Treść opublikowana przez junior_tdi
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
masz jakieś foto poglądowe (nie VT) takiej A3'ki na takich X'ach piątych?
-
Siłownia
Podeslij swoj plan HST na PW wysłane GALAXY S3 jeśli to nie kłopot to jutro podeślę
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Raggowa produkcja?
-
Siłownia
jeśli ktoś będzie robił trening na masę to z supli polecam SizeOn (od Gaspariego) - stak kreatynowy. Mnie przez 2 cykle HST poskładał niesamowicie, masa i siła mega do góry. Jeśli chodzi o smaki to cytrynowy nie najgorszy ale najlepszy winogronowy
-
Siłownia
u mnie plan podobny, tyle że chciałbym ze 2 miechy jeszcze się redukować, zrzucić jakieś 7-10kg i na lato się spompować znowu treningiem na masę
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
całego dawaj w tą zieleń
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Świetnie się prezentuje Sreberko
-
Siłownia
gratulacje! Ja aktualnie jestem na redukcji, wcześniej 2 cykle HST + jeden tzw. "holistyczny" (tak zacząłem przygodę z siłownią - od września zeszłego roku) i kończąc drugie HST pchałem już na klatę 95 kg, aktualnie trochę mi spadała siła przez tą redukcję, ale przez miesiąc 5kg w dół, teraz drugi miesiąc redukcji dorzuciłem spalacz, zobaczymy jaki wynik będzie
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
turbo jakaś hybryda ARL, fmic, program i nie wiem czy wtryski też, nie pamiętam dokładnie
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
tak na 18stce powinieneś ją położyć i prawilną oponę 215/35 zarzucić A3 kumpla z Łodzi, pod 180 koni podłubany ASZ. ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- gopro hd 2 test.mp4 - YouTube tu masz filmik jak się jeździ na takim setupie i takiej glebie po Łodzi. 8,5J fele z kapciami 215/35. polecam obejrzeć całe bo jest też ujęcie jak się w środku podskakuje gleba gwint KW + poliuretany i jest mega twardo w środku
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
18 cali to jest?
-
[ALL B5] Audi S4
tzn? jeżeli radio z takim ekranem to wg mnie tylko 2 din a nie 1 din wysuwany
-
RS4 B5 By Kosiniak.
Może inaczej: 6 cylindrów na 8
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
fela ginie bo balon jest na nią założony
-
[ALL B5] Audi S4
:shock3: pięknie wycackany co do wnętrza to dekory zmiana na + ale co do radia to mam mieszane uczucia. co do bagażnika to.....
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
do autora - wyrezałeś te ledy w lampach?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
vario, czy jest opcja pomalowania u Ciebie auta dipem z "metalizerem" tak jak ta RS6 co prawda ona jest oklejona folią ale słyszałem że do dipa dodaje się jakiś metallizer i taki efekt można osiągnąć
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
kiedy to rozpoczęcie? powoly bardzo powoly narazie idą te przygotowania dzwoniłem dziś do Witka tego z Łodzi co dałeś namiary w sprawie piaskowania i malowania proszkowego amelinium, dobrą cenę mi powiedział i wiozę do Niego ogólnie przez kwiecień chcę kompletnie uzbroić auto do sezonu
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
czymam Kciuki za te plany! sam też muszę sporo rzeczy ogarnąć żeby na sezon poskładać ale u mnie deadline to początek maja na miejscowe rozpoczęcie sezonu
-
Wieża jogobella
poszło
- Lancer EVO X
-
Lancer EVO X
to są koła Rota Grid Drift (i-kr)
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
po takiej focie widać PROGRESS
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
wg mnie właśnie jest mega
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Planujesz dorzucić jakiś dystans na tył?