Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
poczekaj chwile ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
najlepiej kup folię "Szczotkowane aluminium" i oblkej swoje dekory. Aluminium szczotkowane szarpane ME-904 firmy 3M (2862821610) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- też miałem u siebie drewno a aktualnie mam:
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
Zostań zostań, bo masz naprawdę dobrą bazę. Zacznijmy od przodu, nie wolał byś takiego frontu ? : Lampy Valeo soczewkowe na czarno, ramka grilla na czarno i jest bajeczka
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
ODGRZEWAM KOTLETA ! Porobił ktoś jeszcze przelot u siebie w Dieslu? cały czas się zastanawiam czy robić ten przelot czy nie
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
Auto nie było parę dni temu na sprzedanie?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jak już uporasz się z przegubem to daj cynę, bo u mnie chyba też coś zaczyna popukiwać
-
[B5 APS] by czorny
dobre robota! Czekam na foty na aucie
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
ciekawe do ilu można wytyrać doładowanie w takim fabrycznym S4
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
orientuje się ktoś jakie jest doładowanie w tym projekcie V8T ?
-
[ALL B5] Audi S4
temat już jest od dawna szoł mi ! http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/ 172 strony Miłego czytania akurat do wiosennego pucowania doczytam dzięki
-
[ALL B5] Audi S4
temat już jest od dawna szoł mi !
-
[ALL B5] Audi S4
Gracek, powinieneś założyć jakiś temat o Car detailing'u
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
Że co ? +1 nie rób tego ,bo Cię zrównają z ziemią chyba że chcesz całe wnętrze przeszczepić i spasować z B7 bo jak myślisz o wielkim grillu i tonach laminatu to odpuść
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
i co, zostaje auto czy nie?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna. Co wy za bzdury opowiadacie:facepalm: Jakie masz logo na kierownicy? Emblemat S-line. :polew::polew: taki masz emblemat? unikat masz jakiś
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
u Mefju siedzi przedlifotwa kiera z S4 po prostu
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
szukaj kolektora od Sharana, o wiele taniej można wyrwać a jest to samo co w Passacie na przykład
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
A więc na auto zawitały prawilne polifty z tyłu i Audi wylądowało u doktora na małe SPA pod maską. LEDy na sprzedanie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/lampy-tyl-led-avant-256011/#post3212476- Spociki Łódzkie
Halo Łódź, jakby ktoś był zainteresowany kupnem LEDów do B5 to zapraszam http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/lampy-tyl-led-avant-256011/#post3212476- [B5 APS] by czorny
dokładkę będziesz spawał ze zderzakiem?- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
posadź go na glebę najpierw btw białe flaty leżą pięknie, ale RSy też mają swój urok- felgi mercedes
ja nie musiałem rozwiercać, tylko fabryczne Audi były za krótkie- felgi mercedes
Junior, masz jakąś fotę ile to wystaje z przodu? Bo 8,5" to chyba wystaje lekko? Od jakiego mietka one są i jakie długie śruby? u mnie w temacie masz masę fotek, śruby kupowałem dłuższe niż fabryczne, przy tych moich mercach jest ET 35 przód i tył, przód jest prawie równo z nadkolem minimalnie się chowa, tył tak samo, nawet więcej jest schowane.- felgi mercedes
może wolisz coś takiego w 18stu calach? ---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/patelnie-mercedesa-18x8-5j-opony-pirelli-p-zero-nero-215-40-18-a-249510/#post3090414 - [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]