Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
po co osłona po zglebowaniu auta i zgubieniu osłony nawet nie podejmuję się zakładania kolejnej
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no dobrze by było, można by jeszcze zejść
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
fajna ta Twoja Audina, jakie masz kapcie na tych kołach? to są 7,5J fele ?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Widzę że kolejność działań wobec auta perfekcyjna i bardzo dobrze. Czekam na dalszy efekt prac, auto bardzo sympatyczne
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
Jest klasa ! bardzo mi się podoba
-
Stickerbomb na przednim błotniku ??
Reasumując- nie oklejaj ! ! !
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
fajny czarnuch, aczkolwiek te lampy z tyłu średnio mi leżą
-
Legenda PRLu - Kant czyli mój FIAT 125 P - po pełnej odbudowie
Coś niesamowitego ! Szacunek za pracę, wkład i efekt finalny. Coś pięknego aktualnie z bratem jestem na etapie poszukiwań taniego 125p bo chcemy Coupe zrobić z niego. wiem że temat mega ciężki, ale efekt może być piorunujący
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
czekam zostajesz w Battalionie? czy zupełna zmiana?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
średni pomysł bardzo. jeśli stal zimowa to tylko na czarno
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
hak out, BBS RS in i będzie konkretny sqrwiel
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
czekam na efekt ! bo pomysł pierwszoligowy!
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
jakieś telefony masz w sprawie koxa? czy same oferty typu "dam pindziesiont i na flaszkę i biorę" ?
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
No jest klasa, mam nadzieję że przez zimę też będę mógł pozwolić sobie na obszycie gratów
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
no wywalaj środkowy!!! :kox:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
nagraj film jak to gada na tych końcówkach
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
kto jak kto, ale Ty Gracjan jako chyba jedyny masz ogarnięty lakier na tip-top i jeszcze lepiej
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
to już trochę klimat DISCO POLO się robi Volvo ma to w oryginale Volvo ma obrysy w zderzakach (nie w kierunkach) wiele aut z USA tak ma, a boczne kierunki są tak jak były. na przykład Golfy mk3 w wersji USA tez miały takie obrysy w zderzakach. ---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ---------- Oddzielnie kierunki, oddzielnie obrysy i oddzielnie kierunek boczny
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
to już trochę klimat DISCO POLO się robi
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
zderzaków nie ściągałeś? po prostu zostawione wszystko, zaklejone co trzeba i jazda???
-
B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
nie ma ryzyka, nie ma zabawy
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
zimne białe są - na focie wyszło na niebiesko, nie wiem czemu
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
ja u siebie mam na jednej diodzie postojówkę - coś takiego DIODA DIODY LED W5W POSTOJÓWKI ŻARÓWKA DIODOWA KOL (2590881695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i świeci elegansio od dłuższego czasu
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
wszystko masz w pierwszym poście - polifty, zrobione całe na black, xenon 6kk, białe ledy w postoje i obrysy US na żarówkach dwuwłóknowych ojoj, muszę Ci się przyznać że jak w piątek popłynąłem tak w niedzielę wytrzeźwiałem, żeby móc wrócić na chatę jest taki plan na przyszły sezon
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
czekam na przelew od lotto i jedziemy