Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
po aucie w miniaturce mogę wnioskować że lubisz tłusto porobione auta
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
srebrny rotor czekam na złożony komplet
-
Muzyka w naszych autkach
https://soundcloud.com/man_dee/mandee-break-bucky-epic-gun
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
chyba raczej nie mi osobiście średnio się podoba ten styl z negatywami
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
albo grubo albo wcale - ładuj 215
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
choree coś pięknego ro***bie system na aucie
-
[B5 1Z] A4 TDi
będzie kanada:kox: You're doin it RIGHT!
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
jak nick zmieniłeś to i tytuł tematu zmień bo jest "by lukas"
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
hehehhehe Dirty Diesel
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
no dobra oponka teraz tylko gewinde do dołu i może jakiś dystansik ?
-
A8 D3 na 20" :)
jestem mega ciekawy efektu może Air-Ride wsadź, wygodniejsze w chuuu na nasze drogi
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jestem tego samego zdania
-
[B5 APS] by czorny
Tylko, że stara Buma, a A4 B5 to kompletnie inne zaawansowanie względem elektryki. Tam wystarczą dwie zapałki, słony paluszek i kramelka do odpalenia i funkcjonowania ogarniają clean'y pod maską w Golfach 2 z silnikiem R32 więc wszystko jest do ogarnięcia. A w tej beemie elektryki w silniku pewnie mniej więcej tyle co i u Nas
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
bierz od razu V8:naughty: no z V6 benzyny łatwiejszy swap będzie niż z klekota
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
u mnie teraz to pewniak. 2 przejazdy V6'stką wystarczą żeby zmotywować do kupna
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
kiedyś na pewno, narazie V6 bez suszarek taki jest plan
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
ori srebro naturalnie ---------- Post dopisany 08-03-2013 at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 18:37 ---------- Panowie, z bólem muszę to ogłosić: Avantura jest na sprzedaż, tyle że golas, bez recaro, na poliftowym zderzaku (dorzucam porysowany Caractere do pakietu), na stalówkach, bez recaro, bez audio- [ALL B5] Jaki 2.8 V6 najlepszy pod LPG?
Pany, odgrzewam kotleta co by nie zaśmiecać nowym wątkiem - Czy w środku czuć gazem? w każdym aucie z instalacją LPG jakim do tej pory miałem przyjemność jechać było minimalnie czuć gazem, nie mówię już jak yebało w Polonezie u kumpla Czekam na opinie, gdyż prawdopodobnie przesiądę się na V6, jak tylko swojego klekota pogonię- Dymi na biało / czuć spalonym olejem / nie ma mocy AJM a4b5 Pomocy! !!
jak mi padło turbo i silnik się "rozbiegał" to też cały olej wydechem poszedł. sporo czasu minie zanim z wydechu się olej wypali- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
jak to z wysyłką się ma? jak widzę jak znajomi którzy pracują w kurierach traktują paczki to mnie krew zalewa- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ile za szybę płacisz? też muszę wymienić- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jutro cos moze uszczele jak pomaluje:wink: I ja czekam:banan: wszyscy czekają- Dymi na biało / czuć spalonym olejem / nie ma mocy AJM a4b5 Pomocy! !!
wywalaj kata czym prędzej- [A4 B5] Czarna mamba by Sebero
biały carbon? sam kleiłeś? - [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]