Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
wszystko świeci na czerwono, podczas cofania to czasem trzeba się wspomóc światłem stop no a kierunek to taka barwa pomiędzy czerwonym a pomarańczą, inni kierowcy beztrudu się domyślą bo miga a jak będzie kontrola to ostatecznie się zerwie bo to jakieś 3sek. roboty skoro tak mówisz to chyba całe u siebie okleję, bo sam wsteczny oklejony folią nie będzie prezentował się dobrze. A skoro kierunek świeci chociaż trochę na pomarańczowo to luzik
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
eee no bajerka jest byłem ciekawy jak wygląda oklejony wsteczny na przeliftach. tak jak pisałeś widzę że kierunek też machnąłeś. nie świeci na czerwono?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
znam ten ból ostatnie foty auta mam ze stycznia, po zabiegach pod maską, a poprzednie chyba z końca września 2012
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
daj foto lamp tylnych
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
bez oklejonej konsoli było by nuuuuuuuuuuuuuuuuudno a tak to jest wypas wg mnie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
pod twój kolorek
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
czarny fajnie wygląda. armistead ma u siebie tak pomalowany, zobacz jego temat
-
RS4 B5 By Kosiniak.
Audi Porno coś niesamowitego. jeżeli uda Ci się sprzedać to pozostajesz przy marce czy zupełnie coś innego?
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
ja bym dał srebro. a na przyszły sezon nie zmieniał kółek tylko kolor zmień
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
Naprawdę, wg mnie zacna jest ta Audina Połączenie czarnego z pomarańczą w tym przypadku to strzał w 10tkę ale wrzuciłbym tutaj gwint obowiązkowo
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
podepnij VAGa, skasuj błąd i lampka zgaśnie ! ! ! ! ! ! !
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
na tych Rialach jest taki klasyk, no i ma taki spas na tej borze że masakra. Regulacje gwintu ma powyciągane żeby niżej zejść a te betoskie koła są niesamowite, mega się ciesze że mnie na nie namówił i że lądują u mnie
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
No Tic-Tac'ową TTkę poznałem, a Golfina niesamowita. od razu widać że nadkole wycięte
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no fakt, na srebrnej borze leżało pięknie to koło, ale nie umywają się do Rial'i które ma założone na sezon wrzuca jeszcze zaciski od Porsche pomalowane na żółto, w tych rialach będą prezentować się obłędnie
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
o Matko z Córko! na tym golfie to chyba z 11J z tyłu
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
narazie dolatam na swoich całych czarnych valeo i tak czekam na żarniki jeszcze ta, z Frykasem pasowaliśmy też do jego Bory, w sumie On załatwił mi to kółko
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Żeby nie było że nic się nie dzieje: właśnie odebrałem paczkę od Gwerty'ego BIX zrobiony na nówkach DEPO, z przetwornicami Koito D2S, soczewa od e60 i sama ramka pomalowana na czarno ale lampy wrzucę dopiero na wiosnę jak będę zbroił auto na sezon
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-afn-moj-vulkanschwarz-avant-afn-t-awx-0-216-fmic-213347/ radimm ma u siebie na USA zrobione odezwij się do Niego
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
niektórzy przyciemniają przednie, wg mnie to jest zło ale co kto lubi
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
zeklejasz tylko biały pasek wstecznego i cofając świeci na czerwono
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mefju, nie pier**l tylko kompletuj S (albo RS ) Body i maluj wszystko w niebieski taki jak masz !
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Wysyłasz lampy do Gwerty 'ego i za 3 albo 4 dychy robi Ci na wzór USA albo kupujesz folię pomarańczową, wycinasz z folii obrys USA rozklejasz lampę i wyklejasz na kloszu.
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
też zakupiłem jak Ty robisz te zdjęcia, że wychodzą lepiej niż za***iście ?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
sam ze soba negocjuje 30 to bylo na start rogal nie daj się, trzymaj cenę bo auto jest warte 2 dychy minimum
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
mnie też kusiły te dare RS, ale narazie odpuściłem i ładuję 19stki z bawarki apropos 18stek z parapetem to dziś wpadły mi w oko te: Mercedes 18'' AMG 8 i9J cult german (nie bbs rh oz (2988135620) - motoAllegro cena zaporowa ale wg mnie koła piękne co do zderzaka to w twoim lakierze eSowy za***iście by pasował