Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Avusy się chowają
  2. Mega się prezentuje.... czarne lampy by tu pozamiatały
  3. świetnie wygląda :jerk: mi się podoba
  4. za***iste te Tomasony. Podobne do AMG
  5. junior_tdi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. konkret, trochę taki Audi style z tym pokrętłem i guzikami
  7. na jakim kole i zawiasie jeździsz? Seria - 15 cali i BA :-)
  8. dawaj sesje jakąś Misiek
  9. zrób sobie przerwę, bcaa ochronnie na mięśnie wcinaj a po jakiś 4-5 tygodniach przypierdol jakąś konkretną suplementację
  10. ja dostałem napalm za free od kumpla i tak jem bo jem. A shoty na mnie nie działały za dobrze, a proszkiem to sam sobie dozuję dawkę
  11. były lexusy, był znaczek S4. ALe aktualnie JEST PIERDOLNIĘCIE ! ! ! ! ! ! Wiesz jak liczyłem na ten setup, mega się ciesze że został :dancing::dancing:
  12. Size On Gaspariego zarzuć po treningu. Jest to stak kreatynowy, mi mięśnie na tym pięknie rosły i mega dobra regeneracja polecam smak winogronowy Dzięki Junior.Ze stakow to brałem kiedyś X-Panda,No-Xplode i Cell Mass.Efekty były bardzo zadowalajace. A Ty którego Size On brałeś?-bo są 2 rodzaje:pre-contest i maximum performance. Czytałem też o połączeniu Super pump+Size On. wysłane za pomocą tapki maximum performance mnie pięknie poskładał SUper pump typowa przedtreningówka, ja aktualnie przed treningiem jem NAPALM od FA, bycza dawka i mam dreszcze Kończy Ci się cykl i znowu chcesz brać kreatynę? Zrób przerwę 4 tygodnie i dopiero wtedy weź ten jabłczan z Treca. Z gaspari też są dobre odżywki . Jak będziesz trzymał dietę to spadku dużego nie powinno być (chociaż zawsze jakiś jest). też prawda, lepiej zrobic przerwę od krety, trochę zejdzie pewnie wody z mięcha, ale lepiej zrobić przerwę i później wrzucić jakiegoś staka albo mono to się ładnie spompujesz
  13. Już Ci pisałem, że blachę to masz mega pozostaje wygładzić zderzak i klapę USA zarzucić
  14. Size On Gaspariego zarzuć po treningu. Jest to stak kreatynowy, mi mięśnie na tym pięknie rosły i mega dobra regeneracja polecam smak winogronowy
  15. Widziałem to, podobno migusiem znalazł się chętny myślałem że ktoś z forum łyknął bo chyba takich stołków nie ma na forum , ale poszły do DE też takie słuchy do mnie doszły że do gebelsów poleciały
  16. Widziałem to, podobno migusiem znalazł się chętny
  17. junior_tdi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    soczysta:slina: no nie mogę się napaczeć
  18. "Był bum Będzie Tjun... !"
  19. aj, sorry, mój błąd nie ogarnąłem jak na wycinkę to bardzo dobrze. BCAA wcinaj żeby mięśnia ochronić
  20. po 2 ćwiczenia na partię a aktualnie nawet po jednym ćwiczeniu na partię 5 serii po 5 powtórzeń max ciężarem
  21. będzie ale niestety w pierwszej kolejności muszę rozglądnąć się za zderzakiem, bo swój lekko uszkodziłem na krawężniku i pewnie za niedługo będę szukał poliftowego ze spryskami ciśnij od eSy zderzak
  22. wg mnie za dużo mimo wszystko...
  23. widziałem, też zmieniałem serducho u siebie Radimm, jakaś lotka na tyle by siadła u Ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.