Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
+1 +100 co do samego koła - 8 tysięcy razy lepsze od tego RSa wg mnie
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
elegancko
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Biło.. 2.4 ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 03:02 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 00:53 ---------- http://img839.imageshack.us/img839/3609/20130304702.jpg http://img850.imageshack.us/img850/7030/20130304704.jpg to 1.8T na klapie zamień na 1.6
-
[ALL B5] Audi S4
zgrywa się bo to jedna i ta sama taśma izolacyjna:decayed: taki urok carbon folii
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Nie zebym cos mial do kolegi kamien85 ale sa tez inne fury ktore maja wiecej zmian np. czorny, bartosz85 i wiele innych, fakt auto ladnie sie prezentuje itd ale co ma zmienione kolo gwint i jakies drobiazgi, troche za malo moim zdaniem no ale Ive rzadi:decayed: ja się wypowiem jak zobaczę auto zglebione z kołem na żywo w Łodzi
-
[ALL B5] Audi S4
wolałbym zwykłą 1 DIN poliftową niż przedliftową a ten carbon zgrywa się z dekorkami, ja bym zostawił jeśli już
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
mózg rozjebany
- Lancer EVO X
-
[ALL B5] Audi S4
"brudny czołg hańbą dla Twojego Battalionu!" jest mega i tyle
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
moje zdanie znasz
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
muszę jeszcze skonsultować to z kumplem lakiernikiem może coś doradzi. Do Papa Smerfa już pisałem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, może podpowiesz czym poza maszynką do nadkoli mogę zaklepać te nadkola? w drodze do nysy w zeszłym roku kijem baseballowym zaginaliśmy u mnie jedno nadkole jak zaklepię, to zamalować lakierem wystarczy?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
nie sypnie nie sypnie mnie też nosi żeby zakładać koła ale jeszcze w proszek muszę je dać i dwie brakujące opony dorwać
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja też jestem za. Dziś oficjalnie zaliczyłem semestr więc trochę czasu będzie na granie
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
CZeeeeekam na efekt położenia dziada na ziemi
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
w konsoli wpisujesz komendę fps_max 99
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
taką fotką powinien kończyć się każdy temat z A4
-
Dymi na biało / czuć spalonym olejem / nie ma mocy AJM a4b5 Pomocy! !!
notlaufa chyba łapie. to kara za to że nie wsadziłeś BRD sprawdź czy dobrze podciśnienia podłączyłeś u mnie łapał kiedyś notlaufa bo mechanik popierdolił przewody podciśnieniowe
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
alu czekają na piaskowanie i malowanie
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
za***iście ciśniesz z tematem! czekam aż uzbroisz pełne body S4
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
dobra podsufitka gdzieś dekora środkowego podział?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
:thumbup1:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
215/35 ładuj na wszystkie 4 albo grubo albo wcale !
-
Dziury w drogach ranking najbardziej dziurawych dróg.
nie ma się co za głowę łapać, po każdej zimie wychodzą takie kwiatki na niektórych drogach, że masakra
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
nic się nie martw. Trafiła w dobre ręce. Trzeba czekać na lepsze dni i w garażu znowu stanie B5 (mam nadzieję)