Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
czeeeekam
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
ciemny granat. a co do silnika to jest turbo awx i dojdzie jeszcze tylko program. taki jest plan, ale wszyscy wiedzą jak to jest z tym zwiększaniem mocy
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no właśnie. Czekam aż ruszymy to grupowe zamówienie to idę do prowidenta po hajs ---------- Post dopisany 21-09-2012 at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 19:41 ---------- z racji tego iż wziąłem urlop żeby uczyć się do egzaminu poprawkowego wpadła mała sesja + takie :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:
-
Muzyka w naszych autkach
- Nimbus Grau Perl Effekt
PaPa Smerf na zderzaku?- [B5 1Z] A4 TDi
jakie masz teraz nazwisko :polew: dobre- [ALL B5] Black With Red - na X5
no ta fota jest PRO- [ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
długaaaa zima się zapowiada- [ALL B5] Black With Red - na X5
3- [ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
- Spocik w Kutnie
Halo Halo, dzieje się coś w Qtnie? Jakbyście dzisiaj się nudzili to wpadajcie do Klubu Chilli, mam przyjemność grać tam dzisiaj- [B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
dokładnie, ta strasznie szpeci, wrzuć ją sobie do bagaja a załóż taką w rozmiarach US- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
szkoda że wcześniej z tymi oponami Twoimi nie ogarnąłem, szukałem 215/35 dobrze że nie pogoniłeś padła- [B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
zdrowy szaraczek jak będziesz miał chwilę to podeślij na PW ile jakich przewodów podcisnieniowych potrzeba, też chcę powymieniać u siebie na sylikony- [ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
jakieś pełne 18 cali może moje merce? ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- na Twoim miejscu poszedł bym w ten deseń co masz teraz na aucie - jakieś pełne koło, na pewno 18 cali. może to co michał ma u siebie:- [B5 ALL] Demontaż Zderzaka Tylnego AVANT
oj przyda się przyda, zaraz będę lakierował zderzaczek bo rys jest pare, przy okazji zespolę dokładkę ze zderzaczkiem- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
nieźle lampy przyciemniłeś- Audi B4 CABRIOLET - 2.6 v6 99r
jest klasa ! ! ! ! :slina: hardtop jest niesamowity, poza tym do takiego auta pasuje tylko wyłącznie koło z mega qrewskim parapetem gratuluję Autka- [ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
Fajna sztuka, już widzę go z dokładkami w kolorze, na jakiejś 18stce i konkretnej glebie- [B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
Nagraj film jak to gada. fajna sztunia, tym bardziej że USA no i V8 to V8- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
o ja pierd0le! ale musi fruwać ta ibi- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
na chyba 3 komplety- Diody led
http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b5-oswietlenie-wnetrza-wymiana-led-info-1-post-50383/ tutaj masz wszystko przewałkowane 300 razy- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Pany, mam pytanie - czy ktoś Chipował Diesla u Peterów ? dowiadywałem się ostatnio to całkiem dobrą cenę mi zaproponowali. Albo czy ktoś korzystał z usług Diesel-Softu ? widziałem parę razy ibizkę tdi wyklejoną w Diesel Soft, podobno grubo pogrzebana jest na 200+ ?- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
i jeden i drugi kolor trudno utrzymać w czystości - Nimbus Grau Perl Effekt