Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. konkret się prezentuje Czerwoniak. Teraz tylko bym przeprowadził ten manewr z lampami z tyłu, co pisałem na drugiej stronie Twojego tematu - czarną folię przez środek lamp z tyłu żeby zakryć te dziwne kształty w nich
  2. wg mnie też szkoda fury. Ale Q daje radę
  3. na mięśnie to plastry rozgrzewające przyklejaj Nie wszystkie kontuzje i schorzenia wymagają rozgrzewania...czasem jest dokładnie odwrotnie. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 Sam miałem niedawno problem z bolącym kolanem. Okazało się że po prostu je przeciążyłem bieganiem. Ortopeda zalecił mi chłodzenie kompresami i pomogło. Ogólnie powiedział mi też że jeżeli coś boli to stawy się chłodzi (kompresami na przykład) a mięśnie rozgrzewa (np kompresami lub plastrami rozgrzewającymi)
  4. na mięśnie to plastry rozgrzewające przyklejaj
  5. jest grubo
  6. będzie dobry skurkowaniec
  7. totalną wiochą będzie naklejanie na koła BMW znaczka OOOO
  8. następny.... na tym to polega, że w B6 upchnął koło z Bejcy sam w zeszłym roku latałem na mercach i była gwiazda a teraz BMW i też biało niebieski wirnik został
  9. ?|? Rotiform Wheels ?|? Rotiform już podpaczał u szafy koło
  10. lexy oo lexy siądą dobrze
  11. czekam na foty złożonej RR'ki
  12. okropne 8,5J ET14 bodajże i 9J tył ET18 ? coś takiego z tego co pamiętam
  13. fakt, polera robi mega robotę
  14. mam sentyment do tego koła
  15. no i muzyka w słuchawkach
  16. świetnie wyszło. Z tymi dekielkami co pokazywałeś siądzie konkret
  17. junior_tdi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    silnik i fun z jazdy chyba w pełni to rekompensuje
  18. Ogladałem to Audi na wojnie PP w Łodzi. Mega siadły na niej te koła z BMW. btw. Spóźniłem się jakiś tydzień z autem, miałem wjazd na tą wojnę ale niestety jak to często bywa plany się pie****
  19. junior_tdi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    jeździłem Z06, jest naprawdę wściekłe auto
  20. zależy jaki dzień, ja też czasami mam takie dni że najchętniej to bym poszedł do sauny i wyszedł, a czasami tak mnie nosi że woo hoo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.