Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Na zlot Mapeta raczej nie uda mi się dotrzeć niestety oh shit... szkoda, ja dzisiaj się dowiedziałem że się dostałem... liczyłem że obejrzę Twoją eSkę...
  2. ciekawy jestem efektu na żywo tych lamp, ale będę miał okazję zobaczyć na zlocie mapeta, bo widzę że się dostałeś
  3. jest klasa, jedna z najciekawszych B6 na forum jak dla mnie
  4. Szacun za projekt ! nie masz jakiś filmów jak to bokiem idzie?
  5. mrogal, dopiero co pomalowałeś budę i już będziesz palił lakier? to teraz atakuluj w weekend i wrzucaj pikczers
  6. brakuje zdecydowanie jakiegoś dużego koła i gleby, bo te S4 Body marnuje się przy takiej KOZIE i te S4 na klapie....
  7. ogarnął byś pierwszy post z tymi fotami, z których masz podpis zrobiony !
  8. nie obraź się wujek ale to gówno na dekielkach to całą ameryke tutaj zmienia w jakąś bułgarię co jak co ale dobrze prawisz... mówiłem już kiedyś że te czupa czupsy pasują jak qrwie majtki
  9. U mnie ganiają niebiescy i zieloni i jakos nie ma problemow. Musisz tylko prawo znać a prawo mowi, ze jesli przy kontroli mozesz "naprawić usterkę", która powoduje zabranie dowodu i to zrobisz to nic nie mogą zrobić. dzięki za info
  10. może wreszcie uda mi się do Was dotrzeć
  11. 50zł robisz 200-250km? ja za 80 robie 250 moim AFN'em na witaminach ale raczej nie blokuje drogi mało realny wynik z tymi 250km za 50zł no chyba że 5 i emeryt na 3tys w trase:kwasny: jak by tak pieknie paliły benzynki to nie podawali by że na pełnym baku robią 500km:banan: tylko jak traktory po 800 i wiecej:decayed: ja swoim traktorem zrobiłem ostatnio na baku 1200 klocków
  12. te graty co w battalionie pokazałeś do tego auta lądują?
  13. Heeeee dzięki Zią ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- muszę te wlepy pozrywać, zostanie tylko Dirty Diesel na d*pie i battalion na masce
  14. że nie przeszedłem pozytywnie selekcji...
  15. pytałem w Battalionie to tylko Prezes się zgłosił ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- preze_s niestety nie jadę na culta
  16. no mam nadzieję, ale zmiana niewielka, z tdi na lpg ---------- Post dopisany 06-08-2012 at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2012 at 23:30 ---------- ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------
  17. przed zlotem czas modyfikacji ;P lampy tylne całe czerwone obrysy podpięte gwint wyregulowany. na cultstyle lece nr CS 117 no to elegancko ! ja niby wysłałem zgłoszenie w sobotę, ale nie mam odpowiedzi żadnej mimo wszystko chyba i tak wezmę się za pranie i pucowanie dyliżansu Z tego Co czytalem na forum cultstyle.Pl juhas ma wyslac dzisiaj wszystkie odpowiedzi takze sprawdzaj poczte no właśnie widzę że 5 aut im zostało do rozstrzygnięcia jakby się udało to można jakoś wspólnie polecieć
  18. przed zlotem czas modyfikacji ;P lampy tylne całe czerwone obrysy podpięte gwint wyregulowany. na cultstyle lece nr CS 117 no to elegancko ! ja niby wysłałem zgłoszenie w sobotę, ale nie mam odpowiedzi żadnej mimo wszystko chyba i tak wezmę się za pranie i pucowanie dyliżansu
  19. Świetny Czerwoniak zarzucaj polifty na tył albo Ledziaki... Na cultstyle lecisz?
  20. Solidna S4 światła przednie bym dał w Black, niezły czarnuch by się zrobił
  21. się nadziwić nie mogą jakie to cuda w Polsce nie dziwne skoro Amerykanie myślą że w Polsce nie ma plaż:grin::grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.