Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. No to może uda mi się wrzucić koła na auto a jak nie swoim to na pewno z kimś z Łodzi podjadę ---------- Post dopisany 05-04-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2013 at 20:15 ---------- wiosna...
  2. co to jest za radyjko? nie zauważyłem że to 2DIN, kulturka teraz w środku
  3. no ja też właśnie znam ludzi co ćwiczą mega długo i z suplami ale ciężko jest im i tak mięśnia złapać, tak jak mówisz wszystko od orgaznimu. Jak zaczynałem trenować to byłem taki placek 180cm i 97kg wagi pierwszy dzień na siłowni i ledwo 60kg na klate brałem a po tych 16-stu tygodniach pchałem już 9 dych no i waga się nie zmieniła, a przyrost siły i mięśni mega teraz redukcja i za jakieś 2 miechy znowu pompa
  4. takie wyniki chyba dlatego że zacząłem trenować. do tego trochę diety dobre suple i moża zasuwać. A progresję miałem non stop na HST
  5. Oj Piotrek Piotrek po co ten sarkazm wysłane GALAXY S3
  6. xenon masz? bo na focie jedno światło jakieś takie żółte
  7. kiera kozak, dekory ogarnij
  8. za***iste wyniki ja dopiero od września trenuje, zacząłem od 2 cykli po 4 tygodnie HST. biceps mi urósł 7 cm
  9. miękki, trzeba odboi na tył naładować i na odbojach posadzić
  10. jeśli ma się zakwasy to znaczy że trening był dobry, a jeżeli nie, znaczy że trzeba obciążenia dołożyć poza tym suple na regenerację i też zakwasów nie będzie jakiś masakrycznych ale jak ma straszne zakwasy - pierwszy trening?
  11. jak masz straszne zakwasy to odpuść chwilę, 3x w tyg brzuch to max
  12. spoko, wiozę jutro koła do piaskowania i malowania proszkowego, także może jakoś w przyszłym tygodniu wstrzelę opony i przymierzę
  13. ja to wale go około 20 minut przed treningiem, 4 tabsy aktualnie, pewnie będę brał 5 od przyszłego tygodnia. Znam ludzi co brali po 8 tablet przed treningiem tego Olimpa i dlatego też wiele osób uważa ten spalacz za mało wydajny bo trzeba dużo szamać właśnie dlatego muszę szybko olimpa wszamać i kupić jakiś mocniejszy. A clenbuterol rzeczywiście podnosi temperature grubo ale to już nie są suple
  14. no rozumiem. Ja ćwiczę od niedawna i jadę non stop full body na każdym treningu. Na masie mega pompa była a teraz na redukcji trochę siła spadła, ale waga i brzuch też w dół lecą więc narazie zrzucam. od czerwca znowu na masę wejdę i ładnie na lato spuchnę ---------- Post dopisany 05-04-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2013 at 23:58 ---------- jozek726 spalacz zwykły Olimpa - 13 ZŁ ? Olimp Thermo Speed Extreme 30 kaps. SKLEP ? Niska Cena dobre na pierwszy kontakt ze spalaczem. chociaż ja nie mogę się doczekać aż wreszcie skończę tego olimpa, bo jakiś lepszy spalacz chcę zarzucić
  15. ja też aktualnie walczę z "nadbagażem" nie tyle piłowanie brzucha co bieganie jeśli chcesz zrzucić brzuch ja w miesiąc narazie 5 kg zrzuciłem (lekka dieta do tego) teraz lecę następny miesiąc, zaostrzyłem dietę i dorzuciłem spalacz tłuszczu Olimpa i już mi sporo powietrza z opony zeszło
  16. cwaniak szyfrem gada od jutra chyba zaczynam mielić temat z car detailing'iem bo muszę trochę ogarnąć lakier u siebie:facepalm: No toś synek przepadł Duuuużo przed tobą :decayed: wiem, to mnie martwi
  17. i to na każdym treningu? ja zawsze robie full body workout, tylko troche inaczej łącze partie: klata+góra pleców barki+triceps dół pleców+triceps+brzuch nogi narazie wyłączyłem bo i tak mam wielkie i mocne a jestem na redukcji i 3x w tyg taki trening + bieganie 40 minut a w nietreningowe bieganie godzinę jutro mam trening to połączę sobie partie tak jak Ty rozpisałeś bo to może być niezłe
  18. niech Ktoś mu poleje bez rejki jest kozak
  19. cwaniak szyfrem gada od jutra chyba zaczynam mielić temat z car detailing'iem bo muszę trochę ogarnąć lakier u siebie:facepalm:
  20. roluj nadkola i opuszczaj, kup więcej odboji (odboi? nie wiem jak to napisać ) to tył na odbojach posadzisz i nie będzie tarło
  21. 225 na 235 chcesz zamienić?
  22. o żesz ja piernicze. Ładnie stroi. To koło jest w ogóle mega dobre
  23. na obydwa pytania masz już odpowiedzi w tym wątku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.