Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. dzięki armistead mi pisał, że ściągnął jakoś tą ramkę z gajera i oddzielnie pomalował, jak nie uda mi się ściągnąć to zrobię tak jak mówisz
  2. Mistrzu, jak pomalowałeś gajer? zdejmowałeś tą srebrną ramkę do malowania, czy zakleiłeś czymś środek? Pytam bo będę malował a chcę uniknąć: http://images37.fotosik.pl/1874/a3684a170f41033bmed.jpg
  3. NAJPIERW GLEBA I KOŁO !
  4. junior, chyba nie chcemy wszyscy jeździć takimi samymi furami? :decayed: a ja rozkminiam: "Kurde, gdzieś widziałem fajne pomarańczowe dodatki" :grin: JUZIU, zmieniam zdanie, daj inny kolor
  5. na dachu od malucha to chyba po śniegu, tutaj potrzebne jest coś na kółkach
  6. mixuj czarną budę z pomarańczą koła, znaczek, dekory w pomarańcz fajne auto, modyfikacje z głową przeprowadzane, oby służyło jak najdłużej
  7. nie sądziłem że tak szybko polecą w dół
  8. niedawno sprzedałem swoje LEDy narazie zostawiam u siebie klasyczne polifty tak wogóle jak kupowałem pod koniec 2011 LEDy do siebie to dałem 750 PLN, a teraz nówki sztuki takie same za 450 można już kupić
  9. Czekam na filmik, jak to hula na aucie
  10. junior_tdi odpowiedział(a) na miniekzgr temat w Audi
    Wszystko zależy od Ciebie, jedni lubią serię a inni grubo porobione auta w przypadku S2 wystarczy gleba i odpowiednie koło z dobrym naciągiem (wg mnie)
  11. junior_tdi odpowiedział(a) na miniekzgr temat w Audi
    świetna furka gdybym miał taki egzemplarz dążyłbym do takiego efektu: będzie jakaś kultowa fela? gleba?
  12. no będzie stroić to koło pięknie. Jaka opona ?
  13. ye ye ye jakie koło będzie?
  14. nie mam jeszcze dwóch kapci, jak kupię to naciągam i wtedy pasuję a właśnie, wiecie może czy ktoś na forum udostępnia maszynkę do nadkoli?
  15. są ale nie zmieściłbym kół wtedy w nadkola ---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ---------- Spawanie moglo by tylko zrobic kuku feldze Dżunior poka te riale z bory jak kura pazurem z TT2
  16. nie ma sensu zaspawywać, wielu producentów felg robi po 2 rozstawy w alu. Jakiś turbo twardy stop amelinium to jest
  17. 8,5J przód i 9J tył ponaciągane na to 215/35/19
  18. :polew::polew::polew: padłem
  19. Koła od bawarki powiercone, kompletuję resztę opon i przymierzam
  20. malowałem tym lampy w poprzednim aucie - w golfie 3, lakier trzyma się dobrze, tylko kierunkowskaz świecił na czerwono nie pomarańczowo
  21. to ja wiem, tylko Radek napisal że oklejał kierunek z wstecznym tylko chodziło mi żeby położyć folię w jednym kawalku, ale nie wytrzymałem i dziś swoje prysnąłem sprayem ja najpierw okleje sam wteczny, jak będzie maniana bardzo to okleje całe folią
  22. przecież są już całe czerwone
  23. gadaj co tam modzisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.