Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
co to za jednostkaaaa?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
u la la, ale podmyło... dokładka zderzaka od cupry? ładnie się prezentuje sedanik rzucają się w oczy mega przyciemnione szyby, co osobiście średnio mi się tutaj widzi (za ciemne wg mnie) ile % ta folia ma na szybkach?
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
kilka szczegółów dopracujesz i dopiero będzie lalka tak jak chłopaki piszą, zmienić lampy na ori polifty i będzie spoko, do tego większe koło na mniejszym profilu i będzie lalka
- [B6 AVF] Avant LZ5L
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
komplet, jak nie ogarne sie z jednym okuciem to najwyzej zainwestuje w sam przód:wink:, tylne są ok dobra skoro juz poruszyliscie tamet to jednego szota wrzuce, a mówią ze deficyt zawieszeń do Quattro:facepalm::polew::polew: http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130911_144953_zpsaeb49e6a.jpg Airride + KW, musze do nich kupić klucz do regulacji i moze na zime wlecą na auto ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- ten nizszy przedni nie trzyma cisnienia, tzn jak naciskam to sie poduszka składa i nie odbija, reszta jest ok, tak wiec tam bede musiał zbadać temat:whistling: :kox::kox::kox:
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
8 tysięcy razy wygodniejsze od zwykłych kubłów miałem tylko wrażenie, że siedzi się wyżej odrobinę. Ładny środeczek się zrobił z tym Ricardo
-
Siłownia
rozpierdalacz systemu, lubie takie wynalzki przy delikatnej diecie 4kg w dol ale 8cm z pasa w ile czasu? ja wcześniej przy "lekkiej" diecie, treningu 3x w tyg i bieganiu 5x w tyg zrzuciłem 10 kilo w 6 tygodni. teraz planuję zrypać 12-14kg, mam nadzieję, że ten hyperlean mnie poskłada
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
miaaaazga! ślij coś do kalendarza
-
Siłownia
Rozje*iesz sobie tylko żołądek. Lepiej zrób porządna dietę. Moje problemy żołądkowe zaczęły się właśnie po spalaczach tłuszczu Być może przypadek. Ale ja już nic takiego więcej nie wezmę. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Ja jestem dopiero po pierwszej redukcji, brałem Olimpa Thermo Speed + jakaś tam dieta i dawało radę. Tylko żeby ten Olimp mnie klepał to brałem już 5 tabsów przed treningiem tak jak piszą ludzie - dobry jako pierwszy spalacz ale strasznie niewydajny. A ten hydrolean podobno mega, jedna tableta już klepie. A samą dietą nie dam rady na pewno za dużo zrzucić, a chciałbym przed zimowym masowaniem zrypać jak najwięcej
-
Siłownia
ja powoli wracam do redukcji i wrzucam sobie to na spalanie: NOVA HYPERLEAN FX7 60 caps SPALACZ WERSJA USA (3510593278) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. testował to ktoś? podobno klepie porządnie
-
Schowki sedan quattro
hahahaah, motyw z fajkami w drzewie mnie rozwalił
-
Schowki sedan quattro
Prezes, weź kasuj ten temat
-
Siłownia
- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
dobrze prawi! Tutaj żółte halo by pięknie podeszły- B6 DIVISION
nie ty jeden:slina:- B6 by Armi - sesja s.25
dokładnie, na gładko lepiej się prezentuje- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi szybko z Szarakiem działa jestem ciekawy nowego wykresu- [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
ja to zrobiłem już dawno- [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
od razu ładniej dupka się prezenci- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
o yeeebany co kupił ja bym tu widział wolnossaka V8- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
- Siłownia
No tak już można wyglądać bez kitu. jest forma ja dziś wracam po przerwie 3 tygodnie i od przyszłego tygodnia odchudzanko- [B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
już było USA na tyle wyrezać jak już szpachlujesz- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
sprawdzony sposób na kupowanie rarów- [B5 APS] by czorny
lol bes kitu. i 6 lat młotrzego - [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!