Treść opublikowana przez junior_tdi
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
dałbym całość w poler a ten dekiel dokręcany w srebro z budy
-
Siłownia
Kolega Reggi wrzucił.Filmik daje dobrą motywację jak oglądałem pierwszy raz to miałem mega bekę z czarnucha, ale jak obejrzałem parę filmików z tej serii to
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
ale leżą te dwa bliźniaki prosiaki
-
[B5 APS] by czorny
nie stać mnie na tego hainekena no to w wiadro
-
B6 DIVISION
eeeee dobre to jest
-
[B5 APS] by czorny
wsadź stożek w kega od heinekena
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
jaram się jak ksiądz nowym ministrantem :kox:
-
[B5 1Z] A4 TDi
poka poka z bliska jak ten przód wypchnąłeś
-
Grill rs look
z tego co pamiętam jak miałem taki grill to to jest jeden element
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
kurde, ale na tym golfie jaka gleba i jaki poler amelinium możesz odkręcić od koła ten "talerz" ? wygląda jakby na te śruby był przykręcony
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
ja czuję różnicę na 19stkach. BTW za***iście mi się podoba o koło z lexa, siądzie w chuuu na A3 jaki to jest rozstaw? zmyj ptasią kupę z lampy
-
Grill rs look
ATRAPA GRILL NOWY AUDI A4 B5 8D0 94-01 S4 RS4 Wwa (3256109865) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Grill sportowy Audi A4 s4 wzór rs4 unikat (3235623104) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
placki z przedlifta w full manualu:naughty: tzn wsadziłem swoje ori co miałem ćwierć kubełki z ele lędźwiami bieda trochę, jak z recaro się przesiadłem to jak z fotela na taboret
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
wygląda jak jakiś 1000-konny potwór parodią by było okuć tak 150-konny traktor ale klapę to bym łyknął bo moja się coś wyrezać nie może ---------- Post dopisany 25-05-2013 at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2013 at 10:43 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/recaro-avanta-materiale-komplet-274899/
-
Siłownia
o Szatan
-
Strefa motocyklistów
no ten gixxer urywa łeb, jest na fabrycznym krótkim wahaczu wstaje na koło z każdego biegu i przy każdej prędkości - oczywiście z gazu
-
Strefa motocyklistów
Panowie, Brat sprzedaje swój całkiem ciekawy projekt: Suzuki GSX-R K7 1000 TURBO ! Tak, uturbił Gixxera i jest na sprzedanie. wycackany, dużo carbonu, wszystko perfekt, big brake kit, wszystko po prostu na tip top porobione. Jakby co zapraszzam na PW
-
[B5 APS] by czorny
nie mam niestety, tylko takie coś znalazłem apropos piłowania nadkola mam ten sam problem u siebie
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
jest szajn z tymi kołami tylko zdesia pryśnij jak najszybciej ---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ---------- i emblemat S4 z grilla wyciągnij
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ruskie nie liczą takich rzeczy
-
[B5 APS] by czorny
poza tym, że spaliło mi lakier przy nadkolu jest całkiem nieźle, ucze się pokonywac progi na 59/60cm dzisaj zauważyłem, że wyszła mi ruda, na klapie, chyba czas na US
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
elegancko wyjaśniłeś wszystko a co do quattro i zimy to do dzisiaj się wqrwiam że nie wziąłem B5 z Q
-
[B5 APS] by czorny
:grin::grin: rozwalił mnie Twój podpis dobrze leży ten Twój sedan, ten gładki zderzak robi mega robotę
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
- Siłownia
Nie mogę bo mnie parzą jak sam skurczysyn Ja brałem ActivLab ( cytryna i pomarańcza ok, wiśnia syf ) , ale teraz kupiłem HiTec..skład prawie 2x takie dawki co ActivLab, a droższy o 5 zł mnie też trochę piekły w kolano ale po godzinie już tak nie parzą tylko ładnie grzeją apropos bcaa to ja biorę HiTec Nutrition, smak wiśniowy - skręca ryj ale na mnie działa - Siłownia