Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[ALL B5] Audi custom FIS
będę śledził temat
-
Homemade'owy sprzet filmowy
slo, mam takie pytanie, będę pewnie robił swojego steady-cama, sądzisz że coś takiego wystarczy żeby nagrywać w miarę "gładkie" ujęcia?? Jak zbudować steadicam - YouTube
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
zmień wogóle te depo na DEJ LAJTY
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
mi też żołte bardziej się podobają, a co do tych czarnych poliftów to faaaajne są, ale boje się że będzie za czarno z przodu, bo teraz lampy robią jako taki kontrast i przełamują ciemny kolor auta. U Ciebie spoko to wygląda bo masz całe auto stylizowane w black i robią taką jak trzeba robote no mi od zawsze podobał się black-look a u Ciebie rzeczywiście tylko te lampki kontrastują, może chociaż minimalnie folią te światełka przyciemnić jak Gracjan w swojej eSie ?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Amerykańskie zdrowe dupsko też muszę plaster chyba na zderzak zarzucić bo mam odprysk
-
[ALL B5] Audi S4
założę się że Gracjan w białych rękawiczkach rozbierał ten przód
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
wytrzymuje mycie gąbką - polecam przeczytać cały temat od początku, bo pytania zaczynają się powtarzać...
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
ja bym dał lampy w black i halo w żółty
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
profi robota !
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
pod ciśnieniem moment schodzą
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
z gąbką może byś średnio, chyba że bardzo miękka, ogólnie chemię, jaka jest na myjniach samoobsługowych znosi dobrze No a chociaż rękawica do mycia czy coś? Przecież samym ciśnieniem nie domyję auta uwierz że ten mat domyjesz to nie jest powłoka lakiernicza żeby detailing przeprowadzać tylko trochę gumy
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
z gąbką może byś średnio, chyba że bardzo miękka, ogólnie chemię, jaka jest na myjniach samoobsługowych znosi dobrze ---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- btw - NIEBIESKI MAT !!!!!! wtedy uwidocznią się wloty, grill, światełka....
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/plastidip-alternatywa-malowania-234780/
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
narazie zostaje przy tym, ale już nie będę topił w nim kasy chociaż pewnie wyjdzie jak zawsze i dalej będę ładował :grin:
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
nie ma takiej gdzie kierunek jest na ledzie. ja do siebie chciałem wsadzić ledy w oprawce żarówki ale częstotliwość migania się zwiększyła chyba 4-krotnie
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
Junior a jak u Ciebie to wyglada z tymi lampami powiedz, ile masz je czasu i jak jest z najwazniejsza rzecza - czyli parowaniem. Bo raz w zyciu posiadalem nie ori lampy w ibizie i po deszczu jednym je sprzedalem ;-) jak się zabierzesz to jakieś fotostory zrób w warsztacie ciekaw jestem co tam ulepisz Junior a jak wyglada sprawa w tych lampach u Ciebie - ile je masz czasu i czy paruja Ci? kupiłem je zimą, zero parownia, 2 lata gwarancji, jak narazie wszystkie diody świecą tylko cena trochę przeraża. Jak chcesz mieć ledy to możesz jeszcze zrobić taki myk jak zrobił kolega abdul81 są to zwykłe te (pozwolę użyć sobie takiego określenia) agro-tunigowe ledy na patencie żarówki, pomalowane przez środek na czarno, wygląda to ciekawie i masz ledy w stopie ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- prześledź temat abdula jakby co http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/abdulot-projekt-skoncziny-fura-sprzedana-159134/
-
[B5 AFN] Problem ze swiatłem stop prawym!!!
obstawiam na 90% brak masy, 5% że wysuwa się pin przy wciskaniu kostki i 5% że jakiś przewód się przetarł
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
jak się zabierzesz to jakieś fotostory zrób w warsztacie ciekaw jestem co tam ulepisz
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:grin:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
TDI POWER
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
tak jak nie miałem przekonania do B6 tak Twój projekt po prostu miażdży mi system
-
[ALL B5] Audi S4
Folia już zerwana no już nie chciałem nic pisać apropos tej folii ale widzę że się ogarnąłeś Oczywiście folia z ramki grilla, na lampach zostaje Instant No Button! Star Wars funnies FTW!
-
[ALL B5] Audi S4
Folia już zerwana no już nie chciałem nic pisać apropos tej folii ale widzę że się ogarnąłeś
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
90% sukcesu to fotki i tu chyba poległem, niby jakimś tam aparatem, ale ani nie umiem go ustawić ani żaden ze mnie fotograf ---------- Post dopisany 15-08-2012 at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2012 at 16:21 ---------- Czyli na zlocie mapeta dopiero obejrzę Twoje auto?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
naprawdę fajnie stroi ten Twój RS