Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Ładna poliftowa seria planujesz coś działać? koło? Gleba?
  2. Jakby był kijowy program to by tłok nie puscil.Poddymial by na czarno ale paliwo by szło mgła na tłok a nie sikał w punkt na 99,9% wtryski lały,a jak leja to i na serii moze strzelil tłok no właśnie wtryski nie lały, bo wtryski były dobre. Po głębszej analizie okazało się że na jeden tłok komp podawał dawkę paliwa x3
  3. jest klasa! nagraj coś jak to gada teraz
  4. miałem u siebie takową akcję, że jeden tłok popłynął - diagnoza: Zesrany program.
  5. Sto Lat Gracek !
  6. heheh, nie to nie moje. niezła zbieżność nicków wszystko o moich znajdziesz w pierwszym poście
  7. zdejmij te wycieraczki od poloneza najpierw pincet za jedno no będą foty w tygodniu. w tym wrzuciłem zimną stal i poszło auto w górę. jeszcze zderzak muszę esowy ściągnąć
  8. no na pewno coś szerszego rozkminiam teraz pomiędzy dwoma opcjami, ale więcej nie mówię żeby nie zapeszyć ---------- Post dopisany 12-10-2012 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2012 at 17:57 ---------- A więc u mnie koniec sezonu. Wpadły stalówki, które zaginęły mi na początku tego sezonu auto poszło do góry 4 centy, zderzak S4 leży grzecznie w piwnicy i czeka na lepsze dni Przypominam o Moich Mercedesach na sprzedanie
  9. ojoj, świetna sztunia planujesz inne koło na sezon 2013?
  10. elegancko napatrzyłem się u Ciebie i u mnie też będą zmiany. Uznałem że profil 40 jest NIEDOPUSZCZALNY
  11. no egzeplarz niezły, masz niezłe pole do popisu. Pierwsze co to tak jak Panowie piszą - brewki out, ten pseudo CHrom-Pakiet również, oznaczenia z tylnej klapy, bo niestety S4 to nie jest... poza tym wszystko całkiem spoko. i poprzednie koła były o wiele fajniejsze
  12. Mefju, wpadnie gleba i jakaś rolka na przyszły sezon?
  13. Ogarnął byś pierwszy wątek, bo auto kilka transformacji już przeszło RH, Roti, teraz OZy
  14. Co jest Tomasz jak się heimat widzi to się takie oczy robi:decayed: Co to jest heimat? to jest to za czym tęsknisz jak Cię ktoś od kogoś wezwie a nie wiesz o czym oni gadają to chyba ten Twój kolega to d*pa, a nie kierowca.. nie dość, że A3 miało więcej mocy to i moment wyższy więc gdyby chciał to by Cię zrobił.. no chyba, że rzeczywiście masz coś podłubane Ruszyliśmy z ronda, on był za mną. Siedział nie wiele na zderzaku ale z tego co mi mówił to miał ciągle pedał w podłodze chyba pedał sprzęgła może rzeczywiście masz tam coś dłubnięte
  15. Szafa, masz jakieś foto typowo od "d*py strony" ? jestem ciekawy jak to stroi na szerkość od tyłu :kox: nie mogę się napaczeć na te foty z raceism
  16. kurde, to samo mam u siebie pora na folię
  17. folia 3m czarna będzie najlepsza. albo plasti-dip czarny. nie polecam malować lakierem bo prędzej czy później i tak będą odpryski
  18. wg mnie czarny
  19. wrzuć jakieś filmy jak to gada i przyspiesza
  20. Felgi Merca z oponami na sprzedanie - wszelkie info jest w pierwszym poście - na dniach zrobię foto i wystawię ogłoszenie
  21. rzucaj go na glebę i ładuj 18 cali !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.