Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 APS] by czorny
Swap już zprogressowany? czy jeszcze trwa?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
albo tłusto albo wcale lepiej szukaj maszynki do nadkoli, bo będzie trzeba je zarolować żeby jakoś fajnie położyć auto na takim kole
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
d*pa d*pa d*pa, spasuj to 10 cali a nie do żyda
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
a ja dalej uważam że ładnie z gołym dupskiem, bez żadnych oznaczeń
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
teraz to naciągnąć i jakoś położyć na ziemi
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Wypiek Gwertego?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
wiem wiem, o gustach się nie dyskutuje ale rzeczywiście na pierwszy rzut oka sraczka, proszę Księdza mam nadzieję że w pełnym słoneczku zaprezentuje się lepiej
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
czym malowane? spray?
-
Strefa motocyklistów
polecam, ratują tyłek
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
dooobrze siadł dziad teraz zmieniłbym lampy na polifty
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
no będzie tłusto
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
fajny fajny, ale nie stać mnie jeszcze na utrzymanie i tankowanie 4-litrowego V8
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no czekam aż trochę cieplej się zrobi i wyciągam recaro i wystawiam Ale ja chcę zostać przy skorupie B5 więc najpierw kupię V6 i dopiero V8 wsadze
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
no nawet większy
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
czyli tak jak u mnie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
chcesz powiedzieć że w innej B5, tak?
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
daj jakies foto jak już auto będzie i jeśli możesz to podeślij na PW jak dolly zmontować prośba
-
[B5 1Z] A4 TDi
Na IE i FF mi nie lata Google Chrome POLECAM
-
[B5 1Z] A4 TDi
amerykanka jest podklejona pod spodem, a ta siedzi na magnesach:decayed:, bo ostatnio chciał mi dowód wziąść i 500zł, za brak blaszki:doh: cwaniaczek te neodymy z allegro są za***iste, tylko kupiłem troszkę za małe, na gołą karoserię łapia jak dzikie, ale przez tą podjebkę, troszkę mniej trzymają robię u siebie zderzak przedni na gładko i myślałem żeby podkleić te neodymy od środka. Rejkę bym wyłożył jakimś filcem żeby zderzaka nie rysowało, tylko czy te neodymowe magnesy by wytrzymały i ile tego musiałbym dać ewentualnie tak do 100km/h trzymały blachę ? ile masz tego u siebie? ja mam 6 tych 1cmx2cm, do przedniej trzebabyłoby dac jakieś większe:wink:, ale myślę że dałyby radę, bo je oderwac jeden od drugiego to normalnie masakra:grin: jak już będę kończył zderzak to coś pomyślę z tymi neodymami. szafa mi podkręcił temat z tymi magnesami, ale widzę że Ty to już stosujesz jakiś czas
-
[B5 1Z] A4 TDi
fotki działają, coś nie tak z przeglądarkami macie chyba Pany
-
[B5 1Z] A4 TDi
amerykanka jest podklejona pod spodem, a ta siedzi na magnesach:decayed:, bo ostatnio chciał mi dowód wziąść i 500zł, za brak blaszki:doh: cwaniaczek te neodymy z allegro są za***iste, tylko kupiłem troszkę za małe, na gołą karoserię łapia jak dzikie, ale przez tą podjebkę, troszkę mniej trzymają robię u siebie zderzak przedni na gładko i myślałem żeby podkleić te neodymy od środka. Rejkę bym wyłożył jakimś filcem żeby zderzaka nie rysowało, tylko czy te neodymowe magnesy by wytrzymały i ile tego musiałbym dać ewentualnie tak do 100km/h trzymały blachę ? ile masz tego u siebie?
-
[B5 1Z] A4 TDi
amerykanka jest podklejona pod spodem, a ta siedzi na magnesach:decayed:, bo ostatnio chciał mi dowód wziąść i 500zł, za brak blaszki:doh: cwaniaczek
-
[B5 1Z] A4 TDi
nawet dobrze to wygląda nie masz drugiej blachy w rozmiarach USDM? bo te nasze kwadraciaki....
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
te co na tyle zostaw
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no ciekawe co to wyjdzie