Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. dobry modz tym 2dinem wrzucaj w auto i pokazuj foty
  2. wiocha http://farm2.staticflickr.com/1362/4608100227_b574e47b59_z.jpg KOOOOOT!!!! w białasie takie lampy robiły by robotę. Fajnie by było zachować tylko 2 kolory na całej budzie - biała skorupa + czarne elementy
  3. fele standardowe będą srebrne, chciałem jeszcze na przód wrzucić nowe Valeo na bixie z czarną ramką ale chyba talarów mi nie starczy muszę pogonić mercedesy...
  4. candy red dokładnie z tego golfa
  5. to jest z S3. Ramkę przerzuciłem z oryginalnej, trochę skróciłem gałkę i wcisnąłem Oryginalna gałka mieszek zmiany biegów AUDI A3 S3 (2766562882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany 21-12-2012 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2012 at 12:01 ---------- UPDATE: Tak więc najwyższa pora zabrać się nieco za mechanikę - suszarka AWX siedzi już jakiś czas, ale nie był robiony program, po nowym roku będzie nowy soft, centralny cooler, dolot z kwasa i wtedy wrzucę jakieś kreski. Z zewnątrz też trochę się pozmienia, mam nadzieję że ogarnę wszystko do sezonu, a mianowicie - Zderzak S4 na gładko, klapa tył custom pod blachę USA, dokładka zderzaka z tyłu zespolona ze zderzakiem, lampy polifty całe czerwone i koła - 19 cali z BMW 8,5J przód i 9J tył na kapciach 215/35/19 jakby jeszcze coś doszło będę informował
  6. ---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ---------- Chyba o taki kolorek Ci chodzi
  7. no na czarnych lampach o wiele wiele lepiej
  8. ja u siebie mam suszarkę AWX, po nowym roku będę miał cały dolot z kwasa i program, zobaczymy ile wypluje tyle że ja mam AFN a Ty AJM...
  9. Pierwsze auto: Vał Wej MK Tres 1.9 TDI i Aktualnie: :banan::banan::banan:
  10. te motocyklowe fora to w ogóle średnio się kręcą tak jak ALBINEK pisze, najpierw masa, później miernik i jedziesz - szukasz gdzie kierunki, gdzie światła itd stan wtyczek i izolacji z grubsza też sprawdź
  11. :thumbup: :thumbup:
  12. jak ty ten sprzęt złożyłeś to ja nie wiem, nie mam pojęcia jak mogę Ci pomóc, bo nie wiem jak można tak porąbać instalację żeby taka choinka była
  13. mod z kołami spoko, ale z napisem na chłodnicy już mniej zamaluj ją na czarno w planach jakieś 18 cali ?
  14. do białasa to całe czarne ledy bym wrzucił
  15. tooooorpeda
  16. Do R8 fajne kity Twin Turbo mają w underground racing, tylko chyba do wersji V10
  17. pół baku i zasięg 290 KM i oczywiście spada przy takim oraniu bajka samochód, po trafionej szótce w totka taki sobie kupię
  18. widzę że nie próżnujesz wolną chwilą ogarnij też pierwszy post, żeby wszystkie foty w nim były itd
  19. pierdzi pewnie zdrowo
  20. o takim przepalaniu mówię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.