Treść opublikowana przez junior_tdi
-
Audi s2 coupe 3b
hehehe będą dobrze leżeć na eSie z glebą leżały by mega dobrze
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
wracając do S6 :slina::slina::slina::slina::slina::slina:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
zostaw rączki tak jak są
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Jak prace nad Avantem?
-
Strefa biegaczy, triathlon
dzięki za info Panowie Kocham muzykę, muszę ją mieć na uszach w czasie biegu. Biegłem ostatnio w zwykłych dousznych i było spoko, ale wolę chyba douszne co do playerów: sansa clip zip - fajnie że można dołożyć pamięci kartą PHILIPS GoGEAR RAGA - 6 minutowe ładowanie baterii szok a jakieś konkretne słuchawki możecie jeszcze polecić? takie jak w zestawie z Philipsem banany są dobre do biegania? ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- PHILIPS GoGEAR RAGA 4GB ODTWARZACZ MP3 ZESTAW 3w1 (3097467799) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Siłownia
ćwiczę od września, do końca lutego miałem trening na masę, a od miesiąca mam redukcję Wytrwałości chyba nie zabraknie bo spodobało mi się
-
RS4 B5 By Kosiniak.
Jest jakieś zainteresowanie tego typu autem u Nas w kraju? Mnie jeszcze na takiego nie stać ale kiedyś na pewno sobie zafunduję taką Perełkę
-
Siłownia
SIema! Od niedawna zacząłem trenować więc chętnie będę tu zaglądał
-
Strefa biegaczy, triathlon
Szukałem właśnie takiego tematu. Witam! Z racji tego iż od jakiegoś czasu zacząłem trenować (do niedawna trening na masę) i biegać mam do Was pytanie: Czy możecie mi polecić jakiś odtwarzacz mp3 oraz słuchawki do biegania ? Oczywiście najlepiej w jak najtańszej kasie słuchawki obowiązkowo douszne i w miarę przyzwoity odtwarzacz.
-
Muzyka w naszych autkach
Polecam całą nową płytę Tedzika
- Lancer EVO X
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
mam je już w chacie, powiercone są elegancko. Idą w proszek w przyszłym tygodniu no i po świętach chciałbym pasować na aucie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mefju, wiesz że mocno trzymam kciuki żebyś zostawił te prosięta, bo da radę jeździć na takim setupie i przy odrobinie chęci da się go położyć. Nie tak jak na 18stkach ale co z tego a co do pasażerów z tyłu to ja na 18stkach już miałem z tym problem przez miękki gwint
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
205/40/17 załaduj to będzie go można konkretnie położyć, profil powyżej 40 już balonowaty trochę
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
17 cali?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
za***iste jest to kółko
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
jaka szerokość alu?
-
[B5 APS] by czorny
też sądzę że ciemne fele giną trochę na srebrnym aucie
-
Brak mocy przy 3000 obrotów
1. Przewody podciśnieniowe sprawdzić, najlepiej wymienić na silikony 2. zawór n75 to dwie podstawowe rzeczy
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No bardzo się ciesze że zostawiasz Na nysie wypijemy zdrowie naszych staruszków Amen
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
a nie mówiłem.... nie sprzedam chyba nigdy ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- obra koniec OT
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No właśnie chyba zostawię jeszcze klekota na ten sezon i zrealizuje te wszystkie plany, które postanowiłem zrealizować a koła wrzucam jak tylko trochę sól z dróg zejdzie i chociaż odrobinę połatają kratery po zimie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Arek teraz mi ciężko stwierdzić. Nie jestem specem od takich spraw, co prawda pierwszy raz spotykam się z taką felgą i gwintem Czas pokaże jak do tego przysiądę i zacznę montować czyli coś w okolicach końca marca a początku kwietnia. Zawsze jest jakaś alternatywa jak się nie uda zejść bądź coś będzie nie pasować. Felgi sprzedam i kupię inne leszcz
-
[Audi 80 B4] avant US
trzymam kciuki, żeby kiedyś znowu wrócił do nie seryjnego wyglądu
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
jest KOCUR daj lajtowe 10mm na każdą stronę, roluj nadkola i kładź sukę (chociaż jaki dystans dowiesz się przy kręceniu gwintem) Osobiście wstrzeliłbym na to 215/35 ktoś pisał ostatnio na Battalionie że dwa takie Falkeny może załatwić