Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Vario- z jakiego koloru zmiana? Ile poszło? Pokaż wnęki z czarnego w banana milk to jest auto naszego forumowicza Gwerty to sobie oblukaj temat
  2. i co cisza? nie gra nikt?
  3. no 10 osób spoko by było
  4. bez spiny, przelewam
  5. dobra decyzja, tylko jesli kupisz to odrazu popraw nity, na cos solidniejszego, bo lubia pękać i chromowana końcówka całuje nawierzchnie gdzies po drodze:wink: no mi te nity się uwaliły i końcówki się poluzowały. to na niskich obrotach auto chodziło jakby miało tamburyno zawieszone na wydechu :grin: obecnie latam bez końcówek, na wiosnę się zrooobi
  6. jest jeszcze jeden plus... można poślizgać się trochę na rękawie heheh dokładnie
  7. jak na przerwę półroczną to nieźle się wczoraj grało
  8. łaaaduj będziesz miał zapas
  9. kozacko wyszło jestem mega ciekawy jak będzie się brudzić, pewnie szybko? i ciekawe czy bardzo czarny zderzak się zrobi nad wydechem pewnie bedzie okopcona cala d*pa:grin: a kolorek dobrynko wyszedl, ciekawe jak bedzie sie trzymal ten plastidip po myciu i dluzszym czasie z tym brudzeniem to norma, coś za coś - za całokształt daję 10/10 jeszcze koło jak wpadnie to pozamiata
  10. masakryczne jest to czekanie na sezon, jeszcze jak teraz tak śnieg napier jedyny plus to że graty można pozbierać
  11. radimm, świetnie auto stroi
  12. kozacko wyszło jestem mega ciekawy jak będzie się brudzić, pewnie szybko? i ciekawe czy bardzo czarny zderzak się zrobi nad wydechem
  13. Przeca jestem na 10-tym
  14. Lista chętnych do grania zostaje zamknięta . Niebawem pojawi się info odnośnie składki na serwer. Przypominam że składka to 2zł od osoby. POważnie 2 złote na serwer?
  15. jeśli komuś nie chce się rzeźbić to jest jeszcze takie wyjście: Moduł kierunki jak w US USA Blinker HIT indicator (2939633267) - motoAllegro
  16. :grin: padłem. btw. możliwe że od temperatury tak się stało, na mrozie malowane? albo na mrozie trzymana pucha?
  17. 1. DudsA4 2. Rafal1988Lodz 3. musti 4. WhyMe? 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax 8. reikeb 9. mech15 10. junior_tdi
  18. jak forum gra to wrócę do CS'a

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.