Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 APS] by czorny
Za szybę wsadzić a w razie kontroli palić głupa że odpadła na parkingu pod Tesco albo schować do bagaznika i głupa rżnąć że ukradli
-
[B5 APS] by czorny
no rejka psuje cały efekt WOW gładkiego zderzaka no i rzeczywiście duże lustro by się zdało. Albo dwa małe?
-
[B5 AGB] VIAGRA
stary , ja tez bym zarzucił tylko ze z kapciami to musisz liczyc ponad 5k no niestety coś za coś dlatego mogę tak sobie tylko pogdybać
-
[B5 AGB] VIAGRA
ja na VIAGRĘ to zarzuciłbym Roty Grid Drift tylko inny kolor nie złote
-
[B5 AGB] VIAGRA
bo ? po prostu wolałbym S4 mimo iż takie S2 ma za***isty klimat (nisko posadzona z dobrym kultowym kołem) to wolałbym S4, bo też można ją ciekawie zrobić
-
[B5 AGB] VIAGRA
model jest świetny ale gdybym miał wybierać to chyba zostałbym przy S4
-
[B5 AGB] VIAGRA
za***ista S2 żeby tylko cała w kolorze była a nie czarna od dołu ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- no i koło to ewidentnie inne bo to nie pasuje ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- chociaż w sumie może z tym czarnym zostać
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No i bardzo dobrze Panowie dzisiejsza sytuacja na naszym klubowym serwerze mnie wręcz trochę zagotowała. Patrzę grają tam 2 osoby to wbiłem postrzelać. Gość w CT ewidentnie miał jakieś ściny, przeskakiwał z miejsca na miejsce że go trafić się nie dało. Powiedziałem na sayu grzecznie żeby ogarnął bo się tnie. To od razu zostałem wyśmiany, wraz z obrazą mojego auta. No panowie szanujmy się, bo jak mam grać w takim towarzystwie jak pan Marcineq to ja podziękuję. Szczyt chamstwa i prostactwa z jego strony! od ogarniania czegoś takiego jest admin na serwerze. a kto jest adminem?
-
[B5 APS] by czorny
zdejmij tą rejestrację
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Fura bajka, jestem mega ciekawy kolejnego projektu
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Tłumaczę Ci Piotrek, zostaw A4 B5 swapa zrób na AWX i potuninguj i będzie KOX Prościej będzie go odwiedzić a nie mam daleko weź 0,7 i wytłumacz mu jak człowiek człowiekowi
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Tłumaczę Ci Piotrek, zostaw A4 B5 swapa zrób na AWX i potuninguj i będzie KOX
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
B6 z AWXem?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
i co następne?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
kupiec przyjeżdża kupić czy klient obejrzeć?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
wczoraj też chwilę grałem, ale włączyła się mapa z awp a nie nawidzę tych map dzisiaj coś gramy?
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
hehehe, dobre
-
Chipowanie silnika AHU B5
hahahah dooobre te ceny, biore wszystkie wtryski jakie ma na stanie za tą kase:polew::polew: jeśli to kompletne wyregulowane 216ki:decayed: cena nie realna:hi: 8537504 jego nr gg kompletne wtryski 0.216 sprawdzone cisnieniowo z nowymi podkladkami febi 280 zl komplet chyba seria od AFN a nie 216
-
Strefa motocyklistów
też czekacie na sezon?
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
V6 to V6, pracuje naprawde sympatycznie. Pewnie pod obciążeniem w trasie przy butowaniu jeszcze fajniej
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
krzyż taki o
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
do czarnego lakieru i białych dodatków fajnie by motyw szachownicy podpasował
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
:kox: :grin:
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
a pa bez kitu. Kameleon ładuj gwint i to koło na dobrym profilu i kładź na glebe dziada
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
Apropos TDI i NOS to nie głupie, znajomy miał ibizę 1.9 TDI - porobiona na 270 konia, a na strzale nitro 318 koni