Treść opublikowana przez junior_tdi
-
Siłownia
ja ćwiczę od września zeszłego roku i najpierw zacząłem ciężkie siłowe i masowe treningi, wiosną tego roku redukcja i teraz znowu na masie jestem Zacząłem tak żeby na początku mięśnia złapać, dopiero redukcja
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wszystko na razie dobrze, czekamy na termin następnej operacji gdzieś w październiku, listopadzie, sami nie wiemy. Wszystko zależy od ogólnego stanu. Na razie szykujemy się na jakieś wakacje, niestety autem bo samolotem Franek będzie mógł latać dopiero po drugiej operacji. Także pewnie jakaś Hiszpania, a za rok sobie odbijemy podwójnie. No i parapetówa się szykuje tylko muszą basen skończyć co by Pool-party ogarnąć jak coś to zapraszam. A tak poza tym to stara bida, chciałoby się na jakiś zlot ogólnopolski, gdzieś nad wodą to by było cuś. oj, uważaj bo zaraz pół forum się zjedzie na pool party Dobrze, że z młodym w porządku. Trzymamy kciuki żeby przebrnął dzielnie przez następną operację
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
oczywiście że jest realny..... mówisz.... http://scrapedcrusaders.files.wordpress.com/2012/01/tig.jpg http://farm5.static.flickr.com/4094/4933019523_246ec55a8d_b.jpg to dopiero się ludzie będą pukać w głowę jak zobaczą tiguana na glebie:grin: co do czarnego to nie mam pytań poczekajmy aż Kowi pochwali się swoim
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
no i teraz jest lala z listwą w kolorze
-
Strefa motocyklistów
u mnie w CBR 600 RR blacha robiła mi za błotnik pod siedzeniem i co mnie zatrzymali to gadka: Panie władzo, dopiero co mi się urwało mocowanie, musiałem jakoś przyczepić
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Są rodzynki, potwierdzam. Znajomy pracuje w BMW w Łodzi, sprzedaje nowe i używane auta. W ubiegłym tygodniu przyjechał dziadzia bmw e46, 323i, automat, full bez skór, 99 rok. Dziadzia wyjechał z salonu nową trójką a kumpel tą jego betkę kupił za 6k PLN ! ! ! niecałe 150k przelotu udokumentowane w jednym serwisie BMW w Łodzi. Jeździłem tym w niedzielę, nawet żaden plasticzek nie zatrzeszczał i kopyto też jest odpowiednie
-
Strefa motocyklistów
Papiery to najmniejszy problem, kiedyś na allegro stał Suzuki GSX-R 600 K4 zarejestrowany na motorower
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
wg mnie też. Z racji tego że to wąskie koło to jest dobrze posadzone na glebie, co widać na foto. Widziałem na jakimś filmiku chyba z VAG Eventu czerwoną bodajże w S3 skorupie na tych monoblockach w polerze i nie podobało mi się wcale, tutaj pod srebrny lakier podeszło ....
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
- [ALL B5] Black With Red - na X5
Mega ,Mega Mega!- Muzyka w naszych autkach
Petarda +++10000 Torpeda mega, mieli mi bagażnik- Strefa biegaczy, triathlon
nawet ma szczałki do grania w NFSa- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
widziałem właśnie że wystawiłeś parę dni temu, nie powiem korci mnie, ale robie przerwe 3miesięczną w dłubaniu Junior, a Ty co tak powoli go rozbierasz? Wcześniej ricardosy, teraz grill z daleka wygląda na czystego, z bliska już nie ma szału, niestety sama myjka bezdotykowa przy tym kolorze za dużo nie da niestety narazie tak, ale kiedyś n pewno B5 wróci do łask- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
mam coś czego Ci brakuje http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/grill-s4-b5-277240/#post3617163- A4 B5 TDI by a4-freunde
jest fresh na tych lampach co do kół to Avusy tym bardziej nie powalają na kolana .....- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
poka poka te ledy- Siłownia
Dorian Yates NOX PUMP to go rozj.... wez zacznij od shock therapy albo napalm napalm podjadam sobie przed treningiem, mało wydajny wg mnie - trzeba duuuuużą dawkę walnąć żeby klepało jak należy (przynajmniej w moim przypadku, a ważę 90kg).- A4 B5 TDI by a4-freunde
Ja bym zostawił to koło, tylko, żeby było jebnięcie to brakuje gleby i niskiego profilu. Avusy oklepaneeeeeeee- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
no jest najs ale jak już foty cykasz to tego bata z dachu byś zdjął- [B5 AJM] OGrowóz
w cenie tych Rotiformów kupiłbyś Żonie dupowóz- B6 DIVISION
jakiś syf jest na tej stronie, antyvirus blokuje mi dostęp...- [ALL B5] Audi S4
szok z tym blokiem- [B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
no tylko posadzić go zostało bo już w miarę ogarnięty sprzęt- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
niezła konfrontacja z beemą- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
co Ty się tak podlizujesz ?? raczej wyraża swoją opinię, po to jest ten temat - [ALL B5] Black With Red - na X5