Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. będę śledził temat
  2. slo, mam takie pytanie, będę pewnie robił swojego steady-cama, sądzisz że coś takiego wystarczy żeby nagrywać w miarę "gładkie" ujęcia?? Jak zbudować steadicam - YouTube
  3. zmień wogóle te depo na DEJ LAJTY
  4. mi też żołte bardziej się podobają, a co do tych czarnych poliftów to faaaajne są, ale boje się że będzie za czarno z przodu, bo teraz lampy robią jako taki kontrast i przełamują ciemny kolor auta. U Ciebie spoko to wygląda bo masz całe auto stylizowane w black i robią taką jak trzeba robote no mi od zawsze podobał się black-look a u Ciebie rzeczywiście tylko te lampki kontrastują, może chociaż minimalnie folią te światełka przyciemnić jak Gracjan w swojej eSie ?
  5. Amerykańskie zdrowe dupsko też muszę plaster chyba na zderzak zarzucić bo mam odprysk
  6. założę się że Gracjan w białych rękawiczkach rozbierał ten przód
  7. wytrzymuje mycie gąbką - polecam przeczytać cały temat od początku, bo pytania zaczynają się powtarzać...
  8. ja bym dał lampy w black i halo w żółty
  9. profi robota !
  10. pod ciśnieniem moment schodzą
  11. z gąbką może byś średnio, chyba że bardzo miękka, ogólnie chemię, jaka jest na myjniach samoobsługowych znosi dobrze No a chociaż rękawica do mycia czy coś? Przecież samym ciśnieniem nie domyję auta uwierz że ten mat domyjesz to nie jest powłoka lakiernicza żeby detailing przeprowadzać tylko trochę gumy
  12. z gąbką może byś średnio, chyba że bardzo miękka, ogólnie chemię, jaka jest na myjniach samoobsługowych znosi dobrze ---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- btw - NIEBIESKI MAT !!!!!! wtedy uwidocznią się wloty, grill, światełka....
  13. http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/plastidip-alternatywa-malowania-234780/
  14. narazie zostaje przy tym, ale już nie będę topił w nim kasy chociaż pewnie wyjdzie jak zawsze i dalej będę ładował :grin:
  15. nie ma takiej gdzie kierunek jest na ledzie. ja do siebie chciałem wsadzić ledy w oprawce żarówki ale częstotliwość migania się zwiększyła chyba 4-krotnie
  16. Junior a jak u Ciebie to wyglada z tymi lampami powiedz, ile masz je czasu i jak jest z najwazniejsza rzecza - czyli parowaniem. Bo raz w zyciu posiadalem nie ori lampy w ibizie i po deszczu jednym je sprzedalem ;-) jak się zabierzesz to jakieś fotostory zrób w warsztacie ciekaw jestem co tam ulepisz Junior a jak wyglada sprawa w tych lampach u Ciebie - ile je masz czasu i czy paruja Ci? kupiłem je zimą, zero parownia, 2 lata gwarancji, jak narazie wszystkie diody świecą tylko cena trochę przeraża. Jak chcesz mieć ledy to możesz jeszcze zrobić taki myk jak zrobił kolega abdul81 są to zwykłe te (pozwolę użyć sobie takiego określenia) agro-tunigowe ledy na patencie żarówki, pomalowane przez środek na czarno, wygląda to ciekawie i masz ledy w stopie ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- prześledź temat abdula jakby co http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/abdulot-projekt-skoncziny-fura-sprzedana-159134/
  17. obstawiam na 90% brak masy, 5% że wysuwa się pin przy wciskaniu kostki i 5% że jakiś przewód się przetarł
  18. jak się zabierzesz to jakieś fotostory zrób w warsztacie ciekaw jestem co tam ulepisz
  19. TDI POWER
  20. tak jak nie miałem przekonania do B6 tak Twój projekt po prostu miażdży mi system
  21. Folia już zerwana no już nie chciałem nic pisać apropos tej folii ale widzę że się ogarnąłeś Oczywiście folia z ramki grilla, na lampach zostaje Instant No Button! Star Wars funnies FTW!
  22. Folia już zerwana no już nie chciałem nic pisać apropos tej folii ale widzę że się ogarnąłeś
  23. 90% sukcesu to fotki i tu chyba poległem, niby jakimś tam aparatem, ale ani nie umiem go ustawić ani żaden ze mnie fotograf ---------- Post dopisany 15-08-2012 at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2012 at 16:21 ---------- Czyli na zlocie mapeta dopiero obejrzę Twoje auto?
  24. naprawdę fajnie stroi ten Twój RS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.