Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. co to za jednostkaaaa?
  2. u la la, ale podmyło... dokładka zderzaka od cupry? ładnie się prezentuje sedanik rzucają się w oczy mega przyciemnione szyby, co osobiście średnio mi się tutaj widzi (za ciemne wg mnie) ile % ta folia ma na szybkach?
  3. kilka szczegółów dopracujesz i dopiero będzie lalka tak jak chłopaki piszą, zmienić lampy na ori polifty i będzie spoko, do tego większe koło na mniejszym profilu i będzie lalka
  4. komplet, jak nie ogarne sie z jednym okuciem to najwyzej zainwestuje w sam przód:wink:, tylne są ok dobra skoro juz poruszyliscie tamet to jednego szota wrzuce, a mówią ze deficyt zawieszeń do Quattro:facepalm::polew::polew: http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130911_144953_zpsaeb49e6a.jpg Airride + KW, musze do nich kupić klucz do regulacji i moze na zime wlecą na auto ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- ten nizszy przedni nie trzyma cisnienia, tzn jak naciskam to sie poduszka składa i nie odbija, reszta jest ok, tak wiec tam bede musiał zbadać temat:whistling: :kox::kox::kox:
  5. 8 tysięcy razy wygodniejsze od zwykłych kubłów miałem tylko wrażenie, że siedzi się wyżej odrobinę. Ładny środeczek się zrobił z tym Ricardo
  6. rozpierdalacz systemu, lubie takie wynalzki przy delikatnej diecie 4kg w dol ale 8cm z pasa w ile czasu? ja wcześniej przy "lekkiej" diecie, treningu 3x w tyg i bieganiu 5x w tyg zrzuciłem 10 kilo w 6 tygodni. teraz planuję zrypać 12-14kg, mam nadzieję, że ten hyperlean mnie poskłada
  7. miaaaazga! ślij coś do kalendarza
  8. Rozje*iesz sobie tylko żołądek. Lepiej zrób porządna dietę. Moje problemy żołądkowe zaczęły się właśnie po spalaczach tłuszczu Być może przypadek. Ale ja już nic takiego więcej nie wezmę. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Ja jestem dopiero po pierwszej redukcji, brałem Olimpa Thermo Speed + jakaś tam dieta i dawało radę. Tylko żeby ten Olimp mnie klepał to brałem już 5 tabsów przed treningiem tak jak piszą ludzie - dobry jako pierwszy spalacz ale strasznie niewydajny. A ten hydrolean podobno mega, jedna tableta już klepie. A samą dietą nie dam rady na pewno za dużo zrzucić, a chciałbym przed zimowym masowaniem zrypać jak najwięcej
  9. ja powoli wracam do redukcji i wrzucam sobie to na spalanie: NOVA HYPERLEAN FX7 60 caps SPALACZ WERSJA USA (3510593278) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. testował to ktoś? podobno klepie porządnie
  10. hahahaah, motyw z fajkami w drzewie mnie rozwalił
  11. Prezes, weź kasuj ten temat
  12. dobrze prawi! Tutaj żółte halo by pięknie podeszły
  13. junior_tdi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ty jeden:slina:
  14. dokładnie, na gładko lepiej się prezentuje
  15. Kowi szybko z Szarakiem działa jestem ciekawy nowego wykresu
  16. ja to zrobiłem już dawno
  17. od razu ładniej dupka się prezenci
  18. o yeeebany co kupił ja bym tu widział wolnossaka V8
  19. No tak już można wyglądać bez kitu. jest forma ja dziś wracam po przerwie 3 tygodnie i od przyszłego tygodnia odchudzanko
  20. sprawdzony sposób na kupowanie rarów
  21. lol bes kitu. i 6 lat młotrzego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.