Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Ty no elegancki ten Mat a apropos tych lamp z tyłu to trochę bym pozmieniał. u siebie w Avancie miałem polifty oklejone całe czarną folią z zostawionym tylko srebrnym wstecznym, u Ciebie mogło by się to sprawdzić tylko ta wplepa na szybie pasuje jak qrwie majtki... Na ziemię dziada i ładuj jakieś konkretne koło! będę śledził temat
  2. wejdź w dział Moja A4 i zobacz jak można za grosze fajnie to zrobić, bo w co trzeciej jest to ogarnięte ---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ---------- i na litość boską zdejmij ten znaczek S-LAJN
  3. polykacz hond? A3 ASZ+chip:naughty: ile tam Ci po CZIPIE wypluł ?
  4. eee można się przyzwyczaić a dróg u mnie coraz więcej i coraz lepsze
  5. da radę, trzeba by tylko coś ciaśniejszego naciągnąć, np.205/35 na te 8,5J można by jeszcze coś ugryźć
  6. a to inna sprawa no w dwie osoby podczas skręcania że tak powiem - lubi przytrzeć ---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- muszę jakieś twardsze odboje zarzucić, od czego są takie, od Golfa? macie numery tych twardszych ?
  7. narazie nie a obciążeniem Ja+Pasażer(ka) + w bagażniku około 50kg nie tarło
  8. tył dokręcony ile się jeszcze dało (błotniki nie ruszane jeszcze )
  9. kamera naładowana??? może jeszcze to Ci się przyda: ZEGAREK SZPIEGOWSKI KAMERA FULL HD T.NOCNY 32GB Z2 (2478323948) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  10. w podłokietniku mam każdy smak:decayed: ---------- Post dopisany 16-07-2012 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 21:47 ---------- koza stoi, koza leży:grin: http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/VS.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/VS2.jpg białego do ziemi, białe koło i jest.... koło zostaje w macie, dojdzie tylko gwint, ale nie wiadomo czy w tym sezonie, bo chodzi mu po głowie coś młodszego:wink:, idzie nowe:naughty: wybij mu to z głowy, niech picuje B5
  11. wy***rdala z butów ta Twoja fura
  12. jaki koszt tego 1,5 gallona z piz*oletem?
  13. Halo Halo, jakby ktoś dziś wieczorem się nudził to zapraszam na Audycję, którą poprowadzę od 21:30 - Radio Internetowe RadioTP. Muzyka Klubowa Techno House Trance Dubstep - kanał Hybrid Gate . dzisiaj typowo House'owo także jeśli będziecie chcieli pobausować z wieczora to zapraszam
  14. w podłokietniku mam każdy smak:decayed: ---------- Post dopisany 16-07-2012 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 21:47 ---------- koza stoi, koza leży:grin: http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/VS.jpg http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/VS2.jpg białego do ziemi, białe koło i jest....
  15. wszystko bym wkleił poza JDM
  16. Junior dzieki dzieki to twego sie nie umywam,mysalem nad oklejeniem dekorow jak u Ciebie. Szkoda zesmy sie w Nysie nie spotkali. Co do lusterek kurcze niewiem z czegos musze zrezygnowac napewno lusterka albo blotnik Sluchaj dostalem partie wlep ktore chce zapodac z tylu na szybie w avancie i nie mam pomyslu,masz moze jakies foty aut fajnei oklejonych czy cus? Szukalem po forum i takie srednie. albo lustra też daj w sticker co do wlep to temat studnia, ja mam na tylnej lewej szybie (tej w bagażniku). Najlepiej to sam coś wykmiń, byle nawiązywało do furki a co do Nysy to kicha rzeczywiście że się nie spikneliśmy, za rok to nadrobimy jakąś flaszką
  17. Wyyypas to nadkole w Stickerze ! ogólnie furka zacna, mody z głową robione, czekam na ciąg dalszy. jedyne co to chyba te chromy z lusterek bym zdjął
  18. nam nie
  19. za szybę i juuuż
  20. robi robotę ten kolor aż się prosi duże prawe lustro !
  21. to rozumiem ---------- Post dopisany at 07:56 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ---------- grill eSowy albo RSowy bym tu widział jeszcze
  22. od razu całą dyskografię polecam
  23. na forum golfa jest jedno auto całe w plastidipie, tak teraz stroi a tutaj film jak go malowali: PlastiDip on OEM+TUNING democar - VW Golf MK4 Variant GTI Style - YouTube

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.