Treść opublikowana przez junior_tdi
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Avusy się chowają
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Mega się prezentuje.... czarne lampy by tu pozamiatały
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
świetnie wygląda :jerk: mi się podoba
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
za***iste te Tomasony. Podobne do AMG
-
B6 DIVISION
- [B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
konkret, trochę taki Audi style z tym pokrętłem i guzikami- [ALL B5] Audi S4
- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
na jakim kole i zawiasie jeździsz? Seria - 15 cali i BA :-)- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
dawaj sesje jakąś Misiek- Siłownia
zrób sobie przerwę, bcaa ochronnie na mięśnie wcinaj a po jakiś 4-5 tygodniach przypierdol jakąś konkretną suplementację- Siłownia
ja dostałem napalm za free od kumpla i tak jem bo jem. A shoty na mnie nie działały za dobrze, a proszkiem to sam sobie dozuję dawkę- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
były lexusy, był znaczek S4. ALe aktualnie JEST PIERDOLNIĘCIE ! ! ! ! ! ! Wiesz jak liczyłem na ten setup, mega się ciesze że został :dancing::dancing:- Siłownia
Size On Gaspariego zarzuć po treningu. Jest to stak kreatynowy, mi mięśnie na tym pięknie rosły i mega dobra regeneracja polecam smak winogronowy Dzięki Junior.Ze stakow to brałem kiedyś X-Panda,No-Xplode i Cell Mass.Efekty były bardzo zadowalajace. A Ty którego Size On brałeś?-bo są 2 rodzaje:pre-contest i maximum performance. Czytałem też o połączeniu Super pump+Size On. wysłane za pomocą tapki maximum performance mnie pięknie poskładał SUper pump typowa przedtreningówka, ja aktualnie przed treningiem jem NAPALM od FA, bycza dawka i mam dreszcze Kończy Ci się cykl i znowu chcesz brać kreatynę? Zrób przerwę 4 tygodnie i dopiero wtedy weź ten jabłczan z Treca. Z gaspari też są dobre odżywki . Jak będziesz trzymał dietę to spadku dużego nie powinno być (chociaż zawsze jakiś jest). też prawda, lepiej zrobic przerwę od krety, trochę zejdzie pewnie wody z mięcha, ale lepiej zrobić przerwę i później wrzucić jakiegoś staka albo mono to się ładnie spompujesz- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Już Ci pisałem, że blachę to masz mega pozostaje wygładzić zderzak i klapę USA zarzucić- Siłownia
Size On Gaspariego zarzuć po treningu. Jest to stak kreatynowy, mi mięśnie na tym pięknie rosły i mega dobra regeneracja polecam smak winogronowy- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Widziałem to, podobno migusiem znalazł się chętny myślałem że ktoś z forum łyknął bo chyba takich stołków nie ma na forum , ale poszły do DE też takie słuchy do mnie doszły że do gebelsów poleciały- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Widziałem to, podobno migusiem znalazł się chętny- B6 DIVISION
soczysta:slina: no nie mogę się napaczeć- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
yep- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
"Był bum Będzie Tjun... !"- Siłownia
aj, sorry, mój błąd nie ogarnąłem jak na wycinkę to bardzo dobrze. BCAA wcinaj żeby mięśnia ochronić- Siłownia
po 2 ćwiczenia na partię a aktualnie nawet po jednym ćwiczeniu na partię 5 serii po 5 powtórzeń max ciężarem- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
będzie ale niestety w pierwszej kolejności muszę rozglądnąć się za zderzakiem, bo swój lekko uszkodziłem na krawężniku i pewnie za niedługo będę szukał poliftowego ze spryskami ciśnij od eSy zderzak- Siłownia
wg mnie za dużo mimo wszystko...- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
widziałem, też zmieniałem serducho u siebie Radimm, jakaś lotka na tyle by siadła u Ciebie - [B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...