Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. zależy od policjanta, u mnie nie reagują wcale
  2. a co do gwintu to można często coś trafić na forum w dobrej kasie
  3. No niezły Sticker Daj więcej zdjęć, zaraz Cię tutaj sprowadzimy na dobrą drogę Witamy w klubie
  4. świetnie wyszło - jak lakier zakładaj na auto !
  5. masz gdzieś foty kierownicy co Ci ragga zrobił ? bo na poprzedniej stronie zdechły linki do zdjęć
  6. już jakiś czas temu, niestety
  7. dobra furka, Wizualnie prawie że ogarnięty - polifty, LEDy, teraz tylko gwint i koło
  8. ile finalnie wypluł ?
  9. najsexowniej jest bez sprysków. Jak na gładko to na gładko ! ! ! !
  10. no będzie stroić na tym kole fc**j
  11. Fajnie wygląda ten gładki przodzio
  12. dzięki, ale fela nie będzie od X5 tylko od e64
  13. dla mnie jest torpeda jak narazie tutaj reszta zdjęć, zapraszam fejsbukowiczów AUDI A4 1.9TDI 110 KM AFN + TURBO AWX + COOLER + DOLOT 2" | Facebook
  14. Przecież fmic temperatury silnika nie obniża tylko temperature w dolocie. Qrde na szybko pisałem i źle dobrałem słowa:doh: Warto zakładać i czuć tą różnicę w lecie z fmiciem czy dopiero przy mocniejszym setupie ?? jak nie grzebiesz w mechanice to nie warto:wink: takie zabezpieczenie gdyby w razie przyszło na wyższe moce grzebać
  15. I zakładasz/zdejmujesz cały czas? to się okaże, narazie jest pomysł, trzeba sprawdzić jak w praktyce wyjdzie
  16. dwie to max na komplet 18stek dzięki za info:thumbup1: mogłeś się jeszcze skusić większe wtryski, byłoby fajne 160hp:naughty: narazie w zupełności mi wystarcza te prawie 150, ale naczytałem się że apetyt rośnie w miarę jedzenia więc nie wykluczone że jakieś wtryski wpadną
  17. wchodzą na luzie, i tak na sezon jest zderzak S4 więc luz
  18. dwie to max na komplet 18stek ---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 07:24 ---------- Pierwsze mody 2013 148 KM i 350 Nm, FMIC, Dolot z kwasa i program by DieselSoft wieczorem wrzucę kreski. Jest nieźle, pełny but przy 2800 obr/min
  19. butla z LPG do silnika i Air Ride
  20. no jest kozak tak jak piszesz, do tego grill RS4 i baja. a co do rejestracji to za szybą trzeba wozić sam też gładzę S4 zderzak więc też mnie to czeka troche strach, że w przypadku dzwona to ta blacha utnie głowe, albo kierowcy albo pasażerowi jaki dzwon, na glebie przy tempie patrolowym? z drugiej strony masz rację, trochę ryzyko. Nie mówiąc już nic o kontrolach, chociaż ostatnio udaje mi się ich unikać
  21. no jest kozak tak jak piszesz, do tego grill RS4 i baja. a co do rejestracji to za szybą trzeba wozić sam też gładzę S4 zderzak więc też mnie to czeka
  22. spoko koło miała z parapetem
  23. i nastała jasność. tylko co to za czerwień na nogi?
  24. Od razu lepiej wygląda. Jeszcze lampy zmień na ORI Valeo soczewkowe, tylko na czarne i zaślepki sprysków odwróć w zderzaku, bo masz źle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.