Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
:polew::polew:
-
Strefa motocyklistów
ja bym poszedł w jakiego crossa Przecież pisał że głównie miasto, czasami trasa
-
[Audi 80 B4] avant US
za***iście stroi z tą deską na dachu
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Założone !
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Genialne !
-
Strefa motocyklistów
Kawasaki Ninja 250R, Honda CBR 250,
-
Strefa motocyklistów
a ja jestem teraz w kropce. Wystawiłem na aukcję swoją CBR 600 RR i gość wylicytował i zero kontaktu z typem
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
dziękufka
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
z tego co pamiętam, to widziałem Twoje auto w Nysie?
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
Czekam na finał
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
jeeeest Kox
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Czy mi się zdaje, czy już nie jestem jedynym posiadaczem na forum tych LEDów z tyłu ? elegancko to malowanie wyszło, tylko chyba bedziesz musiał przepolerować te malowane rzeczy bo chyba taka "skórka pomarańczy" się zrobiła: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
niezły Kot z tego eReSa
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
u mnie już setup zimowy zagościł na aucie drogo te oponki Cię wyszły?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Pojadę tam zaraz i się zapytam dokładnie co i jak. Dzięki Tomek ---------- Post dopisany 19-10-2012 at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 12:14 ---------- Byłem u tego gazownika. Powiedział że nie poleca instalacji stage 3, polecił BRC generacje piątą. Cena za gaz to 2700 zł, tylko to jest gaz do 170 PS. Jeżeli bym chciał na więcej to później jest do wyboru do 300 PS, a cena wzrasta do 480 zł. Słyszałem że w Lubecku jakiś gość robi robotę. Dzisiaj mod na plus, wpadły koła na lato, RS6 "18" od PUMY :decayed:
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Fajna sztuka! ale chcę zwrócić uwagę na poprzednie wozidło - SZACUN ZA MK3 ale do eSy wrzucił byś gwint i jakieś koło
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kłatro się dorobi :decayed: Nie wiem jeszcze gdzie. Polecasz coś? Ile taka instalacja? ja w Koszęcinie zakładałem, nie wiem jaki koszt do 1,8T, pewnie około 2200:wink: Tomaszu a orientujesz sie ile moze kosztowac nowa instalacja stag 300 do 2.8 V6 ?
-
Xsara 2 Coupe VTR - Chwilowo :)
ciekawa przesiadka. Podziwiam za decyzję o programie który rok tego jest? btw. jeżeli chodzi o powrót do Audi - sądzisz że będziesz glebował auto i kładł jakieś koło? (Audi, nie tą cytrynę)
-
Klapa USA
zamów sobie tablicę w wymiarach USA, a polskiego kwadraciaka woź w bagażniku
-
[B5 AFN] A\/ANT Brilliantblau
amen!
-
[B5 AFN] A\/ANT Brilliantblau
ma duże możliwości, ale też musisz mieć $$$. jeśli chcesz w granicach 150 to wtryski + program, ale jak chcesz granice 200 to zaczynają się jajca, nie startuj do tematu bez 10 tysi w kieszeni ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ---------- http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/ tu masz świetnie wszystko przedstawione przez forumowego Guru w kwestii B5
-
[B5 AFN] A\/ANT Brilliantblau
lekki potwór pod maską, czyli ? 150, 200 koni?
-
[B5 AFN] A\/ANT Brilliantblau
- [ALL B5] Audi S4
o to chyba nie musimy się martwić- [A4 B5] nowa "forumowa" zabawka
to samo sobie wmawiałem na początku - [ALL B5] Audi S4