Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. obry w chooy ! ---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------
  2. ---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- ---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ---------- jest grubas, nie ma co
  3. chwilowo wegetuję, ale mam nadzieję że ruszę z jakimś projektem
  4. Wszystkie foty są w pierwszym poście
  5. https://soundcloud.com/santos-jr/before-audioriver-2013 godzina techno
  6. za***isty sedanik ! 10J na tyle robi robotę, ale na przód wrzuciłbym jakiś dystansik widzę burberry na dekorach jak i u mnie
  7. doj**ałeś jest miazga! Do Battalionu Go ! ! ! ! ! ! ! !
  8. Felgi Audi A8 5x112 18" +nowe opony+dystanse 5x112/5x100 NIE MONOBLOCK Olesno ? Tablica.pl sprzedajesz koła?
  9. ja zimą też miałem podobną akcję, zamarznięty lis wyłonił mi się spod tira, też go okraczyłem to targałem go z kilometr pod autem, bo nie było się gdzie zatrzymać ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- fura po pucowaniu :slina: obłędnie się świeci
  10. postaram się wrzucić dziś jakieś foto
  11. Size-On Gaspariego. Wg mnie się opłaca (mega przyrost siły i masy mięśniowej w moim przypadku).
  12. Kuba się nie pier**li w tańcu i naku**ia mody takie tematy miło się przegląda
  13. Jeśli Ktoś lubi tech house i tego typu klimaty polecam: www.fb.com/SantosJuniorMUSIC https://soundcloud.com/santos-jr
  14. były endżele ale teraz to polifty w czerni chyba są?
  15. nie słyszę cofki, która wcześniej robiła gnój
  16. Niby tak ale było też kilka minusów ;-) myslisz że żona na 18stkach przez krawezniki przefrunie trochę więcej mięsa na tych 18stkach, może się uchronią bez porównania z 19stkami i profilem 35
  17. Michale, jakie Ty masz tutaj opony na tych mono?
  18. Napisz czy pasują do Honda CBR F4i Sport `02r. , czy trzeba dziurawić owiewki czy nie ? niby do F4i są inne, wiem że w RR trzeba robić otwory na crashpady
  19. Panowie, Ktoś może lata CBR 600 RR i szuka Crashpadów? Mam nówki za pół ceny do oddania Crash Pady Honda CBR 600 RR - WOMET-TECH ! NOWE Gostynin ? Tablica.pl
  20. hehehe, zawsze grubo pakuję paczki co by kurier nie uszkodził btw, to jest to czego brakowało w tym froncie wg mnie. Jeeeest kulturnie
  21. Zakłaaaadaaaaaaaaaaj
  22. bardzo spoko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.