Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. nie nie, to nasz jest cichy projekcik na krótkim seryjnym wahaczu, typowy killer uliczny. Przy full doładowaniu wyrzygał pierwszy silnik po 150 km
  2. 3 sezony na CBR 600 RR i brakuje mocy poza tym za braciakiem nie nadążam jak latamy, on teraz fruwa na GSX-R K7 1000 ale z małym haczykiem, bo go UTURBILIŚMY
  3. Nie smuć się. Teraz na zimę kupisz sobie sanki, a na wiosnę nowy motor. Będzie git w przyszłym tygodniu jadę po R1
  4. a ja przed chwilą sprzedałem RR'kę
  5. no co kocur na tych kołach folię z lamp zrywałeś? teraz by pasowały takie ciut ciemniejsze
  6. raczej nie inaczej ---------- Post dopisany 15-11-2012 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 15:00 ---------- dzieje się coś z lampkami ? wyłożyłeś ledami ?
  7. Dokładnie Na razie ogarniam tego wariata zadupek i boczki już się malują, w tym tygodniu jeszcze baczur podwiozę do lakierni. Dzisiaj wymieniłem klocki, oliwę, filtry a jutro biorę się za napęd w takim psie to patelnia zamiast zębatki z tyłu, klata, stelaż, hb i można nakurwiać
  8. stojak przód i tył ? przepalacie sprzęty przez zimę czy nie dotykacie Mam tylko na tyle Ja nawet jakbym chciał nie przepalać to i tak bym nie wytrzymał tak 2 razy w miechu muszę posłuchać tej muzyczki ale to już objawy choroby W tym roku czeka mnie pracowita zima http://s12.postimage.org/ii932p5eh/DSC02555.jpg stunt psa robisz?
  9. widzę że mocy głodny jesteś
  10. ta złota folia to maskara istny AGRO TUNING. Jeżeli już chceś coś z chromów to coś takiego: ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------
  11. no stal KOX 19 cali z BMW z E64 (coupeta szóstka bejca) 8,5 i 9J, tak jak mrogal pisze - rozstaw ujowy, będzie wiercone
  12. Wziąłbym te kółka, ale niestety ostatnio miałem za dużo wydatków i nie wyrobię z kasą żeby na wiosnę fajne kółko założyć w 18" Będę musiał jakieś szitne 17" kombinować...kurde Nowe koło już zakupione? nowe koło czeka u kumpla w domu. Muszę te merce sprzedać żeby mu wybecelować za tamte ---------- Post dopisany 12-11-2012 at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2012 at 07:30 ---------- takie tam garażowe przymiarki
  13. Zgarniać dyplomy będąc na zimowym setupie jak najbardziej zasłużony dyplom, widać od razu że jest czyścioczek jakieś plany na felge na przyszły sezon ?
  14. no w moim przypadku było by wszystko pod kapslem a co do malowania to i tak po całym zabiegu idą do piaskowania i proszkowego malowania
  15. jezdzi do czasu az przestanie jezdzic..masakra kto rozwierca felgi..jesli cos jest dobrze zrobione po jaka K...a cholere to ulepszac..lepiej zamowic felgi odlewane na zamowienie jesli ktos juz chce miec takie kozackie felgi.. ..no ale pan rysio w garazu zrobi wszystko masa ludzi jeździ na nowych nawiertach i jakoś jeszcze nikogo koło nie wyprzedziło, ani nic innego złego się nie przytrafiło. Jeśli ktoś jest ogarnięty to nawierci nowe otwory dobrze i tak żeby to miało ręce i nogi. a co do felg na zamówienie to nie wiem czy starczyło by kasy za samochód żeby móc sobie na takie pozwolić
  16. do RS4 widebody jeszcze daleko u mnie ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- ale jak zrobi się nawiert to będą unikatowe te koła Nie gadaj, że też pakujesz koła od X5 od X5 juz oklepany temat
  17. wreszcie ktoś kompetentny. Dzięki. zaraz zakładam tam konto
  18. do RS4 widebody jeszcze daleko u mnie ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- ale jak zrobi się nawiert to będą unikatowe te koła
  19. trzymaj te Junaki, za pare lat będą warte fortunę. Mój dziadek miał Junaka - 350ccm, miał niezłe kopyto btw. jakby ktoś szukał sprzęta to mam Hondę CBR 600 RR z 2003 roku na sprzedanie
  20. trudno o koła BMW z rostawem 5x112 będzie wiercone
  21. Nie ma takiej opcji, bo ET z przodu wyjdzie +6
  22. Witam. Czy możecie polecić mi jakąś firmę, która wykonuje nowe nawierty w felgach? Konkretnie mi chodzi o nawiert z 5x120 na 5x112 Pozdrawiam !
  23. amen

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.