Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Balon na oponie A skad wiesz? byłem wczoraj przelotem w stolicy widziałem pod Lotosem ---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- ładnie stroi sqrwiel, tak powiem !
-
Siłownia
ja dorzuciłem sobie napalm w proszku, dawka 2x, popijam tym tablety thermo speed olimpa i klepie ostro. puls na orbitreku mi pokazał w pewnym momencie prawie 190
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Co się z stało z tylnym prawym kółkiem?
-
[ALL B5] Audi S4
Zboczeniec
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie ma tak źle najgorsza strona kierowcy, ale to sie ogarnie, bo i tak po tamtym sezonie zaczął się lakier podnosić, no bede chciał zejść poniżej 60
-
[B5 1Z] A4 TDi
ale zmasakrowałeś te nadkola mam nadzieję że to wykorzystasz i położysz to prawilnie na ziemii
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
- [ALL B5] Black With Red - na X5
Co mogę powiedzieć, jedno z najwyjebańszych aut na forum i godny reprezentant B5B. Tak jak piszesz, tylko czarne RSowe kratki w zderzak i jest miazga- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
na to wygląda, cena całkiem konkurencyjna na dipa- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
spawaj dokładki, dobry clean się zapowiada- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
czerwony kolor +5% do mocy- [B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
może być ciekawie z tym kolorkiem- Audi s2 coupe 3b
no teraz inne auto mega dobrze stroją mu te prosiaczki. Kiedyś też kupię sobie taką eSę- Szybko mrugajace kierunki na ledach
nie sądzę że LEDy wkłada się w celu oszczędzania energii tylko dla efektu wizualnego, ale tak jak mówisz, najlepiej obliczyć pod odpowiedni rezystor żeby się nie zjarał i jazda- [B5 AJM] Czarny Avant by zychu
jest konkret, dobrze wycackany tylko skręć go jeszcze niżej armi, mówisz o tym golfie: ???- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
tak, w Toruniu ogarnął mi to Tokarz- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
SPoko spoko Panowie, sam się nie mogę doczekać aż złożę wszystko Typek od malowania alu trochę spaprał robotę i poprawia, w weekend odbieram koła, w tygodniu założę opony i mam nadzieję że do tego zderzak, klapę i bix od Gwertego i jedziemy z sezonem 2013 ---------- Post dopisany 25-04-2013 at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 21:23 ---------- początek sezonu 2013 pozostało kręcenie gwintem, dopracowanie kilku szczegółów i można zaczynać sezon- [B5 AFN] kolejne body rs4 b5
Jak tam prace nad autem?- [B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
pięknie leży- Strefa motocyklistów
Na Twoim miejscu przejechał bym się na GSR, hornecie i Fazerku, wszystko w nakedzie, zdecydujesz na którym Ci się lepiej jeździ Ja po takim teście wybrałem horneta, ale to tylko mój wybór jeździłem fazerem i hornetem, obydwa z 2007 roku i wybrałbym Horneta, poręczniejszy jest i bardziej posłuszny wg mnie- Strefa motocyklistów
z motocyklami od kiedy pamiętam mam kontakt, ale pierwszy większy sprzęt to CBR 600 RR z 2003 roku, na 3 sezony mi starczył teraz jak się odkuję trochę z kasą to litra będe szukał- Strefa motocyklistów
no właśnie nie, chociaż osobiście wolę typowo sportowe pozycje jak na szlifierce- Strefa motocyklistów
na pierwsze moto bardzo dobra opcja- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
ja bym tu załadował prawilną 19stkę i glebę najpierw- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
jak już robisz takiego czarnucha to pryśnij - [ALL B5] Black With Red - na X5