Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. wszystko świeci na czerwono, podczas cofania to czasem trzeba się wspomóc światłem stop no a kierunek to taka barwa pomiędzy czerwonym a pomarańczą, inni kierowcy beztrudu się domyślą bo miga a jak będzie kontrola to ostatecznie się zerwie bo to jakieś 3sek. roboty skoro tak mówisz to chyba całe u siebie okleję, bo sam wsteczny oklejony folią nie będzie prezentował się dobrze. A skoro kierunek świeci chociaż trochę na pomarańczowo to luzik
  2. eee no bajerka jest byłem ciekawy jak wygląda oklejony wsteczny na przeliftach. tak jak pisałeś widzę że kierunek też machnąłeś. nie świeci na czerwono?
  3. znam ten ból ostatnie foty auta mam ze stycznia, po zabiegach pod maską, a poprzednie chyba z końca września 2012
  4. daj foto lamp tylnych
  5. bez oklejonej konsoli było by nuuuuuuuuuuuuuuuuudno a tak to jest wypas wg mnie
  6. pod twój kolorek
  7. czarny fajnie wygląda. armistead ma u siebie tak pomalowany, zobacz jego temat
  8. Audi Porno coś niesamowitego. jeżeli uda Ci się sprzedać to pozostajesz przy marce czy zupełnie coś innego?
  9. ja bym dał srebro. a na przyszły sezon nie zmieniał kółek tylko kolor zmień
  10. Naprawdę, wg mnie zacna jest ta Audina Połączenie czarnego z pomarańczą w tym przypadku to strzał w 10tkę ale wrzuciłbym tutaj gwint obowiązkowo
  11. podepnij VAGa, skasuj błąd i lampka zgaśnie ! ! ! ! ! ! !
  12. na tych Rialach jest taki klasyk, no i ma taki spas na tej borze że masakra. Regulacje gwintu ma powyciągane żeby niżej zejść a te betoskie koła są niesamowite, mega się ciesze że mnie na nie namówił i że lądują u mnie
  13. No Tic-Tac'ową TTkę poznałem, a Golfina niesamowita. od razu widać że nadkole wycięte
  14. no fakt, na srebrnej borze leżało pięknie to koło, ale nie umywają się do Rial'i które ma założone na sezon wrzuca jeszcze zaciski od Porsche pomalowane na żółto, w tych rialach będą prezentować się obłędnie
  15. o Matko z Córko! na tym golfie to chyba z 11J z tyłu
  16. narazie dolatam na swoich całych czarnych valeo i tak czekam na żarniki jeszcze ta, z Frykasem pasowaliśmy też do jego Bory, w sumie On załatwił mi to kółko
  17. Żeby nie było że nic się nie dzieje: właśnie odebrałem paczkę od Gwerty'ego BIX zrobiony na nówkach DEPO, z przetwornicami Koito D2S, soczewa od e60 i sama ramka pomalowana na czarno ale lampy wrzucę dopiero na wiosnę jak będę zbroił auto na sezon
  18. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-afn-moj-vulkanschwarz-avant-afn-t-awx-0-216-fmic-213347/ radimm ma u siebie na USA zrobione odezwij się do Niego
  19. niektórzy przyciemniają przednie, wg mnie to jest zło ale co kto lubi
  20. zeklejasz tylko biały pasek wstecznego i cofając świeci na czerwono
  21. Mefju, nie pier**l tylko kompletuj S (albo RS ) Body i maluj wszystko w niebieski taki jak masz !
  22. Wysyłasz lampy do Gwerty 'ego i za 3 albo 4 dychy robi Ci na wzór USA albo kupujesz folię pomarańczową, wycinasz z folii obrys USA rozklejasz lampę i wyklejasz na kloszu.
  23. też zakupiłem jak Ty robisz te zdjęcia, że wychodzą lepiej niż za***iście ?
  24. sam ze soba negocjuje 30 to bylo na start rogal nie daj się, trzymaj cenę bo auto jest warte 2 dychy minimum
  25. mnie też kusiły te dare RS, ale narazie odpuściłem i ładuję 19stki z bawarki apropos 18stek z parapetem to dziś wpadły mi w oko te: Mercedes 18'' AMG 8 i9J cult german (nie bbs rh oz (2988135620) - motoAllegro cena zaporowa ale wg mnie koła piękne co do zderzaka to w twoim lakierze eSowy za***iście by pasował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.