Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Swap już zprogressowany? czy jeszcze trwa?
  2. albo tłusto albo wcale lepiej szukaj maszynki do nadkoli, bo będzie trzeba je zarolować żeby jakoś fajnie położyć auto na takim kole
  3. d*pa d*pa d*pa, spasuj to 10 cali a nie do żyda
  4. a ja dalej uważam że ładnie z gołym dupskiem, bez żadnych oznaczeń
  5. teraz to naciągnąć i jakoś położyć na ziemi
  6. wiem wiem, o gustach się nie dyskutuje ale rzeczywiście na pierwszy rzut oka sraczka, proszę Księdza mam nadzieję że w pełnym słoneczku zaprezentuje się lepiej
  7. polecam, ratują tyłek
  8. dooobrze siadł dziad teraz zmieniłbym lampy na polifty
  9. fajny fajny, ale nie stać mnie jeszcze na utrzymanie i tankowanie 4-litrowego V8
  10. no czekam aż trochę cieplej się zrobi i wyciągam recaro i wystawiam Ale ja chcę zostać przy skorupie B5 więc najpierw kupię V6 i dopiero V8 wsadze
  11. czyli tak jak u mnie
  12. chcesz powiedzieć że w innej B5, tak?
  13. daj jakies foto jak już auto będzie i jeśli możesz to podeślij na PW jak dolly zmontować prośba
  14. Na IE i FF mi nie lata Google Chrome POLECAM
  15. amerykanka jest podklejona pod spodem, a ta siedzi na magnesach:decayed:, bo ostatnio chciał mi dowód wziąść i 500zł, za brak blaszki:doh: cwaniaczek te neodymy z allegro są za***iste, tylko kupiłem troszkę za małe, na gołą karoserię łapia jak dzikie, ale przez tą podjebkę, troszkę mniej trzymają robię u siebie zderzak przedni na gładko i myślałem żeby podkleić te neodymy od środka. Rejkę bym wyłożył jakimś filcem żeby zderzaka nie rysowało, tylko czy te neodymowe magnesy by wytrzymały i ile tego musiałbym dać ewentualnie tak do 100km/h trzymały blachę ? ile masz tego u siebie? ja mam 6 tych 1cmx2cm, do przedniej trzebabyłoby dac jakieś większe:wink:, ale myślę że dałyby radę, bo je oderwac jeden od drugiego to normalnie masakra:grin: jak już będę kończył zderzak to coś pomyślę z tymi neodymami. szafa mi podkręcił temat z tymi magnesami, ale widzę że Ty to już stosujesz jakiś czas
  16. fotki działają, coś nie tak z przeglądarkami macie chyba Pany
  17. amerykanka jest podklejona pod spodem, a ta siedzi na magnesach:decayed:, bo ostatnio chciał mi dowód wziąść i 500zł, za brak blaszki:doh: cwaniaczek te neodymy z allegro są za***iste, tylko kupiłem troszkę za małe, na gołą karoserię łapia jak dzikie, ale przez tą podjebkę, troszkę mniej trzymają robię u siebie zderzak przedni na gładko i myślałem żeby podkleić te neodymy od środka. Rejkę bym wyłożył jakimś filcem żeby zderzaka nie rysowało, tylko czy te neodymowe magnesy by wytrzymały i ile tego musiałbym dać ewentualnie tak do 100km/h trzymały blachę ? ile masz tego u siebie?
  18. amerykanka jest podklejona pod spodem, a ta siedzi na magnesach:decayed:, bo ostatnio chciał mi dowód wziąść i 500zł, za brak blaszki:doh: cwaniaczek
  19. nawet dobrze to wygląda nie masz drugiej blachy w rozmiarach USDM? bo te nasze kwadraciaki....
  20. no ciekawe co to wyjdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.