie buja muzyka w klimatach Minimal-Techno, głównie inspirowana festivalem Audioriver, który co roku odbywa się na płockiej plaży. Serdecznie zachęcam do słuchania jak również na sam festival, bo przez ostatnie 4 lata było naprawde prze potężnie
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
gdyby tutaj wpadły lampki w black + grill to była by niezła koooosa
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Kowi87 Mam sporo filmów, bo miałem kamerę a nie aparat. Może uda mi się zlepić jakiś film do piątku... Zdjęcia robił kumpel z Łodzi, zdjęcia będę miał koło weekendu
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no jest ładnie
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Spartan_Wroc. nie, to nie ja ktoś sobie burberry chyba oglądał radimm no sporo osób się kręciło przy moim padle MaxsteRR dziękufka! Gdzie to Twoje powietrze Ziomek? Składaj składaj i tutorial od razu gotuj, bo sam mam ciśnienie na Ejr Rajda
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
pierdzi pięknie! uwielbiam taki dźwięk, coraz bardziej motywuje mnie to do sprzedaży mojego klekota
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
to do ziemi sukę!
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
trochę tak ale weź go teraz na takim niskim profilu opuść to będzię rył mordą o każdą nierówność fakt... coś za coś