Treść opublikowana przez junior_tdi
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Vario- z jakiego koloru zmiana? Ile poszło? Pokaż wnęki z czarnego w banana milk to jest auto naszego forumowicza Gwerty to sobie oblukaj temat
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
i co cisza? nie gra nikt?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
no 10 osób spoko by było
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
bez spiny, przelewam
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
dobra decyzja, tylko jesli kupisz to odrazu popraw nity, na cos solidniejszego, bo lubia pękać i chromowana końcówka całuje nawierzchnie gdzies po drodze:wink: no mi te nity się uwaliły i końcówki się poluzowały. to na niskich obrotach auto chodziło jakby miało tamburyno zawieszone na wydechu :grin: obecnie latam bez końcówek, na wiosnę się zrooobi
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
jest jeszcze jeden plus... można poślizgać się trochę na rękawie heheh dokładnie
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
jak na przerwę półroczną to nieźle się wczoraj grało
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
łaaaduj będziesz miał zapas
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
gramy gdzieś?
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
z programem?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
kozacko wyszło jestem mega ciekawy jak będzie się brudzić, pewnie szybko? i ciekawe czy bardzo czarny zderzak się zrobi nad wydechem pewnie bedzie okopcona cala d*pa:grin: a kolorek dobrynko wyszedl, ciekawe jak bedzie sie trzymal ten plastidip po myciu i dluzszym czasie z tym brudzeniem to norma, coś za coś - za całokształt daję 10/10 jeszcze koło jak wpadnie to pozamiata
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
masakryczne jest to czekanie na sezon, jeszcze jak teraz tak śnieg napier jedyny plus to że graty można pozbierać
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
radimm, świetnie auto stroi
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
kozacko wyszło jestem mega ciekawy jak będzie się brudzić, pewnie szybko? i ciekawe czy bardzo czarny zderzak się zrobi nad wydechem
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
coś cichoooooo
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
odp jest prosta - lepiej
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Przeca jestem na 10-tym
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
hamulce założone?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Lista chętnych do grania zostaje zamknięta . Niebawem pojawi się info odnośnie składki na serwer. Przypominam że składka to 2zł od osoby. POważnie 2 złote na serwer?- Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
jeśli komuś nie chce się rzeźbić to jest jeszcze takie wyjście: Moduł kierunki jak w US USA Blinker HIT indicator (2939633267) - motoAllegro- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
:grin: padłem. btw. możliwe że od temperatury tak się stało, na mrozie malowane? albo na mrozie trzymana pucha?- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
1. DudsA4 2. Rafal1988Lodz 3. musti 4. WhyMe? 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax 8. reikeb 9. mech15 10. junior_tdi- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
jak forum gra to wrócę do CS'a- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
dobra sesja - e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)