Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
dobre foto wnętrza Michale. ale trochę chyba się zlao
-
[B5 APS] by czorny
hmmm, ciekawe jak będzie wyglądać, chociaż dalej sądzę że zginie troche na aucie, albo srebro albo jakiś kolor może?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ty no spoczko ta sesyja się zapowiada
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
nie trochę wisi
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Po otwarciu obojętnie jakich drzwi zapala się lampka w podsufitce i nogi. Po zamknięciu przygasają oraz przy zamkniętych drzwiach jak włączę lampkę zapalają się nogi Dzisiaj kolejny mod wpadł mianowicie końcówki tłumika. Teraz trochę wisi bo gumy są już wyrobione, na dniach zamontuje nowe i będzie dobrze http://img716.imageshack.us/img716/1164/img0164wb.jpg co tak nisko od zderzaka te końcówki?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
miałem przyjemność jechać Corvette ale Z06, 550 koni w zupełności wystarcza, 3 paki nie wiadomo kiedy
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
jakie tu masz opony i jak szerokie są te koła? Auto świetnie się prezentuje
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
poka poka to koło
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
aj smel som gud pikczers or iwyn mułwi
-
[B5 APS] by czorny
kitram na ledy ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- w między czasie zapyliłem sobie felge czarnym matem w sprayu, i chyba leca w czerń + czarny dach http://img594.imageshack.us/img594/2272/dsc00181n.jpg wsadź polifty lepiej a co do kół to bym dał srebrne normalnie, bo całe czarne jeszcze w macie zginą na aucie
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
aaaa nagrałbyś coś jak to przyspiesza kozaczek auto, tyle tylko mogę powiedzieć
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
to koło tylko w 18stce tak u Maxia stroiło:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
ale wypas duże koszta?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nadają się, trzeba tylko umieć jeździć na glebie i trzeba to lubić
-
Miećka wersja economy - ale ze smaczkiem
a co chcesz się zamienić? hhehehe nie, chyba nie. 18stka za duża by tu była. Jakiegoś BBSa RSa bym tu wrzucił w 17stce
-
Miećka wersja economy - ale ze smaczkiem
Sympatyczny mietek. Koło bym dał jakieś bardziej klasyczne dla Niego
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
i co najlepsze wszystko zaczęło się przez vódę... Zaczęło się od znaczka S4 na klekocie ogarnijcie troszeczkę i niech ktoś zrobi tu porządek
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ładnie przyspiesza a dźwięk rozkłada na łopaty na tym filmie z zabaw na śniegu to Ty byś stuknął latarnię?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na zdrowie Tylko zainwestuj w dobre mleczko ! I nie jaraj w samochodzie bo wszystko śmierdziało fajami z 200 metrów :polew:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ja w zeszłym roku już na zimę podniosłem 3 centy kiedy to lato znowu będzie
-
Nimbus Grau Perl Effekt
60 z wysylka---------- Post dopisany 14-01-2013 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 15:51 ---------- 60 z wysylka zima stajl http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/20130114_113742-001_zpseb14d884.jpg wośp i po wośpie, możesz spowrotem wrzucić stal coś wysoko stoi
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
coraz bardziej mnie ciśnie żeby wysłać do Raggi graty do obszycia elegancko to wyszło !
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
krzysztof daj spokuj sobie ja to biore na luzie amen!
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
kozak BIxy w soczewce i dioda do jazdy dziennej w długich
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Solidny egzemplarz Kupuj gwint i ładuj jakieś duże koło z prawilnym naciągiem