Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
No to może uda mi się wrzucić koła na auto a jak nie swoim to na pewno z kimś z Łodzi podjadę ---------- Post dopisany 05-04-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2013 at 20:15 ---------- wiosna...
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
co to jest za radyjko? nie zauważyłem że to 2DIN, kulturka teraz w środku
-
Siłownia
no ja też właśnie znam ludzi co ćwiczą mega długo i z suplami ale ciężko jest im i tak mięśnia złapać, tak jak mówisz wszystko od orgaznimu. Jak zaczynałem trenować to byłem taki placek 180cm i 97kg wagi pierwszy dzień na siłowni i ledwo 60kg na klate brałem a po tych 16-stu tygodniach pchałem już 9 dych no i waga się nie zmieniła, a przyrost siły i mięśni mega teraz redukcja i za jakieś 2 miechy znowu pompa
-
Siłownia
takie wyniki chyba dlatego że zacząłem trenować. do tego trochę diety dobre suple i moża zasuwać. A progresję miałem non stop na HST
-
Siłownia
Oj Piotrek Piotrek po co ten sarkazm wysłane GALAXY S3
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
xenon masz? bo na focie jedno światło jakieś takie żółte
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
od S3 wsadź
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
kiera kozak, dekory ogarnij
-
Siłownia
za***iste wyniki ja dopiero od września trenuje, zacząłem od 2 cykli po 4 tygodnie HST. biceps mi urósł 7 cm
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
miękki, trzeba odboi na tył naładować i na odbojach posadzić
-
Siłownia
jeśli ma się zakwasy to znaczy że trening był dobry, a jeżeli nie, znaczy że trzeba obciążenia dołożyć poza tym suple na regenerację i też zakwasów nie będzie jakiś masakrycznych ale jak ma straszne zakwasy - pierwszy trening?
-
Siłownia
jak masz straszne zakwasy to odpuść chwilę, 3x w tyg brzuch to max
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
spoko, wiozę jutro koła do piaskowania i malowania proszkowego, także może jakoś w przyszłym tygodniu wstrzelę opony i przymierzę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
+1
-
Siłownia
ja to wale go około 20 minut przed treningiem, 4 tabsy aktualnie, pewnie będę brał 5 od przyszłego tygodnia. Znam ludzi co brali po 8 tablet przed treningiem tego Olimpa i dlatego też wiele osób uważa ten spalacz za mało wydajny bo trzeba dużo szamać właśnie dlatego muszę szybko olimpa wszamać i kupić jakiś mocniejszy. A clenbuterol rzeczywiście podnosi temperature grubo ale to już nie są suple
-
Siłownia
no rozumiem. Ja ćwiczę od niedawna i jadę non stop full body na każdym treningu. Na masie mega pompa była a teraz na redukcji trochę siła spadła, ale waga i brzuch też w dół lecą więc narazie zrzucam. od czerwca znowu na masę wejdę i ładnie na lato spuchnę ---------- Post dopisany 05-04-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2013 at 23:58 ---------- jozek726 spalacz zwykły Olimpa - 13 ZŁ ? Olimp Thermo Speed Extreme 30 kaps. SKLEP ? Niska Cena dobre na pierwszy kontakt ze spalaczem. chociaż ja nie mogę się doczekać aż wreszcie skończę tego olimpa, bo jakiś lepszy spalacz chcę zarzucić
-
Siłownia
ja też aktualnie walczę z "nadbagażem" nie tyle piłowanie brzucha co bieganie jeśli chcesz zrzucić brzuch ja w miesiąc narazie 5 kg zrzuciłem (lekka dieta do tego) teraz lecę następny miesiąc, zaostrzyłem dietę i dorzuciłem spalacz tłuszczu Olimpa i już mi sporo powietrza z opony zeszło
-
[ALL B5] Audi S4
cwaniak szyfrem gada od jutra chyba zaczynam mielić temat z car detailing'iem bo muszę trochę ogarnąć lakier u siebie:facepalm: No toś synek przepadł Duuuużo przed tobą :decayed: wiem, to mnie martwi
-
Siłownia
i to na każdym treningu? ja zawsze robie full body workout, tylko troche inaczej łącze partie: klata+góra pleców barki+triceps dół pleców+triceps+brzuch nogi narazie wyłączyłem bo i tak mam wielkie i mocne a jestem na redukcji i 3x w tyg taki trening + bieganie 40 minut a w nietreningowe bieganie godzinę jutro mam trening to połączę sobie partie tak jak Ty rozpisałeś bo to może być niezłe
-
[B5 APS] by czorny
niech Ktoś mu poleje bez rejki jest kozak
-
[ALL B5] Audi S4
cwaniak szyfrem gada od jutra chyba zaczynam mielić temat z car detailing'iem bo muszę trochę ogarnąć lakier u siebie:facepalm:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
roluj nadkola i opuszczaj, kup więcej odboji (odboi? nie wiem jak to napisać ) to tył na odbojach posadzisz i nie będzie tarło
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
225 na 235 chcesz zamienić?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
o żesz ja piernicze. Ładnie stroi. To koło jest w ogóle mega dobre
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
na obydwa pytania masz już odpowiedzi w tym wątku