Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. +1 +100 co do samego koła - 8 tysięcy razy lepsze od tego RSa wg mnie
  2. elegancko
  3. Biło.. 2.4 ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 03:02 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 00:53 ---------- http://img839.imageshack.us/img839/3609/20130304702.jpg http://img850.imageshack.us/img850/7030/20130304704.jpg to 1.8T na klapie zamień na 1.6
  4. zgrywa się bo to jedna i ta sama taśma izolacyjna:decayed: taki urok carbon folii
  5. Nie zebym cos mial do kolegi kamien85 ale sa tez inne fury ktore maja wiecej zmian np. czorny, bartosz85 i wiele innych, fakt auto ladnie sie prezentuje itd ale co ma zmienione kolo gwint i jakies drobiazgi, troche za malo moim zdaniem no ale Ive rzadi:decayed: ja się wypowiem jak zobaczę auto zglebione z kołem na żywo w Łodzi
  6. wolałbym zwykłą 1 DIN poliftową niż przedliftową a ten carbon zgrywa się z dekorkami, ja bym zostawił jeśli już
  7. junior_tdi odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    :slina::slina:
  8. "brudny czołg hańbą dla Twojego Battalionu!" jest mega i tyle
  9. moje zdanie znasz
  10. muszę jeszcze skonsultować to z kumplem lakiernikiem może coś doradzi. Do Papa Smerfa już pisałem
  11. Kowi, może podpowiesz czym poza maszynką do nadkoli mogę zaklepać te nadkola? w drodze do nysy w zeszłym roku kijem baseballowym zaginaliśmy u mnie jedno nadkole jak zaklepię, to zamalować lakierem wystarczy?
  12. nie sypnie nie sypnie mnie też nosi żeby zakładać koła ale jeszcze w proszek muszę je dać i dwie brakujące opony dorwać
  13. Ja też jestem za. Dziś oficjalnie zaliczyłem semestr więc trochę czasu będzie na granie
  14. CZeeeeekam na efekt położenia dziada na ziemi
  15. w konsoli wpisujesz komendę fps_max 99
  16. taką fotką powinien kończyć się każdy temat z A4
  17. notlaufa chyba łapie. to kara za to że nie wsadziłeś BRD sprawdź czy dobrze podciśnienia podłączyłeś u mnie łapał kiedyś notlaufa bo mechanik popierdolił przewody podciśnieniowe
  18. alu czekają na piaskowanie i malowanie
  19. za***iście ciśniesz z tematem! czekam aż uzbroisz pełne body S4
  20. dobra podsufitka gdzieś dekora środkowego podział?
  21. 215/35 ładuj na wszystkie 4 albo grubo albo wcale !
  22. nie ma się co za głowę łapać, po każdej zimie wychodzą takie kwiatki na niektórych drogach, że masakra
  23. nic się nie martw. Trafiła w dobre ręce. Trzeba czekać na lepsze dni i w garażu znowu stanie B5 (mam nadzieję)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.