Treść opublikowana przez junior_tdi
-
Siłownia
po tygodniu zobaczymy czy dwie tablety będą Cię klepać
-
[B5 1Z] A4 TDi
ojoj, ale wyszło muszę miernikiem lakieru chyba u siebie posprawdzać nadkola bo może też takie coś wyjdzie :grin:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
gładki zderzak u Ciebie by zrobił robotę sorry za OT. Jedni kleją żółtą folię a inni chyba pomarańczową, bo co widzę to inny odcień tych US'ów różne aparaty, ustawienia pewnie też swoje robi
-
Siłownia
dokładnie, ja brałem chwilę Napalm, ale tak jak Panowie piszą, z treningu na trening musiałem więcej prochu sypać, żeby klepało dobra muza w słuchawkach i jedziesz !
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
jest konkret tylko blendę nad rejestracją dał bym w kolor
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
zapomniałem dodać - Avant bez relingów :jerk::jerk::jerk:
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
podoba mi się ale tak jak piszesz - małe korekty tej wysokości i będzie malinka jak go posadzisz jak należy
-
Siłownia
na początku brałem dwie i mnie grzało, ale po tygodniu już 4 musiałem brać (5 treningów w tygodniu). Z tego słynie właśnie thermo speed, że jest mało wydajny. Ale to też w głównej mierze od organizmu zależy, mnie suple nie klepią za mocno, dlatego zawsze biorę trochę ponad normę
-
Siłownia
ja brałem 4 tabsy przed treningiem tego thermo speeda i jedną z rana od razu muszę to szybko zjeść żeby jakiś mocniejszy spalacz kupić
-
Siłownia
ja po przerwie spowodowanej kolanem wracam do treningów
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
mega stoi na tych kołach jednak to prawda, że przy dobrej glebie nawet nie duże koło prezentuje się bardzo dobrze
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
no jestem ciekawy co tam wystrugasz z tej budy auto marzenie
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
+1 jest prze sympatycznie
-
A8 D3 na 20" :)
pięknie się prezentuje w kadrze
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
jest konkret
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
jest mega. tylko tył zaklepać i jazda
-
[B5 AJM] OGrowóz
pasują mu te prosiaczki
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
ja też chcę u siebie zarzucić takie "grubsze" rurki do dołu zagięte, ostatnio podpatrzyłem że nie tylko w A6 ale i w nowszych A3 są takie montowane
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Jak tam akcja z kołami
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
- Siłownia
u mnie jedno i drugie na mega +- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
no pięknie pasuje do niebieskiego mega dobrze wygląda- Siłownia
a daj spokój z tą muzą na siłce Sprawdź maila Tomek- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
dobre, wrzuć jeszcze bok auta- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Nie bedzie gwintu, bo : http://www3.picturepush.com/photo/a/7378391/480/Zmod/Lubi%C4%99-za***rdala%C4%87.bmp?v0 ale dlaczego: - Siłownia