Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. po tygodniu zobaczymy czy dwie tablety będą Cię klepać
  2. ojoj, ale wyszło muszę miernikiem lakieru chyba u siebie posprawdzać nadkola bo może też takie coś wyjdzie :grin:
  3. gładki zderzak u Ciebie by zrobił robotę sorry za OT. Jedni kleją żółtą folię a inni chyba pomarańczową, bo co widzę to inny odcień tych US'ów różne aparaty, ustawienia pewnie też swoje robi
  4. dokładnie, ja brałem chwilę Napalm, ale tak jak Panowie piszą, z treningu na trening musiałem więcej prochu sypać, żeby klepało dobra muza w słuchawkach i jedziesz !
  5. jest konkret tylko blendę nad rejestracją dał bym w kolor
  6. zapomniałem dodać - Avant bez relingów :jerk::jerk::jerk:
  7. podoba mi się ale tak jak piszesz - małe korekty tej wysokości i będzie malinka jak go posadzisz jak należy
  8. na początku brałem dwie i mnie grzało, ale po tygodniu już 4 musiałem brać (5 treningów w tygodniu). Z tego słynie właśnie thermo speed, że jest mało wydajny. Ale to też w głównej mierze od organizmu zależy, mnie suple nie klepią za mocno, dlatego zawsze biorę trochę ponad normę
  9. ja brałem 4 tabsy przed treningiem tego thermo speeda i jedną z rana od razu muszę to szybko zjeść żeby jakiś mocniejszy spalacz kupić
  10. ja po przerwie spowodowanej kolanem wracam do treningów
  11. mega stoi na tych kołach jednak to prawda, że przy dobrej glebie nawet nie duże koło prezentuje się bardzo dobrze
  12. no jestem ciekawy co tam wystrugasz z tej budy auto marzenie
  13. +1 jest prze sympatycznie
  14. junior_tdi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    pięknie się prezentuje w kadrze
  15. pasują mu te prosiaczki
  16. ja też chcę u siebie zarzucić takie "grubsze" rurki do dołu zagięte, ostatnio podpatrzyłem że nie tylko w A6 ale i w nowszych A3 są takie montowane
  17. Jak tam akcja z kołami
  18. u mnie jedno i drugie na mega +
  19. no pięknie pasuje do niebieskiego mega dobrze wygląda
  20. a daj spokój z tą muzą na siłce Sprawdź maila Tomek
  21. dobre, wrzuć jeszcze bok auta
  22. Nie bedzie gwintu, bo : http://www3.picturepush.com/photo/a/7378391/480/Zmod/Lubi%C4%99-za***rdala%C4%87.bmp?v0 ale dlaczego:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.