Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 APS] by czorny
zależy od policjanta, u mnie nie reagują wcale
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
a co do gwintu to można często coś trafić na forum w dobrej kasie
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
No niezły Sticker Daj więcej zdjęć, zaraz Cię tutaj sprowadzimy na dobrą drogę Witamy w klubie
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
świetnie wyszło - jak lakier zakładaj na auto !
-
[B5 AGB] VIAGRA
masz gdzieś foty kierownicy co Ci ragga zrobił ? bo na poprzedniej stronie zdechły linki do zdjęć
-
[ALL B5] Audi custom FIS
już jakiś czas temu, niestety
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
eeee dobrze jest
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
dobra furka, Wizualnie prawie że ogarnięty - polifty, LEDy, teraz tylko gwint i koło
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
ile finalnie wypluł ?
-
[B5 APS] by czorny
najsexowniej jest bez sprysków. Jak na gładko to na gładko ! ! ! !
-
[B5 1Z] A4 TDi
no będzie stroić na tym kole fc**j
-
[B5 APS] by czorny
Fajnie wygląda ten gładki przodzio
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
dzięki, ale fela nie będzie od X5 tylko od e64
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
dla mnie jest torpeda jak narazie tutaj reszta zdjęć, zapraszam fejsbukowiczów AUDI A4 1.9TDI 110 KM AFN + TURBO AWX + COOLER + DOLOT 2" | Facebook
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Przecież fmic temperatury silnika nie obniża tylko temperature w dolocie. Qrde na szybko pisałem i źle dobrałem słowa:doh: Warto zakładać i czuć tą różnicę w lecie z fmiciem czy dopiero przy mocniejszym setupie ?? jak nie grzebiesz w mechanice to nie warto:wink: takie zabezpieczenie gdyby w razie przyszło na wyższe moce grzebać
-
[B5 APS] by czorny
I zakładasz/zdejmujesz cały czas? to się okaże, narazie jest pomysł, trzeba sprawdzić jak w praktyce wyjdzie
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
dwie to max na komplet 18stek dzięki za info:thumbup1: mogłeś się jeszcze skusić większe wtryski, byłoby fajne 160hp:naughty: narazie w zupełności mi wystarcza te prawie 150, ale naczytałem się że apetyt rośnie w miarę jedzenia więc nie wykluczone że jakieś wtryski wpadną
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
wchodzą na luzie, i tak na sezon jest zderzak S4 więc luz
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
dwie to max na komplet 18stek ---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 07:24 ---------- Pierwsze mody 2013 148 KM i 350 Nm, FMIC, Dolot z kwasa i program by DieselSoft wieczorem wrzucę kreski. Jest nieźle, pełny but przy 2800 obr/min
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
butla z LPG do silnika i Air Ride
-
[B5 APS] by czorny
no jest kozak tak jak piszesz, do tego grill RS4 i baja. a co do rejestracji to za szybą trzeba wozić sam też gładzę S4 zderzak więc też mnie to czeka troche strach, że w przypadku dzwona to ta blacha utnie głowe, albo kierowcy albo pasażerowi jaki dzwon, na glebie przy tempie patrolowym? z drugiej strony masz rację, trochę ryzyko. Nie mówiąc już nic o kontrolach, chociaż ostatnio udaje mi się ich unikać
-
[B5 APS] by czorny
no jest kozak tak jak piszesz, do tego grill RS4 i baja. a co do rejestracji to za szybą trzeba wozić sam też gładzę S4 zderzak więc też mnie to czeka
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
spoko koło miała z parapetem
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
i nastała jasność. tylko co to za czerwień na nogi?
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
Od razu lepiej wygląda. Jeszcze lampy zmień na ORI Valeo soczewkowe, tylko na czarne i zaślepki sprysków odwróć w zderzaku, bo masz źle