Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. junior_tdi odpowiedział(a) na miniekzgr temat w Audi
    hehehe będą dobrze leżeć na eSie z glebą leżały by mega dobrze
  2. wracając do S6 :slina::slina::slina::slina::slina::slina:
  3. zostaw rączki tak jak są
  4. dzięki za info Panowie Kocham muzykę, muszę ją mieć na uszach w czasie biegu. Biegłem ostatnio w zwykłych dousznych i było spoko, ale wolę chyba douszne co do playerów: sansa clip zip - fajnie że można dołożyć pamięci kartą PHILIPS GoGEAR RAGA - 6 minutowe ładowanie baterii szok a jakieś konkretne słuchawki możecie jeszcze polecić? takie jak w zestawie z Philipsem banany są dobre do biegania? ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- PHILIPS GoGEAR RAGA 4GB ODTWARZACZ MP3 ZESTAW 3w1 (3097467799) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  5. ćwiczę od września, do końca lutego miałem trening na masę, a od miesiąca mam redukcję Wytrwałości chyba nie zabraknie bo spodobało mi się
  6. Jest jakieś zainteresowanie tego typu autem u Nas w kraju? Mnie jeszcze na takiego nie stać ale kiedyś na pewno sobie zafunduję taką Perełkę
  7. SIema! Od niedawna zacząłem trenować więc chętnie będę tu zaglądał
  8. Szukałem właśnie takiego tematu. Witam! Z racji tego iż od jakiegoś czasu zacząłem trenować (do niedawna trening na masę) i biegać mam do Was pytanie: Czy możecie mi polecić jakiś odtwarzacz mp3 oraz słuchawki do biegania ? Oczywiście najlepiej w jak najtańszej kasie słuchawki obowiązkowo douszne i w miarę przyzwoity odtwarzacz.
  9. Polecam całą nową płytę Tedzika
  10. junior_tdi odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    jaram się
  11. mam je już w chacie, powiercone są elegancko. Idą w proszek w przyszłym tygodniu no i po świętach chciałbym pasować na aucie
  12. Mefju, wiesz że mocno trzymam kciuki żebyś zostawił te prosięta, bo da radę jeździć na takim setupie i przy odrobinie chęci da się go położyć. Nie tak jak na 18stkach ale co z tego a co do pasażerów z tyłu to ja na 18stkach już miałem z tym problem przez miękki gwint
  13. 205/40/17 załaduj to będzie go można konkretnie położyć, profil powyżej 40 już balonowaty trochę
  14. za***iste jest to kółko
  15. jaka szerokość alu?
  16. też sądzę że ciemne fele giną trochę na srebrnym aucie
  17. 1. Przewody podciśnieniowe sprawdzić, najlepiej wymienić na silikony 2. zawór n75 to dwie podstawowe rzeczy
  18. No bardzo się ciesze że zostawiasz Na nysie wypijemy zdrowie naszych staruszków Amen
  19. a nie mówiłem.... nie sprzedam chyba nigdy ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- obra koniec OT
  20. No właśnie chyba zostawię jeszcze klekota na ten sezon i zrealizuje te wszystkie plany, które postanowiłem zrealizować a koła wrzucam jak tylko trochę sól z dróg zejdzie i chociaż odrobinę połatają kratery po zimie
  21. Arek teraz mi ciężko stwierdzić. Nie jestem specem od takich spraw, co prawda pierwszy raz spotykam się z taką felgą i gwintem Czas pokaże jak do tego przysiądę i zacznę montować czyli coś w okolicach końca marca a początku kwietnia. Zawsze jest jakaś alternatywa jak się nie uda zejść bądź coś będzie nie pasować. Felgi sprzedam i kupię inne leszcz
  22. junior_tdi odpowiedział(a) na dydo85 temat w Audi
    trzymam kciuki, żeby kiedyś znowu wrócił do nie seryjnego wyglądu
  23. jest KOCUR daj lajtowe 10mm na każdą stronę, roluj nadkola i kładź sukę (chociaż jaki dystans dowiesz się przy kręceniu gwintem) Osobiście wstrzeliłbym na to 215/35 ktoś pisał ostatnio na Battalionie że dwa takie Falkeny może załatwić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.