Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
dzięki armistead mi pisał, że ściągnął jakoś tą ramkę z gajera i oddzielnie pomalował, jak nie uda mi się ściągnąć to zrobię tak jak mówisz
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Mistrzu, jak pomalowałeś gajer? zdejmowałeś tą srebrną ramkę do malowania, czy zakleiłeś czymś środek? Pytam bo będę malował a chcę uniknąć: http://images37.fotosik.pl/1874/a3684a170f41033bmed.jpg
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
NAJPIERW GLEBA I KOŁO !
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
łaj not
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
junior, chyba nie chcemy wszyscy jeździć takimi samymi furami? :decayed: a ja rozkminiam: "Kurde, gdzieś widziałem fajne pomarańczowe dodatki" :grin: JUZIU, zmieniam zdanie, daj inny kolor
-
Zjazd na "BYLE CZYM" :) pomysły wskazówki
na dachu od malucha to chyba po śniegu, tutaj potrzebne jest coś na kółkach
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
mixuj czarną budę z pomarańczą koła, znaczek, dekory w pomarańcz fajne auto, modyfikacje z głową przeprowadzane, oby służyło jak najdłużej
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
nie sądziłem że tak szybko polecą w dół
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
niedawno sprzedałem swoje LEDy narazie zostawiam u siebie klasyczne polifty tak wogóle jak kupowałem pod koniec 2011 LEDy do siebie to dałem 750 PLN, a teraz nówki sztuki takie same za 450 można już kupić
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Czekam na filmik, jak to hula na aucie
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
:grin:
-
Audi s2 coupe 3b
Wszystko zależy od Ciebie, jedni lubią serię a inni grubo porobione auta w przypadku S2 wystarczy gleba i odpowiednie koło z dobrym naciągiem (wg mnie)
-
Audi s2 coupe 3b
świetna furka gdybym miał taki egzemplarz dążyłbym do takiego efektu: będzie jakaś kultowa fela? gleba?
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
no będzie stroić to koło pięknie. Jaka opona ?
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
ye ye ye jakie koło będzie?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
nie mam jeszcze dwóch kapci, jak kupię to naciągam i wtedy pasuję a właśnie, wiecie może czy ktoś na forum udostępnia maszynkę do nadkoli?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
są ale nie zmieściłbym kół wtedy w nadkola ---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ---------- Spawanie moglo by tylko zrobic kuku feldze Dżunior poka te riale z bory jak kura pazurem z TT2
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
nie ma sensu zaspawywać, wielu producentów felg robi po 2 rozstawy w alu. Jakiś turbo twardy stop amelinium to jest
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
8,5J przód i 9J tył ponaciągane na to 215/35/19
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
:polew::polew::polew: padłem
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Koła od bawarki powiercone, kompletuję resztę opon i przymierzam
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
malowałem tym lampy w poprzednim aucie - w golfie 3, lakier trzyma się dobrze, tylko kierunkowskaz świecił na czerwono nie pomarańczowo
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
to ja wiem, tylko Radek napisal że oklejał kierunek z wstecznym tylko chodziło mi żeby położyć folię w jednym kawalku, ale nie wytrzymałem i dziś swoje prysnąłem sprayem ja najpierw okleje sam wteczny, jak będzie maniana bardzo to okleje całe folią
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
przecież są już całe czerwone
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
gadaj co tam modzisz