Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. :polew::polew:
  2. ja bym poszedł w jakiego crossa Przecież pisał że głównie miasto, czasami trasa
  3. junior_tdi odpowiedział(a) na dydo85 temat w Audi
    za***iście stroi z tą deską na dachu
  4. Kawasaki Ninja 250R, Honda CBR 250,
  5. a ja jestem teraz w kropce. Wystawiłem na aukcję swoją CBR 600 RR i gość wylicytował i zero kontaktu z typem
  6. z tego co pamiętam, to widziałem Twoje auto w Nysie?
  7. Czy mi się zdaje, czy już nie jestem jedynym posiadaczem na forum tych LEDów z tyłu ? elegancko to malowanie wyszło, tylko chyba bedziesz musiał przepolerować te malowane rzeczy bo chyba taka "skórka pomarańczy" się zrobiła: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  8. u mnie już setup zimowy zagościł na aucie drogo te oponki Cię wyszły?
  9. Pojadę tam zaraz i się zapytam dokładnie co i jak. Dzięki Tomek ---------- Post dopisany 19-10-2012 at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 12:14 ---------- Byłem u tego gazownika. Powiedział że nie poleca instalacji stage 3, polecił BRC generacje piątą. Cena za gaz to 2700 zł, tylko to jest gaz do 170 PS. Jeżeli bym chciał na więcej to później jest do wyboru do 300 PS, a cena wzrasta do 480 zł. Słyszałem że w Lubecku jakiś gość robi robotę. Dzisiaj mod na plus, wpadły koła na lato, RS6 "18" od PUMY :decayed:
  10. Fajna sztuka! ale chcę zwrócić uwagę na poprzednie wozidło - SZACUN ZA MK3 ale do eSy wrzucił byś gwint i jakieś koło
  11. Kłatro się dorobi :decayed: Nie wiem jeszcze gdzie. Polecasz coś? Ile taka instalacja? ja w Koszęcinie zakładałem, nie wiem jaki koszt do 1,8T, pewnie około 2200:wink: Tomaszu a orientujesz sie ile moze kosztowac nowa instalacja stag 300 do 2.8 V6 ?
  12. ciekawa przesiadka. Podziwiam za decyzję o programie który rok tego jest? btw. jeżeli chodzi o powrót do Audi - sądzisz że będziesz glebował auto i kładł jakieś koło? (Audi, nie tą cytrynę)
  13. junior_tdi odpowiedział(a) na miki temat w Nadwozie i Wnętrze
    zamów sobie tablicę w wymiarach USA, a polskiego kwadraciaka woź w bagażniku
  14. ma duże możliwości, ale też musisz mieć $$$. jeśli chcesz w granicach 150 to wtryski + program, ale jak chcesz granice 200 to zaczynają się jajca, nie startuj do tematu bez 10 tysi w kieszeni ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ---------- http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/ tu masz świetnie wszystko przedstawione przez forumowego Guru w kwestii B5
  15. lekki potwór pod maską, czyli ? 150, 200 koni?
  16. o to chyba nie musimy się martwić
  17. to samo sobie wmawiałem na początku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.