Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. no widzę że na drzwiach inne i na konsoli inne oklej je całe jakąś folią dobre koło, czekam na foty
  2. Dobra baza kolejny srebrny w klubie czemu masz różne dekory? apropos malowania poliftów, to może daj ten wsteczny na czerwono? już masz obrysy USA z przodu, to i na tyle mogła by zagościć ameryka poka foty ALU w tej taksówce
  3. Czekam na foty na 3SDM'ach
  4. Audi S8 AVUS V8 S6 A4 A6 A8 8x18 5x112 225/40 4D0 (2979189049) - motoAllegro
  5. kolor można zawsze zmienić czekam na foty aż uzbroisz go na sezon w czarne koła, później pomyślimy
  6. o WY CITERY JEDNE :grin::grin:
  7. nie dopuść do tego żeby temat z twoim samochodem popłynął jak CZIKITA http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/b5-afn-popticall-rs4-sedan-czikita-srodek-samochodu-229732/
  8. jak mi się zaczyna CS ciąć to reinstal idzie
  9. ... Wątpię obawiam się że masz rację Julian, musisz zgadać się z Czikitą (taki tuner tu na forum) podobne pomysły macie
  10. czemu Cię tak tnie? przez net? jakie masz łącze?
  11. to kiedy wstępnie? środa 21:30?
  12. w miarę ładnie się odpycha widzę wskazówki od S4, fajny mod FISa ogarnij bo trochę powypalane linie
  13. Ja bym powiedział że dla bogatych ludzi nie mających ciśnienia na bezawaryjne auto BTW ciekawe ile KM zostało z tych 180 po 13 latach:whistling: :grin: Johny, nagraj filmik jak przyspiesza ten V6 TDI
  14. dobrze mu z tym niebieskim pod maską
  15. 180 PS? to już po programie? Bezawaryjności życzę
  16. przesiadka do srebrnego 2.5 TDI ? co z niebieskim?
  17. nieźle wyszło coś z dekorami planujesz czy zostaje drewno?
  18. W więc dzisiaj mijaliśmy się w bramie w Diesel-Sofcie Zdrowe kreski, nieźle musi śmigać na takim setupie jeszcze z Q
  19. ja odpadam dzisiaj, może jutro jakoś popsztykam
  20. trudny ten rcon? ja jestem aktualnie adminem na cs-polska i tam na AMXie adminujemy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.