Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Balon na oponie A skad wiesz? byłem wczoraj przelotem w stolicy widziałem pod Lotosem ---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- ładnie stroi sqrwiel, tak powiem !
  2. ja dorzuciłem sobie napalm w proszku, dawka 2x, popijam tym tablety thermo speed olimpa i klepie ostro. puls na orbitreku mi pokazał w pewnym momencie prawie 190
  3. Co się z stało z tylnym prawym kółkiem?
  4. Zboczeniec
  5. nie ma tak źle najgorsza strona kierowcy, ale to sie ogarnie, bo i tak po tamtym sezonie zaczął się lakier podnosić, no bede chciał zejść poniżej 60
  6. ale zmasakrowałeś te nadkola mam nadzieję że to wykorzystasz i położysz to prawilnie na ziemii
  7. Co mogę powiedzieć, jedno z najwyjebańszych aut na forum i godny reprezentant B5B. Tak jak piszesz, tylko czarne RSowe kratki w zderzak i jest miazga
  8. na to wygląda, cena całkiem konkurencyjna na dipa
  9. może być ciekawie z tym kolorkiem
  10. junior_tdi odpowiedział(a) na miniekzgr temat w Audi
    no teraz inne auto mega dobrze stroją mu te prosiaczki. Kiedyś też kupię sobie taką eSę
  11. nie sądzę że LEDy wkłada się w celu oszczędzania energii tylko dla efektu wizualnego, ale tak jak mówisz, najlepiej obliczyć pod odpowiedni rezystor żeby się nie zjarał i jazda
  12. jest konkret, dobrze wycackany tylko skręć go jeszcze niżej armi, mówisz o tym golfie: ???
  13. tak, w Toruniu ogarnął mi to Tokarz
  14. SPoko spoko Panowie, sam się nie mogę doczekać aż złożę wszystko Typek od malowania alu trochę spaprał robotę i poprawia, w weekend odbieram koła, w tygodniu założę opony i mam nadzieję że do tego zderzak, klapę i bix od Gwertego i jedziemy z sezonem 2013 ---------- Post dopisany 25-04-2013 at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 21:23 ---------- początek sezonu 2013 pozostało kręcenie gwintem, dopracowanie kilku szczegółów i można zaczynać sezon
  15. Jak tam prace nad autem?
  16. pięknie leży
  17. Na Twoim miejscu przejechał bym się na GSR, hornecie i Fazerku, wszystko w nakedzie, zdecydujesz na którym Ci się lepiej jeździ Ja po takim teście wybrałem horneta, ale to tylko mój wybór jeździłem fazerem i hornetem, obydwa z 2007 roku i wybrałbym Horneta, poręczniejszy jest i bardziej posłuszny wg mnie
  18. z motocyklami od kiedy pamiętam mam kontakt, ale pierwszy większy sprzęt to CBR 600 RR z 2003 roku, na 3 sezony mi starczył teraz jak się odkuję trochę z kasą to litra będe szukał
  19. no właśnie nie, chociaż osobiście wolę typowo sportowe pozycje jak na szlifierce
  20. na pierwsze moto bardzo dobra opcja
  21. ja bym tu załadował prawilną 19stkę i glebę najpierw
  22. jak już robisz takiego czarnucha to pryśnij

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.